2 Nisan 2019 Salı 10:01

GÜNDEM

Tbv’Nin Kurumsal Sponsoru Sas Oldu

Tbv’Nin Kurumsal Sponsoru Sas Oldu
Tbv’Nin Kurumsal Sponsoru Sas Oldu
Tbv’Nin Kurumsal Sponsoru Sas Oldu

34volt » 34Volt

Gelişmiş analitik ve yapay zekada dünya lideri olan yazılım devi SAS, bilgi toplumuna dönüşmüş bir Türkiye için çalışan Türkiye Bilişim Vakfı’nın (TBV) kurumsal sponsoru oldu.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

TBV Başkanı Faruk Eczacıbaşı ve SAS Türkiye ve Orta Asya Bölgelerinden Sorumlu Genel Müdürü Tayfun Topkoç’un imzaladığı kurumsal sponsorluk anlaşmasıyla, global bilgi birikimi ve teknolojik altyapısıyla SAS, TBV’nin gelecek dönemde ortaya koyacağı projelerde önemli katkılar sunacak.

Bu önemli işbirliği ile ilgili konuşan SAS Türkiye ve Orta Asya Bölgelerinden Sorumlu Genel Müdürü Tayfun Topkoç şunları söyledi: “Yakın zaman önce sosyal sorumluluk yaklaşımı çerçevesinde, Türkiye’nin Dijital Zekasıyla Kalkınması adına TBV ile birlikte hayata geçirdiğimiz “Dijital Teknoloji Geliştiriciler” projesinin hemen ardından böylesine önemli bir işbirliğine daha imza atmış olmaktan dolayı çok mutluyuz. Yaklaşık 25 yıldır temsil ettiği alanlarda çok önemli çalışmalara imza atan TBV’nin kurumsal sponsoru olarak bu faaliyetlere önemli bir katkı sunabileceğimizi düşünüyoruz.”

Konuya ilişkin açıklama yapan TBV Başkanı Faruk Eczacıbaşı ise şöyle konuştu: “Kurulduğumuz günden bu yana geliştirdiğimiz işbirlikleri ve ürettiğimiz projeler ile öncelikli hedefi teknoloji ile kalkınan bir Türkiye olan her kesimin desteklediği önemli bir kurum olmayı başardık ve bu süreçte paydaşlarımızın da desteği ile ülke menfaatlerini gözeten birçok başarılı çalışmayı hayata geçirdik. Bu noktada, alanında öncü şirketler arasında yer alan SAS’ın kurumsal sponsorumuz olarak destekçilerimiz arasında yer almasından dolayı çok mutluyuz. Türkiye'nin bilgi toplumuna dönüşümü ve geleceği için geliştireceğimiz projelerde bu tür işbirlikleri bizleri cesaretlendiriyor."

SAS Hakkında Analitikte dünya lideri olan SAS, yenilikçi yazılım ve hizmetlerle Türkiye’deki faaliyetlerini 22 yıldır başarılıyla sürdürmektedir. “THE POWER TO KNOW” anlayışıyla hizmetler sunan SAS dünyadaki müşterilerine, veriyi bilgiye ve güce dönüştürmeleri adına ilham vermektedir.

Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) Hakkında

Türkiye Bilişim Vakfı (TBV) Nisan 1995’te kurulmuştur. Kurucusu ve şu anki Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı’dır. 127 Kurum ve 240 gerçek kişi olmak üzere toplam 367 üyesi ile birlikte ana amacı; Türkiye’nin bilgi toplumuna dönüşebilmesi için bilgi ve teknoloji temelli altyapının oluşturulabilmesine katkıda bulunmak, teknolojinin getirdiği yeni iş ve yaşam modellerini takip ederek dünya ile rekabet eden gelişmiş bir Türkiye için uğraş vermektir.İlginizi Çekebilir

Dermaceutic'ten Cilt Lekeleri İçin Yellow Cream Bb

Yaz aylarında güneşe maruz kalma süresi, cildin genetik yapısı, kullanılan kimyasal maddeler, hormonal tabletler ve diğer birçok faktör leke oluşumuna neden olabilir. Fransız Dermaceutic Laboratuvarları’nın geliştirdiği Yellow Cream, güçlü içeriği sayesinde cildin lekelerden kurtulmasına yardımcı oluyor.


Çocuklar Sömestr Tatilinin Tadını Sbarro®'Da Çıkaracak...

Çocuklar sömestr tatilinin tadını Sbarro®’da çıkaracak!


5G’De Dünya Rekoru, Oppo Reno 5G Ve Turkcell’Den Geldi

5G’DE DÜNYA REKORU, OPPO RENO 5G VE TURKCELL’DEN GELDİ


Gyoder Başkanı Doç. Dr. Feyzullah Yetgin “Vergi İndirimine Devam Kararı, Hem Vatandaş Hem Sektör Açısından Çok Önemli Bir Adım Oldu”

KONUTTA KDV’NİN YÜZDE 8’E, TAPU HARÇLARININ YÜZDE 3’E İNDİRİLDİĞİ UYGULAMA, 2019 YILI SONUNA KADAR UZATILDI


Watsons.Com.Tr’Ye Stevie’Den Altın Ödül

Watsons Türkiye, 11.11 Online Alışveriş Festivali kampanyasıyla iş dünyasının en saygın organizasyonlarından Stevie International Business Awards’ta altın ödülün sahibi oldu


Etiketler: Türkiye, önemli, bilgi, Başkanı, FarukYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img