14 Haziran 2017 Çarşamba 13:23

ŞEHİR

Tarihi Yarımadayı Gölgeleyen 9/16 Traşlanamıyor!

Tarihi Yarımadayı Gölgeleyen 9/16 Traşlanamıyor!

34VOLT

İstanbul'un silüetine büyük zarar veren Topkapı sarayını gölgeleyen İstanbul Zeytinburnu'ndaki 9/16 kuleleri garip bir şekilde traşlanamıyor! Belediyenin aldığı kararlar vatandaşları şaşırtmaya devam ediyor. Zeytinburnu'nda neler oluyor?

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Tarihi yarımadanın silüetini berbat eden kuleler tıraşlanamıyor. İstanbul Zeytinburnu'ndaki 9/16 kulelerinin tarihi yarımadayı gölgelemesine Cumhurbaşkanı Erdoğan da tepki göstermişti. Hürriyet'te yer alan habere göre Tarihi Yarımada’nın siluetini bozduğu için 4 yıldır tartışılan Zeytinburnu’ndaki 16/9 kulelerinin tıraşlanması 2 milyar TL’ye bağlı. En son “Kamulaştırma yapılır yani bedeli ödenirse yıkılabilir” kararı çıktı. Fakat Zeytinburnu Belediyesi “Bu para bütçemizin 5 katı, ödeyemeyiz” diyor. Vatandaşlar karar karşısında şaşkınlığını gizleyemiyorlar. Vatandaş soruyor? 9/16 kuleleri Topkapı Sarayı'ndan daha mı değerli? 

İlginizi Çekebilir

Michelin Yeni Ağır Vasıta Lastiği Mıchelın X Multi Energy’ Taşımacılık Maliyetlerini Düşürüyor

100 km’de 1,2 litre yakıt tasarrufu


Televizyonun Geleceği Lg Tarafından Dört Harfle Yazılacak: Oled

LG Electronics Hakkında:


Power9 İle Değişime Hazır Olun

Eskisinden daha güçlü tasarımı ve özellikleri ile dijital çağın yeni lideri konumuna gelecek yapay zeka işlemcisi POWER9’un tanıtımının yapılacağı lansmanın tarihi duyuruldu.


Taider Aile İşletmeleri Derneği Üyeleri Cryocan Kocaeli Tesislerini Ziyaret Etti

TAİDER Aile İşletmeleri Derneği üyeleri CRYOCAN Kocaeli Tesislerini ziyaret etti


Yazın Doğal, Konforlu Ve İyi Hissettiren Kumaşları Tercih Edin

“İyi görünme ve kendini iyi hissetme” kıyafet seçimlerinde tüketiciler arasında günden güne yükselen bir trend. İyi bir görünüşün ötesinde kendini iyi hissetmeye odaklanan TENCEL™ elyafları, sürdürülebilir ve çevreye duyarlı üretim süreçlerinden, kullandığı teknolojiye kadar yepyeni bir moda ve giyim deneyimi vaat ediyor. Günlük yaşamımızda kullandığımız kıyafetlerin yanı sıra ev tekstili ürünleriyle de yaşamın her alanına giren TENCEL™, elyafın ötesine geçerek, doğal ve duyarlı bir yaşam tarzının öncülüğünü yapıyor.


Etiketler: Tarihi, Zeytinburnu, ndaki, kulelerinin, YarımadayıYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img