22 Şubat 2018 Perşembe 21:45

EKONOMİ

Tavuk Severlere Müjde!

Tavuk Severlere Müjde!

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Şehrin tam kalbinde yer alan ve İstanbul’un pek çok cazibe merkezine yürüme mesafesinde olan Conrad İstanbul Bosphorus ve konforlu odaları ve çocuklu aileler için dizayn edilen aile konseptindeki 50 ayrı bebek ve çocuk ürünü ile özellikle çocuklu aileler için konaklamaları sıra dışı bir deneyime dönüştüren Hilton İstanbul Bosphorus, hem ailelerin içini rahatlatacak hem de çocukların tavuk aşkını pekiştirecek yeni bir uygulama başlattı. Hilton İstanbul Bosphorus ve Conrad İstanbul Bosphorus’ta çocuklarınızla birlikte artık gönül rahatlığıyla tavuk tüketmeniz mümkün olacak.

İlginizi Çekebilir

Tskb’Nin Mühendislik Ve Teknik Danışmanlık Müdürü Kadir Sancar Oldu

Sürdürülebilir bankacılık alanında Türkiye’nin öncü finans kuruluşu olan Türkiye Sınai Kalkınma Bankası’nda (TSKB) Mühendislik ve Teknik Danışmanlık Müdürlüğü’ne Kadir Sancar getirildi.


Karşıyaka Başkanı Altuğ'dan İdman Boykotuna Sitem

Spor Toto 2'nci Ligi Kırmızı Grup takımı Karşıyaka'nın Başkanı Mutlu Altuğ, 2 galibiyet primi ve peşinatlarını alamayan futbolcularının perşembe günü yaptığı antrenman boykotuna tepki gösterdi.


Gefco Ve Bergé İspanya’Da Otomotiv Lojistiğini Geliştirmek Üzere Bir Ortaklık Kurdu

Yeni şirket, 3 milyon m2'den fazla araç depolama alanı, 700 araç taşıyıcı, 100 vagon ve 40.000 m2’lik atölye alanıyla yılda 1.4 milyon aracı yönetme kapasitesine sahip olacak.


Kurumların Gvkk’Ya Uyumunu Sağlayacak 5 Adım

Keepnet Labs


Hüdâyi Vakfı’Ndan Afrika’Ya Ramazan Yardımı

İnsani yardım, sosyal kültürel hizmetler, basım-yayın ve eğitim alanlarında Türkiye dahil yaklaşık 40 ülkede hizmet gösteren Aziz Mahmûd Hüdâyi Vakfı, Afrika’nın en fakir ülkelerinden biri olan Burkina Faso’ya da yardım eli uzattı. Ülkenin 60 farklı bölgesinde 250 yerel personel ile çalışan Vakıf, ramazan boyunca özellikle yetim ve yardıma muhtaç insanlara gıda yardımı yapmaya başladı.


Etiketler: İstanbul, Bosphorus, Conrad, çocuklu, ailelerYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img