14 Kasım 2019 Perşembe 11:23

GÜNDEM

The North Face İle 80’Leri Tekrar Canlandırın

The North Face İle 80’Leri Tekrar Canlandırın
The North Face İle 80’Leri Tekrar Canlandırın
The North Face İle 80’Leri Tekrar Canlandırın
The North Face İle 80’Leri Tekrar Canlandırın
The North Face İle 80’Leri Tekrar Canlandırın
The North Face İle 80’Leri Tekrar Canlandırın

34volt » 34Volt

The North Face'in en yeni koleksiyonu Retro Tech, synth sesinin egemenliğini sürdüğü ve video oyunlarının milyonlar için yeni yeni önem kazandığı bir zamandan esinleniyor ve 80’lerin en iyi taraflarını tekrar hayata geçiriyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Koleksiyona ilham veren yılları cesurca yansıtan yeni ürün yelpazesi, retroyu modern teknoloji ile bir araya getiriyor. Ağır renk kontrastlı, klasik silüetler göz alıcı bir estetik yaratırken performanstan da ödün vermiyor.

The North Face’in en ikonik ürünlerinden ikisi de koleksiyonda yer alıyor. Lhotse ceket’in çarpıcı turuncu rengi ve Denali Fleece’in soğuk mercan mavisi rengi, bu kış göze çarpacak olan görünümü tamamlıyor.

Markanın zengin tarihine saygı duruşu koleksiyonun her parçasında kendini gösteriyor: Denali Fleece, Pantolon, Sweatshirt ve Insulated Down baştan ayağa görünümünü tamamlayan parçalar.

Yeni koleksiyon şimdi mağazalardan veya internetten satın alınabilir. Koleksiyon hakkında daha fazla bilgi almak veya nereden satın alacağınızı öğrenmek için lütfen www.thenorthface.com.tr adresini ziyaret edin.

The North Face® Hakkında

VF Outdoor şirketlerinden biri olan The North Face, 1966 yılında outdoor sporcularının keşif hikayelerine, yüksek performanslı ürünleri ile eşlik etmek için kuruldu. Bugün dünyanın önde gelen açık hava markası olan The North Face, atletler tarafından test edilmiş, zorlu keşif görevlerini başarıyla tamamlamış ürünleriyle insanların potansiyellerinin sınırlarını aşmalarına yardımcı oluyor.Sürdürülebilirliği teşvik eden programlarla outdoor alanlarını koruyan The North Face’in ürünleri dünya çapında premium ve özel perakende spor malzemeleri mağazalarında tüketicilerine ulaşıyor. The North Face’in merkezi, LEED Platin sertifikalı bir kampüste Kaliforniya'da bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen www.thenorthface.com adresini ziyaret edin.İlginizi Çekebilir

L'occitane'dan El Yapımı, Derin Ama Sade Kokular...

L’OCCITANE X PIERRE HERMÈ


World Of Warcraft® Shadowlands İle Ölüler Diyarına Adım Atmaya Hazır Olun

-


Basın Bülten Printlife’Ta Sergilenen Fotoğraflar Tegv’De Eğitime Dönüşüyor

Fujifilm’in En Büyük Sergisi PrintLife’ta sergilenen fotoğraflar Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı çocuklarının eğitimine destek olacak.


Uğur Yücel Müjdeyi Verdi

UĞUR YÜCEL MÜJDEYİ VERDİ;


Basın Daveti Tisk 2018 Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödül Töreni

Değerli Basın Mensubu,


Etiketler: North, Face, olan, için, rengiYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img