17 Nisan 2019 Çarşamba 16:41

GÜNDEM

Teknoloji, Sanat Ve Tasarım Dahisiyle Tanışmaya Hazır Mısınız

Teknoloji, Sanat Ve Tasarım Dahisiyle Tanışmaya Hazır Mısınız
Teknoloji, Sanat Ve Tasarım Dahisiyle Tanışmaya Hazır Mısınız

34volt » 34Volt

Marketing Meetup Hakkında

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

2002 yılında The Royal College of Art’tan mezun olan İngiliz artist ve tasarımcı Dominic Wilcox, uluslararası alanda sıra dışı projelere imza atıyor. Geçtiğimiz yıllarda BMW MINI, Kelloggs ve Paul Smith gibi markalarla çalışan Wilcox; inovatif, düşündürücü ve şaşırtıcı işlere odaklanıyor.

Dünyanın ilk GPS ayakkabılarını tasarladı

Dünyanın ilk GPS ayakkabıları, geleceğin renkli camlı sürücüsüz uyku aracı ve küçük heykellerden oluşan çalışmalarının yanı sıra Wilcox, köpeklere yönelik dünyadaki ilk sanat sergisiyle de adından söz ettiriyor. Marketing Meetup için; fantastik fikir ve icatlarından ustaca çizimlerine kadar yüksek tempolu bir konuşma hazırlayan Dominic Wilcox, yaratıcı düşünebilmede kendi yöntemlerini katılımcılarla paylaşmaya geliyor.

Bugüne kadar 10 bine yakın katılımcı ve 2 binden fazla şirketin bir araya geldiği etkinlik serisinin altıncısı için avantajlı bilet ayrıcalığı devam ediyor. 25 Nisan’da UNIQ İstanbul’da gerçekleşecek olan etkinlikte yerinizi ayırtmak ve organizasyonla ilgili daha fazla bilgi almak için marketingmeetup.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Basın Bilgi

Marketing Meetup, teknoloji, pazarlama, IT ve dijital dünyayı bir araya getiren, klişeleşmiş konular yerine iş zekasına, analitiğe ve entelektüelliğe odaklanan yeni nesil bir buluşma serisidir. 2015’ten bu yana her yıl düzenlenen Marketing Meetup, şimdiye dek 10 binden fazla katılımcı, 150 sponsor, 112 konuşmacı, 2 binin üzerinde şirketi ağırladı. Daha fazla bilgi için marketingmeetup.org/manifesto adresini kullanabilirsiniz.İlginizi Çekebilir

Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık “İyilik Hilal’İnin Farklı Renkleriyiz”

Ankara Basın Ofisi


Bbminimal Yaşamın Sırları Twitter’Da

Tüketim çılgınlığı tam gaz sürerken bazen bütün enerjimizi ihtiyacımız olmayan şeylere harcayabiliyoruz. Bu yüzden de hayatımız giderek kalabalıklaşıyor ve karmaşık hale geliyor. Oysa ki özgürleşmenin yolu sadeleşmekten geçiyor. Minimal yaşam tarzı son yıllarda oldukça revaçta ve bunun üzerine tüyolar veren influencer’ların sayısı da giderek artıyor. Twitter’da da oldukça aktif olan minimal yaşam savunucuları influencerlar, her gün on binlerce takipçisine çok değerli bilgiler paylaşıyor.


Yaza Ve Gelinlere Özel Makyaj Önerileri

YAZA VE GELİNLERE ÖZEL MAKYAJ ÖNERİLERİ


Castrol Ford Team Türkiye, İstanbul Rallisi’Nde Zirveyi Bırakmayacak

2019 Türkiye Ralli Şampiyonası’nın 4. yarışı olan 40.İstanbul Rallisi, İstanbul Otomobil Sporları Kulübü (İSOK) tarafından 6-7 Temmuz tarihlerinde 107 km’si özel etap olmak üzere toplamda 238,73 kilometrelik parkurda koşulacak.


Türk Telekom ‘İnternetle Hayat Kolay’ Dijital Uçurumun Kapanmasına Yardımcı Oldu, 5 Yılda Yüzbinlerce İnsanın Hayatını Değiştirdi

Türk Telekom’un, İnternetle Hayat Kolay projesi 5 yılda birçok başarı hikâyesine imza attı


Etiketler: Wilcox, için, fazla, Marketing, MeetupYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img