17 Nisan 2019 Çarşamba 15:01

MODA

Taç'tan "23 Nisan" Coşkusunu Yansıtan Tasarımlar...

Taç'tan "23 Nisan" Coşkusunu Yansıtan Tasarımlar...
Taç'tan "23 Nisan" Coşkusunu Yansıtan Tasarımlar...

34volt » 34Volt

TAÇ’tan “23 Nisan” çoşkusu yaşatan tasarımlar

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yenilikçi ürünleriyle milyonlarca evi güzelleştiren TAÇ, çocukların en sevdiği çizgi kahramanlardan “Spiderman” ve “Winx Cosmix” karakterli nevresim takımlarıyla çocuklara bayram coşkusunu yaşatıyor.

Her yaşa özel ev tekstili seçenekleri sunan TAÇ, çocukların en sevdiği karekterleri Lisanslı Nevresim Takımı Koleksiyonu’nda yer veriyor. Çocukların hayal dünyalarını odalarına taşıyan Spiderman ve Winx Cosmix temalı lisanslı nevresim takımları, tasarımları kadar renkleriyle de dikkat çekiyor. Çocuklara konforlu bir uyku ortamı sunan nevresim takımları, fantastik karakterli tasarımlarıyla her çocuğu hayallerini süsleyen kahramanla uyumasını sağlıyor.

Çocukların bayramında onları TAÇ’ın Lisanslı Koleksiyonu ile sevindirmek isteyenler TAÇ Fabrika Satış ve TAÇ Konsept Mağazalarının yanı sıra, www.tac.com.tr’yi ziyaret edebilirler.

TAÇ Hakkında

Zorlu Tekstil Grubu'nun önemli markalarından biri olan TAÇ, 1970’li yıllardan bu yana ev tekstili alanında faaliyet göstererek, önemli yeniliklere ve başarılara imza atıyor. TAÇ, inovatif ürünler geliştirerek, kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Dünyadaki son moda trendlerini yakından takip eden, bu trendleri Türkiye pazarına ve müşteri ihtiyacına göre yorumlayıp yeniden şekillendiren TAÇ, yeni ve farklı ürünler tasarlayarak milyonlarca evi güzelleştiriyor.İlginizi Çekebilir

Sahte Video Oyunlarının Kurbanı Olmayın!

Kaspersky tarafından yapılan araştırmaya göre, video oyunlarına artan talepten yararlanan siber suçlular, popüler oyunların sahte kopyalarıyla zararlı yazılım bulaştırıyor. Haziran 2018 ile Haziran 2019 arasındaki 12 aylık dönemde 930.000’den fazla kullanıcı bu şekilde saldırıya uğradı. Saldırıların üçte birinden fazlası yalnızca üç oyun üzerinde yoğunlaştı.


Türk Telekom Tambu'dan Dünya Emoji Günü'ne Özel 'Tambuji'ler

TAMBU, Dünya Emoji Günü’ne özel olarak hazırladığı yeni emojilerini kullanıcıların beğenisine sundu


Lastik Hamurunda Kadın Eli

Lastik Hamurunda Kadın Eli


Oyun Daha Yeni Başlıyor

Uzmanlar kripto paralardaki düşüşün normal olduğunu ve yatırımcıların endişe etmemeleri gerektiğini söylüyor.


Sap Türkiye’De Önemli Atama Sap Türkiye’De Kamu İlişkileri Direktörlüğü Görevine Dr. Onur Yıldırım Getirildi

SAP Türkiye’nin Kamu İlişkileri Direktörlüğü görevine Dr. Onur Yıldırım getirildi. SAP EMEA’nın Dijital Kamu yapılanması içerisinde göreve başlayan Yıldırım yeni görevinde, SAP’nin Türkiye’de kamu politikası ve regülasyonlar ile ilgili çalışmalarından; kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları ile ilişkilerinden sorumlu olacak. SAP’ye katılmadan önce son olarak McKinsey & Company’nin Türkiye Kamu ve Sosyal Sektör İş Geliştirme Lideri olarak görev yapan Yıldırım, kamuda kariyerine 2005 yılında Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nda (TCMB) başladı. Daha sonra Philip Morris Sabancı’da Kurumsal İlişkiler Müdürü ve Intel Corporation’da Kurumsal ve Kamu İlişkileri Direktörü olarak görev yaptı.


Etiketler: nevresim, milyonlarca, çocukların, sevdiği, SpidermanYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img