8 Ağustos 2019 Perşembe 13:02

GÜNDEM

Tarz Sahibi Erkekler Philips Oneblade’İ Tercih Ediyor

Tarz Sahibi Erkekler Philips Oneblade’İ Tercih Ediyor
Tarz Sahibi Erkekler Philips Oneblade’İ Tercih Ediyor

34volt » 34Volt

Kullanıcılarının yorum ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarına yön veren Philips, çığır açan bıçak teknolojili ürünü OneBlade sayesinde, erkeklere tek bir ürünle sakallarını kısaltma, şekillendirme ve tıraş etme imkânı sunuyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’de 89 yıldır kullanıcıları için en iyisini düşünen ve çözümleriyle her gün yaşamları iyileştiren Philips, devrim niteliği taşıyan ürünü OneBlade ile erkeklerin sakal bakımına tek bir bıçak ile pratik ve fonksiyonel bir çözüm sunuyor.

Philips OneBlade QP2520/20, sakallı veya kirli sakallı tarza sahip olan erkeklerin sakallarına istedikleri şekli vermelerini mümkün kılıyor. Takıp çıkarılabilir başlıkları ve keskin kenarlı bıçağı ile her uzunluktaki sakalı kısaltabilmek ve kolayca şekillendirebilmek için tasarlanmış olan OneBlade profesyonelliği ile ön plana çıkıyor.

Cilt için son derece güvenli ve zahmetsiz tıraş imkânı sunan OneBlade, çift taraflı bıçağı sayesinde istenilen yönde kullanılabiliyor. Sağladığı net görüş açısıyla da hızlı ve pratik bir tıraş deneyimi sunan OneBlade, benzersiz bıçak teknolojisine sahip kesicileri ile saniyede 200 defa hareket ederek başka hiçbir ek yönteme başvurmadan her uzunluktaki sakalı kolayca tıraş edebiliyor. Su geçirmez özelliği ile ıslak ya da kuru kullanılabilen Philips OneBlade, kolayca temizlenirken aynı zamanda köpüklü veya köpüksüz tıraşı mümkün kılıyor.

Tıraş bıçağı ile tıraş makinasının özelliklerini tek bir üründe buluşturan OneBlade erkeklerin vazgeçilmez yardımcısı olmaya aday…

Philips OneBlade QP2520/20, 219,99TL önerilen perakende fiyatı ile satış sunuluyor.

Sibel Yıldız

Türk Philips Ticaret A.Ş

0216 636 15 68

Gamze Özbek

Royal Philips Hakkında:İlginizi Çekebilir

Samsun Tarım Fuarı 5. Kez Kapılarını Açıyor

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Samsun İl Tarım ve Orman Müdürlüğü,Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB), Ziraat Mühendisleri Odası, Türk Tarım Alet ve Makineleri İmalatçıları Birliği (TARMAKBİR), Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve KOSGEB’in destekleri ve işbirlikleri ile hazırlanan SAMSUN TARIM 5.Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, 25 - 29 Eylül 2019 tarihlerinde TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecektir.


Veri İhlallerinde Rekor Yıl

GEÇEN YILA GÖRE VERİ İHLALLERİNDE %33 ARTIŞ OLDU


Filli Boya'dan Mekana Canlılık Veren Renk Önerileri...

İÇİNİZİ ISITACAK KIŞ RENKLERİ FİLLİ BOYA’DA


Artvin Doğa Turizminin Merkezi Oluyor

Turizm Yazarları Derneği (TUYED) heyetine Artvin’i tanıtan Atabarı Turizm’in sahibi Erhan Gazihan, kentin turizm merkezi ilan edilen bölgelerinde yeni konaklama tesislerinin devreye gireceğini söyledi. Gazihan, “Artvin, doğal güzellikleri, yeşili, şelalesi, gölleri, yaylaları, dünyaca ünlü kanyonu ile ziyaretçilere birçok neden sunuyor” dedi.


Dıce Kayek Pop Up Store Paris’İn Amblematik Oteli Ritz’De Açıldı

Türkiye’nin global markası DICE KAYEK, modanın başkentinde özel bir mekâna daha adını yazdırdı. DICE KAYEK, Spring-Summer’19 Koleksiyonu ile Ritz Paris’te, iki ay boyunca sürecek Pop-Up Store’unu açtı.


Etiketler: OneBlade, Philips, tıraş, için, erkeklerinYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img