6 Kasım 2016 Pazar 18:40

GÜNDEM

Toma'ya Atılan Taşa Müdahale: 5 Gözaltı


DHA

Antalya'da eylem yapmak isteyen HDP'li gruptan bir kişinin TOM'ya taş atması sonrasında tazyikli su ve biber gazıyla müdahale edildi, 5 kişi gözaltına alındı.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Antalya'da eylem yapmak isteyen HDP'li gruptan bir kişinin TOM'ya taş atması sonrasında tazyikli su ve biber gazıyla müdahale edildi, 5 kişi gözaltına alındı.

Kepez ilçesinde HDP üyesi bir grup, ilçe parti binası önünde basın açıklaması yapmak istedi. Polis, toplanan kalabalığa dağılmaları gerektiği, aksi halde müdahale edileceği yönünde uyarı yaptı. Uyarılara aldırış etmeyen grup üyelerinden bazıları TOMA'ya taş attı. Göstericinin taşına TOMA'dan biberli tazyikli suyla karşılık verildi. Ara sokaklara kaçışan grubu kovalayan çevik kuvvet ekipleri de biber gazıyla müdahale ederek grubu dağıttı. Çevik kuvvet ekipleri 4'ü göstericiler arasından 1'i de müdahaleyi görüntüleyen 5 kişiyi gözaltına aldı. Gözaltındakilerden 4'ü ifadelerinin ardından serbest kalırken, görüntü çeken kişinin ise sonrasında adliyeye sevk edileceği kaydedildi.

HDP ilçe binasına sığınan grup üyelerinin parti binası içinde, polis ekiplerinin de dışarıda bekleyişi devam ediyor.İlginizi Çekebilir

Üsküdar'da ekolojik çantalar

Dünya markaları bir süredir sürdürülebilir modayı, yeşil tasarımı ve sosyal duyarlılığı konuşuyor. Konu, uluslararası politika kadar tasarım ve moda dünyasının gündeminde de yer alıyor. Üsküdar Belediyesi çevre ve sosyal sorumluluğu bir araya getiren fikirleriyle öne çıkan İyi Ki Üsküdar Var! ‘İyilik Hareketi’ kapsamında, ekolojik moda anlayışıyla tasarımcılarla iş birliği yaptı.


Vakıfbank ‘Arı Hesabı'yla Vade Kaybına Son

Değişen müşteri ihtiyaç ve beklentilerine yönelik ürettiği çözümlerle dikkat çeken VakıfBank, durmadan çalışan 'ARI Hesabı' ile kazandıran fırsatlar sunmaya devam ediyor. VakıfBank müşterileri, bir taraftan kazanırken diğer taraftan birikimlerini vade beklemeden diledikleri zaman harcayabilme fırsatına sahip oluyor.


İga’Da İşletme Dönemine Geçiş Başladı

İstanbul Yeni Havalimanı’nın inşası ve 25 yıllığına işletmesini üstlenen İGA Havalimanı İşletmesi A.Ş.’de operasyon dönemine ilişkin yeni organizasyonel yapılanmaya gidildi. Yaklaşık 36 bin kişinin çalıştığı İGA’nın yeni organizasyon şemasına göre inşaat ve işletme şirketlerinde çalışan tüm birimler İGA Havalimanı İşletmesi A.Ş. İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kadri Samsunlu’ya bağlandı


P&G, Türkiye'de Yapay Zeka Üzerine Yarışma Düzenleyecek

Gillette, İpana, Orkid, Prima gibi lider markaların geliştiricisi Procter and Gamble (P&G), veri analitiğinden faydalanarak tüketici ihtiyaç ve beklentilerini belirledi. Hamilelik zamanını önceden tahmin edebilen ClearBlue Dijital Ovülasyon Testi’nden, Banabak projesi için geliştirdiği özel mobil uygulamasına kadar birçok inovatif çözüme imza attı. P&G ayrıca Banabak mobil uygulaması için yapay zeka üzerine Hackathon yarışması düzenlemeyi planlıyor.


Işın Kılıcı Savaşlarında Düello Zamanı Lenovo Ve Disney’Den Çok Oyunculu Yeni Mod

LOS ANGELES - 4 Mayıs 2018: Star Wars tutkunları, Lenovo ve Disney imzasını taşıyan arttırılmış gerçeklik ürünü olan Star Wars: Jedi Challenges oyununda yeni özellikle birlikte ilk kez çok oyunculu modda ışın kılıçlarını tokuşturabilecek. Işın kılıcı Düello Modu (Lightsaber Versus Mode) adıyla sunulan özellik güncellemesi, ürünün piyasaya sürüldüğü Kasım 2017’den bu yana sunulan ikinci ücretsiz güncelleme oldu. Işın kılıcı Düello Modu , App Store® ve Google Play™ mağazalarından ücretsiz yüklenebilen Star Wars: Jedi Challenges uygulamasında yer alıyor.


Etiketler: müdahale, grup, yapmak, kişinin, sonrasındaYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img