14 Haziran 2019 Cuma 12:03

GÜNDEM

Studio Billion Yeni Oyunları Kelime Avcıları İle Farklı Bir Deneyim Sunuyor

Studio Billion Yeni Oyunları Kelime Avcıları İle Farklı Bir Deneyim Sunuyor
Studio Billion Yeni Oyunları Kelime Avcıları İle Farklı Bir Deneyim Sunuyor
Studio Billion Yeni Oyunları Kelime Avcıları İle Farklı Bir Deneyim Sunuyor
Studio Billion Yeni Oyunları Kelime Avcıları İle Farklı Bir Deneyim Sunuyor

34volt » 34Volt

Studio Billion yeni oyunları Kelime Avcıları ile farklı bir deneyim sunuyor

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Tarvenn’den yatırım alan mobil oyun firması Studio Billion, gerçek zamanlı ve gerçek insanlara karşı oynayabileceğiniz “Kelime Avcıları” oyununu yayınladı.

Mobil oyun kategorisinin en çok talep görenlerinden birisi hiç kuşkusuz kelime oyunları. Her geçen gün uygulama mağazalarındaki kelime oyunları hızla artarken, Studio Billion ekibi geliştirdikleri Kelime Avcıları oyunu ile kullanıcılarına hem çevrimiçi hem de çevrimdışı bir deneyim sunmasıyla diğer kelime oyunlarından ayrılıyor. Kullanıcılar çevrimdışı olarak internete gereksinim duymadan kelime bilgilerini ölçebilirken, çevrimiçi olarak gerçek oyuncularla kelime bilgilerini yarıştırabiliyor.

Eğlenirken Öğrenin

Kelime Avcıları, kullanıcılarına online ve offline seçeneği ile eğlenceli bir bulmaca oyunu deneyimi sunuyor. Kullanıcılar; genel kültürden tarihe, spordan müziğe birçok kategoriyi içeren bulmacalarda kendilerini sınarken yeni kelimeler öğreniyor. Amaç, altıgen peteklerden oluşan harfleri, verilen kategoriye göre birleştirip uygun kelimeyi bulmak ve en yüksek puana ulaşmak. 1500’den fazla bölüm ve 10.000’den fazla kelime ile Türkçe ve İngilizce olarak oynanabilen Kelime Avcıları’nda kullancılar, istedikleri zaman oyun içinden dil değiştirerek kendini sınayabiliyor. Sürekli yeni kelimeler, bölümler ve özellikler eklenmeye devam eden oyun için kısa süre içerisinde Almanca ve İspanyolca seçenekleri de yayınlanacak.

İster Çevrimiçi İster Çevrimdışı Oyna!

Kelime Avcıları, kullanıcılarına hem çevrimiçi hem de çevrimdışı bir deneyim sunmasıyla diğer kelime oyunlarından ayrılıyor. Kullanıcılar çevrimiçi olarak gerçek oyuncularla gerçek zamanlı kelime bilgilerini yarıştırıyor. Çevrimiçi gerçek oyuncularla oynadıkları maçları kazanarak rütbe atlayabiliyorlar ve seviyelerine uygun kişilerle yarışıyorlar. Kelime Avcıları, çevrimiçinin dışında çevrimdışı bir deneyim imkanı da sunuyor. Kullanıcılar internetsiz oynanabilen kariyer modunda bölümleri geçerek yeni haritaları keşfediyor ve rütbe atlıyor.

“Hedefimiz küresel pazarda yakaladığımız başarının üstüne koyarak devam etmek”

İlk oyunları Spin Warriors İstanbul ile özellikle küresel pazarda tahminlerinin üstünde bir başarı elde ettiklerini vurgulayan Studio Billion ekibi, Kelime Avcıları için hedeflerinin bu başarının üzerine çıkmak olduğunu belirtiyor. Tarvenn Ventures gibi uluslararası bir yatırım şirketinin de desteğini alarak çok daha profesyonel ve güçlü bir ekip olduklarını belirten 19 yaşındaki genç girişimciler Cevdet Ümit Aparı, Ömer Aslan ve Eşref Bektaş, Kelime Avcıları’nın hem Türkiye’de hem küresel pazarda çok başarılı olacağına emin olduklarını ifade ediyor.

Kelime Avcıları oyununu Android için buradan, iOS için ise buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.İlginizi Çekebilir

Sephora’Nın Mini Güzellik Dünyasında Seçim Yapmak Çok Zor!

Sephora Collection, çok sevilen, enerjik ve rengarenk ürünlerinin seyahat boyları ile güzellik tutkunlarının hayatını kolaylaştırıyor. Sephora Collection’ın mini güzellik dünyasında yer alan ürünler, ofiste, tatilde, plajda, yaz akşamlarında bakımını bir an olsun eksik etmeyen kadınların, ayrılmaz bir parçası oluyor…


Kpmg Türkiye'den Büyüme Hamlesi

KPMG Türkiye’ye beş yeni ortak


Goodyear’A General Motors Ve Ford’Tan Mükemmellik Ödülü

18 Haziran 2019


Tosyalı Holding, Fortune 500’De 3’Ü Yeni Olmak Üzere 5 Şirketle Demir Çelik Sektörünün Lideri Oldu

Dünya demir çelik sektörünün en önemli oyuncuları arasında yer alan Tosyalı Holding, Fortune 500’de 3’ü yeni olmak üzere 5 şirketle yer aldı. Demir çelik sektörünün karşı karşıya olduğu kota ve vergi sorunlarının yaşandığı, dünya ekonomilerinin küçüldüğü 2018 yılında hem yurt içi satışlarını hem de ihracatını artıran Tosyalı Holding, istikrarlı büyümesini sürdürdü.


Londra Türk Filmleri Haftası’Nda Dijital Sanatlar’Dan İki Film

Londra Türk Filmleri Haftası’nda


Etiketler: Kelime, Avcıları, kelime, gerçek, olarakYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img