14 Ocak 2020 Salı 15:46

MODA

Taç'tan Çocuklara Sömestr Hediyesi...

Taç'tan Çocuklara Sömestr Hediyesi...
Taç'tan Çocuklara Sömestr Hediyesi...
Taç'tan Çocuklara Sömestr Hediyesi...
Taç'tan Çocuklara Sömestr Hediyesi...
Taç'tan Çocuklara Sömestr Hediyesi...
Taç'tan Çocuklara Sömestr Hediyesi...
Taç'tan Çocuklara Sömestr Hediyesi...
Taç'tan Çocuklara Sömestr Hediyesi...
Taç'tan Çocuklara Sömestr Hediyesi...

34volt » 34Volt

TAÇ’tan çocuklara sömestr hediyesi

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yoğun geçen bir eğitim-öğretim dönemi sonrasında sömestr tatiline giren çocukları mutlu etmek için en güzel hediye alternatifleri TAÇ’ta!

Kalitesiyle fark yaratan TAÇ Lisanslı Nevresim Takımları, birbirinden eğlenceli ve sevilen karakterleri ile çocukların odalarını renklendiriyor… Yüzde 100 pamuk olan ürünler, sağlıklı ve rahat uyku sunarken, çocukların en sevdiği kahramanlar fantastik dünyalarını süslüyor.

TAÇ Lisanslı PJ Masks ve Disney Frozen Glow Nevresim Takımı’nın üzerindeki desenler ayrıca özel bir baskı teknolojisi sayesinde gündüzleri gün ışığını topluyor, geceleri ise bu ışığı yansıtarak, çocukların ilgisini çekiyor. Frozen Nevresim takımı aynı zamanda bir yüzünde Elsa, diğer yüzünde Anna çift kullanım özelliği ile en sevilen karakterleri sunuyor.

Disney Cars ve Disney Mickey Çek Canlandır Nevresim Takımları ise artırılmış gerçeklik (Augmented Reality) teknolojisi kullanılarak fotoğraf ve videolarda canlanıyor. Google Play ve Apple Store’dan indirilen Çek Canlandır uygulaması sayesinde, nevresimin üzerindeki desenlere tutulan telefon ile ekranda karakterler beliriyor. Eğlence dolu lisanslı karakterler, rengârenk desenleriyle çocukların çektiği fotoğraf ve videolarda miniklerin yanında canlanıyor. Bu özel koleksiyon ile çocukların her anı unutulmaz bir anıya dönüşüyor.

Miniklerin odalarında keyifle vakit geçirmelerini isteyen ebeveynler, TAÇ mağazasını ve www.tac.com.tr’yi ziyaret ederek, koleksiyonları yakından görebilir, çocuklarını sömestr tatiline girerken sevindirebilirler.

Fiyatlar

DISNEY CARS ÇEK CANLANDIR NEVRESİM TAKIMI - 216 TL DISNEY FROZEN TEK KİŞİLİK NEVRESİM TAKIMI - 216 TL DISNEY MICKEY ÇEK CANLANDIR NEVRESİM TAKIMI - 216 TL DISNEY FROZEN ANA GLOW NEVRESİM TAKIMI - 216 TL DISNEY FROZEN ANA NEVRESİM TAKIMI - 216 TL DISNEY FROZEN ELSA GLOW NEVRESİM TAKIMI - 216 TL DISNEY FROZEN ELSA NEVRESİM TAKIMI - 216 TL PJ MASKS HERO TEK KİŞİLİK NEVRESİM TAKIMI GLOW - 216 TL PJ MASKS HERO TEK KİŞİLİK NEVRESİM TAKIMI - 216 TL

TAÇ Hakkında

Zorlu Tekstil Grubu'nun önemli markalarından biri olan TAÇ, 1970’li yıllardan bu yana ev tekstili alanında faaliyet göstererek, önemli yeniliklere ve başarılara imza atıyor. TAÇ, inovatif ürünler geliştirerek, kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Dünyadaki son moda trendlerini yakından takip eden, bu trendleri Türkiye pazarına ve müşteri ihtiyacına göre yorumlayıp yeniden şekillendiren TAÇ, yeni ve farklı ürünler tasarlayarak milyonlarca evi güzelleştiriyor.İlginizi Çekebilir

Galatasaray Bu Yıl Da Altınyıldız Classıcs İle Birlikte Yürüyecek

Galatasaray Spor Kulübü ile erkek giyim sektörünün öncü markası Altınyıldız Classics, resmi giyim sponsorluk anlaşmasını bir yıl daha uzattı. Galatasaray ve Altınyıldız Classics tarafından imzalanan sözleşme ile erkek giyiminin köklü markası, bu yıl da Galatasaray’a sponsor olarak Türk futboluna desteğini sürdürecek.


Cildinizi Doğal Dengesine Kavuşturacak Jowae, Türkiye’De!

Güney Kore’nin mucizevi bitkileri ve Fransa’nın üstün dermokozmetik deneyimini eşsiz bir uyum ile bir araya getiren Jowaé, Türkiye’de!


Yeditepe Üniversitesi Etkileşim Tasarımı Yüksek Lisans Programı Açıldı

Yeditepe Üniversitesi Etkileşim Tasarımı Yüksek Lisans Programı Açıldı


Lösev Spor Şenliğinde Türkiye’Yi Temsil Edecek Çocuklar Belirleniyor

LÖSEV – Lösemili Çocuklar Vakfı’na kayıtlı olan çocuklar, her yıl Rusya’nın Moskova kentinde düzenlenen ve kanseri yenmiş, farklı ülkelerden birçok çocuğun kendi arasında yarıştığı Galipler Oyunları’na (Winners Games) katılıyor.


Yased 26 Nisan Fikri Haklar Günü

YASED- Uluslararası Yatırımcılar Derneği’nden, 26 Nisan Dünya Fikri Mülkiyet Günü dolayısıyla yayınlanan mesajda, Fikri ve Sınai Mülkiyet Haklarının uluslararası standartlar ile uyumlu olmasının sürdürülebilir yatırım ortamı, adil rekabet koşulları, ve ekonomik gelişim ve dönüşüm için kritik bir faktör olduğu vurgulandı.


Etiketler: NEVRESİM, TAKIMI, DISNEY, çocukların, FROZENYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img