14 Temmuz 2018 Cumartesi 11:44

GÜNDEM

Tekzen Balıkesir’Deki 5.Mağazasını Burhaniye Kipa’Da Açtı

Tekzen Balıkesir’Deki 5.Mağazasını Burhaniye Kipa’Da Açtı

34volt » 34Volt

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, “Her ilde bir TEKZEN”hedefiyle büyümeye devam ediyor. Tekzen, Balıkesir’deki 5.mağazasını Burhaniye Kipa’da müşterileriyle buluşturdu

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, Balıkesir’deki 5. mağazası ile 57 ilde 136 mağaza sayısına ulaştı. 2018 yılında 20 yeni mağaza açma hedefi kapsamında açılışlarına hız kesmeden devam eden Tekzen, bu hedefine şimdiden çok yaklaştı.

Tekzen’in Burhaniye Kipa’daki mağazası 1.110 metrekarelik satış alanı ile evlerini yenilemek ve güzelleştirmek isteyen herkesin ilk durağı olacak.

Tekzen’in Burhaniye’ye özel düzenlediği indirim kampanyasında; Madura Plastik Bahçe Seti 179,90 TL, Banana Şemsiye 189,90 TL, Plaj Sandalyesi 29,90 TL, Kuğu 3’lü Beyaz Avize 59.90 TL, Fakir Galaxis Buharlı Ütü 79.90 TL, Fakir 55 W Ayaklı Vantilatör 119,90 TL, Karen 65 CM Banyo Dolabı 139,90 TL, Bodrum 3 Kapılı Gardrop 179,90 TL fiyatları üzerinden satışa sunuluyor. Açılışa özel kampanya ürünleri stoklarla sınırlı olup Tekzen Kartlı alışverişlerde geçerlidir.

Tekzen, Balıkesir / Burhaniye Kipa’daki mağazasında mobilyadan ev ve mutfak gereçlerine, inşaat ve tesisat malzemelerinden elektrik ve aydınlatma ürünlerine, bahçe dünyasından evcil hayvan dünyasına kadar çok geniş yelpazedeki binlerce çeşit ürünü müşterilerine aynı çatı altında sunacak.

Editör Notu: Yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, 1995 yılında Merter’de açtığı ilk mağazasının ardından, bugün 57 ilde 136 mağazası ile faaliyetlerini sürdürüyor. Türkiye’deki toplam +246 bin m2’lik satış alanı ile müşterileri için ferah alışveriş ortamı sunan, Romanya’da mağaza açan ilk yerli marka Tekzen, Avrupa DIY Perakende Birliği EDRA’nın Türkiye’den tek üyesidir. www.tekzen.com.trİlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy A6 Ve A6+ N11.Com’Da Satışa Açıldı

Üst düzey kameralı ve Infinity Display özellikli


Mhp'li Karakaya: Birini Başkan Yapma Gibi Bir Mecburiyetimiz Yok

Mhp Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, başkanlık sistemine değinerek, "Milliyetçi Hareket Partisi'nin ezber olarak ne birini başkan yapma gibi bir mecburiyeti var ne de bu ülkenin bekasını geleceğini tehlikeye atma lüksü var" dedi.


Geleneksel Dyo Usta Ligi 2018 Türkiye Şampiyonası İçin Geri Sayım Başladı

İLKLERİN MARKASI DYO’NUN GEÇTİĞİMİZ YIL START VERDİĞİ USTALARARASI FUTBOL TURNUVASI’NIN İKİNCİSİ BAŞLIYOR


Çağdaş İstanbul Vakfı, Yaşamına Konferans Serisi ‘Cıf Dialogues’ İle Başlıyor. Tema Duyarlılıklar

Kuruluşu geçen ay ilan edilen Çağdaş İstanbul Sanat, Kültür ve Eğitim Vakfı (ÇİV), ilk etkinliğiolan ‘CIF Dialogues’ konferans serisini 18 Eylül 2018 tarihinde Akbank’ın ana sponsorluğunda The Sofa Hotel Autograph Collection İstanbul’da gerçekleştirecek. Vanessa Arelle’nin danışmanlığında düzenlenecek ‘CIF Dialogues’ kapsamında sanat ve is¸ dünyasının etkili yirmiden fazla ismi tasarım, kültürel miras, teknoloji, inovasyon, sanat ve mimarlık ilişkisi ile koleksiyonculuk temalarını ele alacak.


B.Bulteni.....A101 De Bu Hafta...Renkli Aksesuarlar Ve 3D Vr Gozluk

A101’de renkli aksesuarlar ve


Etiketler: Tekzen, Türkiye, yerli, mağaza, mağazaYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img