12 Ekim 2019 Cumartesi 10:32

GÜNDEM

Tim Kadın Konseyi'nden Hollanda Çıkarması

Tim Kadın Konseyi'nden Hollanda Çıkarması

34volt » 34Volt

Türkiye İhracatçılar Meclisi Kadın Konseyi, ticari ilişkileri geliştirmek ve kadın girişimcilere yeni ihracat fırsatları yaratmak için Hollanda'nın Amsterdam ve Rotterdam kentlerinde temaslarda bulundu. TİM Kadın Konseyi, otomotiv, makine, demir, çelik, mobilya gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren Hollandalı 156 firmanın temsilcileriyle ikili iş görüşmesi gerçekleştirdi.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Kadın girişimcilerin farklı pazarlara açılmasına yönelik çalışmalarına devam ediyor. TiM, bu kapsamda 9-12 Ekim tarihleri arasında TİM Kadın Konseyi Üyeleri’ne yönelik olarak Hollanda’ya bir Ticaret Heyeti düzenledi.

Pazar payının artırılması ve her iki ülkeye yönelik yeni iş ve yatırım imkânlarının oluşturulması amacıyla düzenlenen programda 156 Hollandalı firmanın temsilcilerinin katılımıyla ikili iş görüşmesi gerçekleştirildi. Kadın Girişimciler, otomotiv, makine, demir ve çelik ürünleri, tekstil ve hammaddeleri, hazır giyim, plastik, mobilya, alüminyum, inşaat, inşaat çeliği, ev tekstili, kuru meyve ve mamulleri, meyve sebze mamulleri, mutfak eşyaları ve ambalaj malzemeleri, süs bitkileri sektörlerinden firmalarla, yoğun ikili iş görüşmeleri gerçekleştirdiler.

Hollanda'nın en büyük kimya tesisine ziyaret

Amsterdam da gerçekleştirilen ikili iş görüşmelerinin ardından, Deventer Başkonsolosu Tuna Yücel Modrak ve Rotterdam Ticaret Ateşesi Tarık Gençosmanoğlu katılımlarıyla Avrupa’nın en önemli limanı olan Rotterdam Limanı’na inceleme gezisi düzenlendi. Türk -Hollanda ortak yatırımı özelliğini taşıyan Rotterdam'da dünyanın 7 ayrı ülkesindeki ofisleriyle satış faaliyetleri sürdüren Arkem Kimya’nın RBF tesislerine inceleme ziyareti gerçekleştirildi. Arkem Kimya Avrupa Bölgesi Genel Müdürü Hakan Açan, Arkem Kimya Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Tezel Kökdemir ve Tesis Genel Müdürü Dave Van Kampen tarafından 52 Bin metrekare kapalı alana sahip Hollanda'nın en yeni ve en gelişmiş Kimya sektörü dolum ve lojistik merkezi özelliğinde olan yeni yatırımlara ilişkin TİM Kadın Konseyi üyelerine bilgilendirme sunumu gerçekleştirildi.İlginizi Çekebilir

Ünlü Sanatçılar Mert Fırat Ve Tuğrul Tülek Canlı Yayında Hayranlarıyla Buluşacak...

“RED’LE EVDEYİZ” MERT FIRAT VE TUĞRUL TÜLEK İLE DEVAM EDİYOR


Denizcilerin Enerjisi Aksa'dan

Aksa, denizcilik sektörünün en büyük fuarlarından biri olan CNR Avrasya Boat Show’da ziyaretçilere marin jeneratörlerini sergiledi.


Paşabahçe Mağazaları’Ndan Sevgililer Günü’Ne Özel Hediye Seçenekleri

Paşabahçe Mağazaları’nda birbirinden şık ve farklı hediye seçenekleri; eşine, sevgilisine ya da sevdiklerine Sevgililer Günü’nde hediye almak isteyenleri bekliyor. Bu özel günde sevdiklerini mutlu etmek isteyenler için Paşabahçe Mağazaları, kupa, fincan setleri, servis ürünleri, sukulentler, Sevgililer Günü sofraları için yemek takımları ve dekoratif objeler ile hediye alternatifini artırıyor.


Pernod Ricard Dezenfektan Üretimine Destek Oluyor

Dünyanın en büyük alkollü içecek şirketlerinden biri olan Pernod Ricard, koronavirüs pandemisinin üstesinden gelmek için el dezenfektanı üretimine destek oluyor. Toplam 80 ülkede faaliyet gösteren Fransa merkezli şirket, sağlık ürünleri üreten Cooper Laboratory'ye 70.000 litre saf alkol sağlıyor.


Karaca İle 14 Şubat’Ta Sevdiğiniz İle Bir Sofrada Paylaşacağınız Çok Şey

Sevgililer Günü’nde sevdiğine tarz sahibi şık bir sofra ile de


Etiketler: Kadın, Kimya, yönelik, Hollanda, yeniYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img