14 Şubat 2020 Cuma 16:27

GÜNDEM

Thalia Natural Beauty, Ukrayna’Da “Yılın Favori Markası” Seçildi Bb

Thalia Natural Beauty, Ukrayna’Da “Yılın Favori Markası” Seçildi Bb
Thalia Natural Beauty, Ukrayna’Da “Yılın Favori Markası” Seçildi Bb
Thalia Natural Beauty, Ukrayna’Da “Yılın Favori Markası” Seçildi Bb

34volt » 34Volt

Thalia Natural Beauty, Ukrayna'da "Yılın Favori Markası" seçildi

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Akten Kozmetik, Thalia Natural Beauty markasıyla Ukrayna’nın önemli network marketing şirketlerinden Unice Multibrand’ın 2019 Unice Awards’ında “Yılın Favori Markası” seçildi. Akten Kozmetik Genel Müdürü Gökhan Kara, “Bu ödülü kazandığımız için gururluyuz. Ukrayna, Avrupa’nın en hızlı büyüyen pazarlarından biri. Biz de bu pazarda kozmetik sektörünün önemli oyuncularından biri olmayı hedefliyoruz” açıklamasında bulundu.

Gücünü doğadan ve teknolojiden alan Akten Kozmetik’in başarısı bir kez daha tescillendi. Akten Kozmetik’in 300’den fazla ürün çeşidine sahip olan yüzde 100 doğal ve yüzde 100 teknolojik Thalia Natural Beauty markası, Ukrayna’nın en hızlı büyüyen network marketing şirketi olan Unice Multibrand’ın 2019 Unice Awards’ında “Yılın Favori Markası” ödülüne değer görüldü.

Ödül, Ukrayna’nın Lviv şehrinde, Rixos Karpatya Resort’de 24 - 26 Ocak 2020 tarihleri arasında yapılan organizasyonla Akten Kozmetik Genel Müdürü Gökhan Kara ve Akten Kozmetik Satış Müdürü Banu Çelikoba’ya takdim edildi. Üç yıldır Unice Multibrand kataloğunda yer alan Akten Kozmetik, 2017 yılında “Naturalistik Innovator” ve 2018 yılında da “Novalties Leader -Yenilikte Lider Marka” ödülünü kazanmıştı.

Akten Kozmetik Genel Müdürü Gökhan Kara, Unice Awards 2019’da “Yılın Favori Markası” seçildikleri için son derece gururlu olduklarını belirterek, “Ukrayna, Avrupa’nın en hızlı büyüyen pazarlarından biri. Biz de bu pazarda kozmetik sektörünün önemli oyuncularından biri olmayı hedefliyoruz. Ukrayna dışında 20’den fazla ülkeye ihracat yapıyoruz. Üretim kapasitemizi artırarak, AR-GE’ye ve kaliteye verdiğimiz önemin altını çizerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Thalia Natural Beauty markamız doğal üretimi, eşsiz bitki özleri, SLES, SLS, paraben, parafin, koruyucu, hayvansal yağ ve kostik gibi insan sağlığına zararlı maddelere yer vermemesiyle büyük bir güven kazanmış durumda” açıklamasında bulundu.

Akten Kozmetik Satış Müdürü Banu Çelikoba ise Ukraynalı kadınların kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin kullanımı konusunda çok bilinçli olduklarını vurgulayarak, “Bizim yüzde 100 doğal ürünlerimizi büyük bir beğeni ve güvenle kucakladılar. Zaten bu beğeni ve güven nedeniyle Unice Multibrand kataloğunda neredeyse tüm ürün gamımızla yer alıyoruz. Tüm ürünlerimizi çözüm yönelik ve farklı ihtiyaçlar için geliştiriyoruz” dedi.

Dilek Girginİlginizi Çekebilir

It Operasyonlarını Yönetilen Hizmet Sağlayıcısına Emanet Eden Ceo’Ların Kazanacağı 6 Avantaj

CEO’LARIN CAN SİMİDİ: YÖNETİLEN HİZMET SAĞLAYICISI


Dünya Prematüre Günü’Nde Minik Mucizeler Ve Onları Hayatta Tutanlar Ödüllendirilecek En Geniş Kapsamlı 17 Kasım Dünya Prematüre Günü Ödül Töreni Ve Farkındalık Gecesi İçin Geri Sayım Başladı…

Sayın [namesurname],


Hımss’19 Eurasia Sağlık Bilişimi Ve Teknolojileri Konferansı Ve Fuarı Başarıyla Tamamlandı

SAĞLIK BİLİŞİMİ VE TEKNOLOJİLERİNDE BÜYÜK BULUŞMA


Denizbank'tan Mtv Ödemelerine 3 Taksit, Denizkartım Uygulamasına Özel 6 Taksit Avantajı

DenizBank, 01 Ocak – 31 Ocak 2020 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini DenizBonus Bireysel Kredi Kartları ve Business Kredi Kartları ile gerçekleştiren müşterilerine, faizsiz ve ücretsiz 3 taksit imkanı sunuyor.


Türkiye’Deki Et Açığını Beyaz Et Karşılayacak

24-28 Nisan 2019 tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen 5.Uluslararası Beyaz Et Kongresi’nde konuşan BESD-BİR Başkanı Dr.Sait Koca, 2018 yılında kanatlı eti üretiminin 2,23 milyon tona çıktığını ve 81 ülkeye 500 bin tonun üzerinde ihracat yapıldığını açıkladı. Türkiye’de üretimin 2010-2018 yılları arasında 1.5 kat arttığını ifade eden Koca, 2015 yılı itibariyle Dünyada kanatlı eti üretimi en fazla üretilen et konumuna geçmiştir.


Etiketler: Akten, Kozmetik, Unice, Ukrayna, MüdürüYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img