12 Temmuz 2019 Cuma 08:03

GÜNDEM

Teneke Trampet’İn Üçüncü Albümünün İkinci Teklisi “Kaç Kurtul”

Teneke Trampet’İn Üçüncü Albümünün İkinci Teklisi “Kaç Kurtul”
Teneke Trampet’İn Üçüncü Albümünün İkinci Teklisi “Kaç Kurtul”
Teneke Trampet’İn Üçüncü Albümünün İkinci Teklisi “Kaç Kurtul”
Teneke Trampet’İn Üçüncü Albümünün İkinci Teklisi “Kaç Kurtul”

34volt » 34Volt

“Dün gece bir kafa çıktı duvardan”…

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Teneke Trampet’in üçüncü albümünün ikinci teklisi “KAÇ KURTUL” ve şarkının videosu karşınızda...

Franz Kafka’nın “Dönüşüm” romanının kahramanı Gregor Samsa gibi korkulu bir rüyanın ardından bir sabah yatağınızın içinde korkunç bir hamam böceğine değil de kendi evinizde bir yabancıya dönüşmüş olarak uyansaydınız ne hissederdiniz? Teneke Trampet, yeni şarkısı Kaç Kurtul’da işte bu histen söz ediyor.

Bu insanlar, bu sanrılar nasıl doluşmuş evimize, mahallemize, ülkemize? Nasıl kopup kutuplaşmışız, yabancılaşmışız birbirimize, hatta kendimize? İçinde yaşadığımız bu dünyadan nasıl ve neden kaçmak ister hale gelmişiz? Bütün bunların iki satırlık, ama kapsamlı bir özetini veriyor Kaç Kurtul.

Teneke Trampet’in yeni şarkısı o soruyu bir kez daha soruyor: “Kaçmak ya da kaçmamak? İşte bütün mesele…”

‘’Teneke Trampet - Kaç Kurtul’’ 12 Temmuz’da SMM etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında! Şarkının klibi ise Sony Music Türkiye YouTube kanalında!İlginizi Çekebilir

Pegasus, 2019 Avrupa İş Ödülleri Kapsamında “Ulusal Kazanan” Olarak Seçildi

Pegasus Hava Yolları, dünyanın en büyük iş yarışmalarından ve Avrupa iş dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olan 2019 Avrupa İş Ödülleri (European Business Awards) kapsamında “Ulusal Kazanan” olarak seçildi.


Düzenli Tahsilata Teknolojik Kolaylık Geldi

İnternet üzerinden yapılan tahsilatları kolaylaştıran "Abonelik Yöntemi" hizmete girdi. Ödeme altyapısı ve satış sonrası destek hizmetleri sunan iyzico, bu yeni çözümüyle hem satıcılara, hem de onların müşterilerine kolay ödeme alma ve kesintisiz müşteri deneyimi garantisi sunuyor.


Şişlili Kadınlar Hayallerini Duvara Resmetti

Şişlili Kadınlar Topluluğu’nun “Her şeyin çok güzel olması için” Şişli’de boyadıkları duvar Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin’in katılımıyla 20 Haziran Perşembe günü törenle açıldı.


Pürüzsüz Bir Görünüm İçin Teoxane'dan Pata Krem Bb

Teosyal Işık Dolgusu’nun formülünde yer alan Patentli “Resilient” hyaluronik asit içeriğine sahip, yeniden yapılandırıcı güneş koruyuculu renkli pata krem Teoxane Re[Cover] Complexion Spf 50 ile pürüzsüz bir cilde sahip olmak elinizde... Teoxane Re[Cover] Complexion Spf 50, koruma ve pigment düzeltici özelliklerinin yanı sıra renkli dokusuyla da kusurları kapatıyor.


Uğur Yücel Azınlıkta Kaldık İle Kahkahalara Boğdu

UĞUR YÜCEL AZINLIKTA KALDIK İLE KAHKAHALARA BOĞDU


Etiketler: Teneke, Trampet, Kurtul, yeni, şarkısıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img