26 Temmuz 2019 Cuma 10:56

GÜNDEM

Tatil Keyfi Aksigorta İle Güvence Altında

Tatil Keyfi Aksigorta İle Güvence Altında

34volt » 34Volt

Müşteri odaklı yaklaşımıyla ürün ve hizmetlerini sürekli geliştiren Aksigorta, yaz sezonuyla birlikte artış gösteren yurtdışı seyahatlerine özel olarak Premium Seyahat Sigortası’nı tüm tatilcilere sunuyor. Sigorta kapsamında sunulan geniş kapsamlı hizmetler sayesinde Aksigortalılar, tatillerini Aksigorta güvencesiyle tamamlayacak. Aksigorta “Premium seyahat Sigortası”, hastalık, yaralanma, bagaj ve cüzdan kaybına kadar pek çok olası sorunu teminat altına alıyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

360 derece güvenlik

TÜİK verilerine göre, geçtiğimiz yıl 8,3 milyon kişi yurtdışına seyahat etti. Öte yandan SITA tarafından yayınlanan rapora göre, geçtiğimiz yıl dünya genelinde kaybedilen bagaj sayısı ise 22,7 milyon. Aksigorta, tüm bu riskleri göz önünde bulundurarak tatil keyfini yarıda bırakmak istemeyen müşterilerine, Premium Seyahat Sigortası ile 360 derece güvenlik ve rahatlık sağlıyor.

Konaklama masrafları Aksigorta’dan

Premium Seyahat Sigortası; hastalık, yaralanma gibi durumlarda tedavi, ilaç ve ameliyat masraflarını karşılıyor. Ayrıca hastalık nedeniyle uzayan konaklamalarda, otel masrafları da teminat altında. Aynı zamanda hırsızlığa maruz kalan tatilcilere yönelik olarak da tatillerine rahatça devam edebilmeleri için nakit avans imkânı sunan Aksigorta, pasaport ve bilet kaybı, son dakika uçuşun kaçırılması hatta mücbir sebeplerden dolayı havaalanında beklemek zorunda kalan tatilciler için de saat başı ücret ödeyerek olumsuz durumlarda dahi tatilin tadını çıkarmanın ayrıcalığını yaşatıyor.İlginizi Çekebilir

Capacity Avm’De Mercedes Benz Efsane Otomobiller Sergisi

Bu sergi aklınızı başınızdan alacak!


İstanbul’Da Öğleden Sonra Yağmur Geri Geliyor

Meteorolojik verilere göre, İstanbul’da dün akşam etkisini kaybeden yağışlar, öğleden sonra yeniden etkili olacak.


İstmarina Avm’De Sar Başa Filminin Oyunculu Gösterimi Yapıldı

Anadolu Yakası’nın sosyal yaşam merkezi haline gelen İstMarina Alışveriş Merkezi, eğlence, kültür ve sanat etkinliklerinin vazgeçilmez adreslerinden biri olmaya devam ediyor. Alışveriş Merkezi içerisinde yer alan Avşar sineması yeni vizyona giren ‘’Sar Başa’’ filminin oyunculu gösterimine 25 Ağustos tarihinde ev sahipliği yaptı.


Başkan İmamoğlu “İstanbul İçin Çalışırken Dünya İçin Çalıştığımızın Farkında Olan Bir Yönetimiz”

BAŞKAN İMAMOĞLU: “İSTANBUL İÇİN ÇALIŞIRKEN DÜNYA İÇİN ÇALIŞTIĞIMIZIN FARKINDA OLAN BİR YÖNETİMİZ”


Teb’İn Aktif Büyüklüğü 101.5 Milyar Tl’Ye Ulaştı

Türk Ekonomi Bankası (TEB), 2019 yarıyıl finansal sonuçlarını açıkladı. Yılın ilk yarısında TEB’in ekonomiye ve müşterilerine sağladığı desteğin en önemli göstergesi olan kredileri toplam aktiflerinin yüzde 64.4’ünü oluşturdu.


Etiketler: Aksigorta, derece, güvenlik, göre, geçtiğimizYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img