17 Nisan 2019 Çarşamba 15:01

MODA

Taç'tan "23 Nisan" Coşkusunu Yansıtan Tasarımlar...

Taç'tan "23 Nisan" Coşkusunu Yansıtan Tasarımlar...
Taç'tan "23 Nisan" Coşkusunu Yansıtan Tasarımlar...

34volt » 34Volt

TAÇ’tan “23 Nisan” çoşkusu yaşatan tasarımlar

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yenilikçi ürünleriyle milyonlarca evi güzelleştiren TAÇ, çocukların en sevdiği çizgi kahramanlardan “Spiderman” ve “Winx Cosmix” karakterli nevresim takımlarıyla çocuklara bayram coşkusunu yaşatıyor.

Her yaşa özel ev tekstili seçenekleri sunan TAÇ, çocukların en sevdiği karekterleri Lisanslı Nevresim Takımı Koleksiyonu’nda yer veriyor. Çocukların hayal dünyalarını odalarına taşıyan Spiderman ve Winx Cosmix temalı lisanslı nevresim takımları, tasarımları kadar renkleriyle de dikkat çekiyor. Çocuklara konforlu bir uyku ortamı sunan nevresim takımları, fantastik karakterli tasarımlarıyla her çocuğu hayallerini süsleyen kahramanla uyumasını sağlıyor.

Çocukların bayramında onları TAÇ’ın Lisanslı Koleksiyonu ile sevindirmek isteyenler TAÇ Fabrika Satış ve TAÇ Konsept Mağazalarının yanı sıra, www.tac.com.tr’yi ziyaret edebilirler.

TAÇ Hakkında

Zorlu Tekstil Grubu'nun önemli markalarından biri olan TAÇ, 1970’li yıllardan bu yana ev tekstili alanında faaliyet göstererek, önemli yeniliklere ve başarılara imza atıyor. TAÇ, inovatif ürünler geliştirerek, kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Dünyadaki son moda trendlerini yakından takip eden, bu trendleri Türkiye pazarına ve müşteri ihtiyacına göre yorumlayıp yeniden şekillendiren TAÇ, yeni ve farklı ürünler tasarlayarak milyonlarca evi güzelleştiriyor.İlginizi Çekebilir

Bilkent Center Ödüllerine Bir Yenisini Ekledi!

20. yılını kutlayan Bilkent Center, Alışveriş Merkezleri Hizmet Kalitesi Benchmark Projesi 2018’de en yüksek puanı alan beş alışveriş merkezinden biri oldu.


Huaweı Road Show 2018 Başladı

HUAWEI yaz tatilinde de yanınızda


Grey’De Yenilik Üç Ülkenin Yaratıcı Performansı Alemşah Öztürk’E Emanet

Grey’de Yenilik: Üç Ülkenin Yaratıcı Performansı Alemşah Öztürk’e Emanet


“Boğaziçi Üniversitesi’Nde Engelliliğin 50 Yılı” Seyircisiyle Buluşuyor

Boğaziçi Üniversitesi Görme Engelliler Teknoloji ve Eğitim Laboratuvarı (GETEM), Boğaziçi Üniversitesi’nin 50 yıllık engellilik çalışmaları tarihini 8 Kasım 2018 tarihinde Boğaziçi Üniversitesi SineBU’da düzenlenecek “Boğaziçi Üniversitesi’nde Engelliliğin 50 Yılı” Belgesel Prömiyeri ile kutluyor.


Tullıa Jewels Dekupe Ürünler

Nisan ayındaki dosya konularınız için Tullia Jewels'ın farklı koleksiyonlarına ait tasarımların dekupe görsellerini sizinle paylaşmak istedik.


Etiketler: nevresim, milyonlarca, çocukların, sevdiği, SpidermanYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img