10 Ağustos 2018 Cuma 16:12

GÜNDEM

Tim Başkanı Gülle “Elimizdeki Fonları Eximbank’A Kullandırmaya Hazırız”

Tim Başkanı Gülle  “Elimizdeki Fonları Eximbank’A Kullandırmaya Hazırız”

34volt » 34Volt

Yükselen kurlara karşı ilk adım TİM’den geldi

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

TİM Başkanı İsmail Gülle, dövizdeki spekülatif hareketlerin ihracatçıları olumsuz etkilememesi adına, TİM ve ihracatçı birliklerinin elindeki kaynaklarını harekete geçirme kararı aldıklarını söyledi

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) hızla yükselen dola karşı harekete geçiyor. TİM, yükselen döviz kurları nedeniyle zor duruma düşme riski ile karşı karşıya kalabilecek ihracatçı firmalar için TİM ve bağlı birliklerin elinde bulunan fonları Eximbank’a kullandırmaya hazırlanıyor. Konuyla ilgili bir açıklama yapan TİM Başkanı İsmail Gülle, TİM ve bünyesindeki 61 ihracatçı birliğinin yükselen dolara karşı harekete geçtiğini söyledi.

Türkiye’nin önemli bir süreçten geçtiğini hatırlatan Gülle, döviz kurlarındaki ani yükselişlerin piyasa şartları gereği olmadığını, altında başka nedenler bulunduğuna inandıklarını açıkladı. Ülkeye döviz kazandırmak için gecesini gündüzüne katan İhracat camiasının bu duruma tepkisiz kalamayacağını belirten TİM Başkanı Gülle, “Cumhurbaşkanınız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde biz de bu spekülatif harekete karşı elimizi taşın altına koyuyoruz. Bu kapsamda, döviz kurlarının yükseldiği bu dönemde İhracatçımızın yanında olmak adına TİM ve birliklerimizin elindeki tüm fonları Eximbank’a kullandırmaya hazırız” dedi.

Foto: TİM Başkanı İsmail Gülleİlginizi Çekebilir

Lojistik Sektörünün Geleceği ‘Blok Zinciri’Nde

Lojistik sektörünün geleceği ‘blok zinciri’nde


Ekovitrin Uluslararası Yılın Starları Ödülleri Sahiplerini Buluyor

EKOVİTRİN ULUSLARARASI YILIN STARLARI ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR


Yataş’Tan Çocuk Ve Ebeveynlere Özel Youtube Kanalı Yayında!

Türkiye’nin bir numaralı yatak markası Yataş, ‘Uyku ve Çocuk by Yataş’ platformu ile YouTube’da çocuklar için eğlendirici ve eğitici, ebeveynleri için de bilgilendirici içerikler sunuyor. Çocuklar modern Türk masallarıyla pek çok şeyi keyifle öğrenme fırsatını elde ederken, ebeveynler uzman pedagogların videolarıyla çocuklarının sağlıklı gelişimi için merak ettikleri her konuya yanıt bulabiliyor. Sadece YouTube’da hizmet veren ‘Uyku ve Çocuk by Yataş’ kanalında ayrıca gün boyu yorulan yetişkinlere özel dinlendirici ve rahatlatıcı ses videoları da bulunuyor.


Kara Savunma Sektörü Land Forces Eurasıa’Da Buluşacak

Türkiye’nin konsept pazar geliştirme projesi olarak 2014 yılından bu yana Savunma Sanayi Başkanlığı’nın desteği ile düzenlenen High Tech Port by MÜSİAD, bu yıl kara savunma araçları sektörünü Land Forces Eurasia’da buluşturacak.


Dünyanın En İtibarlı İş Dünyası Ödülleri Stevies’De, Altın Madalya Workinton’Un Oldu…

Türkiye’de co-working sektörünün en hızlı büyüyen girişimcisi Workinton, uluslararası iş dünyasının en prestijli ödüllerinden International Business Awards (Uluslararası İş Dünyası Ödülleri) kapsamında; The Management Team of the Year (Yılın Yönetici Ekibi) kategorisinde Golden Stevie’nin (Altın Madalya) sahibi oldu. Tüm kategorilerde 74 ülkeden 3 bin 900 başvurunun yapıldığı yarışmanın kazananlarına ödülleri,20 Ekim’de Londra’da düzenlenecek Gala Gecesi’nde takdim edilecek.


Etiketler: Gülle, Başkanı, harekete, karşı, dövizYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img