10 Aralık 2019 Salı 18:18

GÜNDEM

Tepeden Tırnağa Bir Stil İçin Graphite G5

Tepeden Tırnağa Bir Stil İçin  Graphite G5
Tepeden Tırnağa Bir Stil İçin  Graphite G5

34volt » 34Volt

Dünyanın ilk elektrikli tıraş makinesinin mucidi Remington, yeni Graphite Bakım Serisi ile erkek bakımını üst seviyelere çıkarıyor. Serinin en dikkat çeken ürünü Graphite G5, çok yönlü başlıkları ve uzun süreli çalışma performansıyla tepeden tırnağa bir stilin anahtarı oluyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Kişisel bakımın öncü markası Remington, kişisel bakım için gerekli tüm ihtiyaçları yeni Graphite Bakım Serisi ile bir arada sunuyor. Berbere gitme ihtiyacını ortadan kaldıracak çok yönlü başlıkları ve şık tasarımıyla dikkat çeken Graphite Bakım Serisi, grafit kaplama bıçakları sayesinde ise konforlu bir tıraş deneyimi sunuyor. Her türlü bakım gereksinimini fonksiyonel yapısıyla kolayca karşılayan Graphite Serisi ürünleri, 2-20 mm arasında saç ve sakal için ayarlanabilir tarakları, en yeni teknolojiye sahip burun, kaş ve kulak kılı düzelticileri ve uzun ömürlü kullanımıyla kişisel bakım deneyimini en üst seviyeye çıkarıyor.

Stiliniz İçin İhtiyaç Duyduğunuz Her Şey Bir Arada

Serinin en özel ürünü Graphite G5 ile ister favorileri düzeltin ister sakalınıza şekil verin ister vücut tüylerinizi kısaltın. Tepeden tırnağa bakım için ihtiyaç duyulan tüm çözümleri içinde barındıran Graphite G5, stilinize yön veriyor. Grafit kaplama ve kendi kendine bilenen bıçakları ile üst düzey kesim performansı gösteren Graphite G5, temiz ve kusursuz bir tıraş deneyimine yardımcı oluyor. Tüm vücudun bakımını sahip olduğu 9 çok yönlü parçayla üstlenen Graphite 5, 90 dakikalık kablosuz kullanım ve pilin ne zaman azaldığını gösteren 2 aşamalı led ışık göstergesiyle de kontrolü size bırakıyor.

PG5000 Graphite Serisi G5 Kişisel Bakım Kiti Satış Fiyatı: 469,90 TL

Tuğçe Oral

Adnan Adilİlginizi Çekebilir

Bekarlar Yalnızlığa Çözümü Akıllı Telefonda Aradı

MediaMarkt, “Bekarlar Günü” kapsamında gerçekleştirdiği indirimlerle teknolojiseverlere cazip fırsatlar sunmuştu. 8 – 11 Kasım tarihleri arasında gerçekleşen kampanya sonucunda teknolojiseverlerin en çok tercih ettiği ürün, MediaMarkt’ın da büyük bir indirimle sunduğu Oppo marka akıllı cep telefonu oldu.


Bülten Bobbi Brown'dan Türk Hava Yolları Kabin Ekiplerine Özel Makyaj Stili

Bobbi Brown’dan


Aksa Marin Jeneratörleri İle Denizcilere Enerji Veriyor

Türkiye’nin lider jeneratör üreticisi Aksa, deniz taşıtları için geliştirilen ürünleriyle denizcilerin güvenle yol almasını sağlıyor. Aksa marin jeneratörler, dizel yakıtlı motor seçenekleriyle denizcilerin hayatını kolaylaştırıyor.


Bantboru Küresel Pazardaki Payını İki Katına Çıkaracak

5 Ağustos 2019


Steptember'a Kaydol, Cerebral Palsy'li Çocuklar İçin Harekete Geç!

7 ülkede milyonlarca adım çocuklara için atılıyor


Etiketler: Graphite, bakım, Serisi, için, BakımYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img