17 Mayıs 2019 Cuma 11:18

GÜNDEM

Tamamen Organik Beslenme Canada Schools'da

  Tamamen Organik Beslenme Canada Schools'da
  Tamamen Organik Beslenme Canada Schools'da
  Tamamen Organik Beslenme Canada Schools'da
  Tamamen Organik Beslenme Canada Schools'da

34volt » 34Volt

Tamamen organik beslenme

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Canada Schools’da

Öğrencilerine küçük yaşlardan itibaren iyi bir eğitim hayatı sunan Canada Schools, gıda mühendisleri tarafından hazırlanan ve organik gıdalardan oluşan menüler sayesinde, sağlıklı bireyler yetiştirmeyi de hedefliyor.

Kanada eğitim sistemini ve ekolünü öğrencileriyle buluşturan ve anaokulundan başlayarak, ilkokul, ortaokul ve lisedeki tüm eğitim dilini İngilizce olarak sunan Canada Schools, öğrencilerini organik gıdalarla hazırlanan menülerle buluşturuyor. Öğrencilerinin sağlıklı beslenmelerine önem veren Canada Schools’da çocuklar için hazırlanan menüler ve kullanılan markalar, öncelikle velilerin onayına sunuluyor. Gıda mühendisleri tarafından hazırlanan ve içerisinde şeker ve katkı maddeleri bulunmayan, mevsiminde yetişen sebze ve meyvelerin yer aldığı menüler, tamamen taze ve organik gıdalardan oluşuyor. Canada Schools’un organik beslenme anlayışı ekseninde, belirli dönemlerde besin danışmanları okulları ziyaret ederek velilere beslenme ile ilgili bilgiler de veriyor.

Doğa ile iç içe öğrenciler

Öğrencilerine, küçük yaşlardan itibaren çok kültürlü ve çok dilli bir atmosferde eğitim alma fırsatı sunan Canada Schools, çocukların doğadan kopmaması adına birçok etkinlik de düzenliyor. Her okulun bahçesinde bulunan ufak ekim alanlarında öğrenciler ile birlikte çeşitli gıdalar yetiştiriliyor ve bu gıdaların gelişimini gözlemleme fırsatı çocuklara sunuluyor. Çocukların gözlem yeteneğini geliştirmek, yaşayarak öğrenmelerini sağlamak ve ekolojik yaşamın içerisinde yer almaları için anaokulundan itibaren çalışmalara başlayan Canada Schools, geleceğin doğadan kopuk olmayan, aksine onu tanıyan bireylerinin temellerini eğitimlerinin ilk yıllarında atmayı hedefliyor. Canada Schools, erken çocukluk dönemindeki bir çocuğun en önemli ihtiyacının eğlenerek ve oynayarak öğrenme olduğu dikkate alarak, çocuklara yaşlarıyla uyumlu bir öğrenme atmosferi sağlıyor.İlginizi Çekebilir

Omega Tresor Kırmızı Beyaz

OMEGA TRESOR


Güyad Yenilenebilir Enerji Finansmanı Zirvesi İstanbul'da Yapıldı

16 Kasım 2019


Beylikdüzü Migros Avm Sahnesinde Sevilen Karakter Doru

TRT Çocuk’un sevilen çizgi filmlerinden Doru’nun tiyatro oyunu, 20-21-22 Haziran günlerinde Beylikdüzü Migros AVM sahnesinde çocuklar için sergileniyor.


Üretim Tesisleri Sigorta Sayesinde Tehlikelerin Önüne Geçebilir

Kimyasal üretim fabrikaları olası kazalarda önlenemez sonuçlara sebebiyet verebiliyor


P&G Avrupa Satış, Dijital Ve Marka Operasyonlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Christophe Duron Liderliğin Formülünü Anlattı Ve Görseli

P&G Avrupa Satış, Dijital ve Marka Operasyonlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Christophe Duron, LEAD Network Türkiye üyelerine liderliğe giden yolda öne çıkan özellikleri anlattı.


Etiketler: Canada, Schools, eğitim, hazırlanan, organikYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img