22 Şubat 2016 Pazartesi 09:42

HAVA YOL

Tokat'ta 3 İlçede Okullara Kar Tatili

Tokat'ta 3 İlçede Okullara Kar Tatili

DHA » Mustafa TURAPOĞLU

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Tokat'ta dün akşamdan bu yana zaman zaman etkili olan kar yağışı nedniyle Niksar, Reşadiye ve Başçiftlik ilçelerinde okullar bugün tatil edildi.


Tokat'ta etkili olan kar yağışı hayatı olumsuz etkiliyor. Dün akşamdan bu yana zaman zaman etkili olan kar yağışı dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Niksar, Reşadiye ve Başçiftlik ilçelerinde eğitim öğretime bir gün ara verildi. Ayrıca Almus, Yeşilyurt ve Pazar'da köylerden ilçe merkezine taşımalı araçlarla gelen öğrenciler için de okullar tatil edildi.
İlginizi Çekebilir

Kenan Doğulu Konser Provası Görüntüleri

Ekte hazırladığımız bir dk’lık videoyu bilgilerinize sunarız.


7 Maddede E İhracatta En Sık Tekrarlanan Hatalar

E-ihracat her ölçekten firma için gündemini korumaya devam ediyor. Büyük şirketler global anlaşmalar yaparak e-ihracata kolayca başlayabiliyor ancak KOBİ'lerin önemli bir bölümü için konu hala bilinmezliklerle dolu. Bu nedenle sık tekrarlanan hatalar var. TOBB E-ticaret Meclisi Üyesi, Ticimax E-ticaret Sistemleri Kurucusu Cenk Çiğdemli, e-ihracat firmalarının başarısız olmasına sebep, en sık karşılaşılan 7 hatayı sıraladı.


Arçelik’Ten Türkiye’De Bir İlk Ve Tek

Tüketicilerin akıllı teknolojilerden sağlayacağı faydaları en üst seviyeye taşımak amacıyla yeni ürünler geliştirmeye devam eden Arçelik, AutoDose akıllı ölçüm teknolojisine sahip bulaşık makinesi ile kullanıcılarını ilklerle tanıştırmaya devam ediyor.


Cacharelsanat Çalışmalarından Esinlenmiş Modern Desenler

Sonbahar/Kış 2018-19 Koleksiyonu için Fransa’nın Nimes şehrinin sanatsal atmosferinden esinlenen Cacharel, soyut sanat çalışmalarından aldığı ilhamı modern desenlere dönüştürüyor.


Yataş Bedding’Ten Yatak Odalarına Zarif Bir Dokunuş

Zengin desen ve renk seçeneğine sahip ev tekstili koleksiyonuyla fark yaratan Yataş Bedding, yepyeni pike takımlarıyla baharın huzur veren renklerini yatak odalarına taşıyor. Zarif ve modern çizgisiyle öne çıkan Liza ve Delta pike takımları, kaliteli kumaşlarıyla sağlıklı ve rahat bir uyku vadediyor.


Etiketler: Tokatta, İlçede, Okullara, Kar, TatiliYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

Hava Yol Haberler
img