12 Ekim 2019 Cumartesi 12:02

GÜNDEM

Stresli Ortamdan Hemen Kaçarım

Stresli Ortamdan Hemen Kaçarım
Stresli Ortamdan Hemen Kaçarım
Stresli Ortamdan Hemen Kaçarım

34volt » 34Volt

“Huzurlu bir yaşam adına yaptığım en önemli şey stresli ortamdan hemen kaçarım.”

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“Özel bir beslenme düzenim yok. Her şeyi yiyorum, yemek ayırt etmem. Tatlıdan da vazgeçemem ama düzenli spor yapıp yediklerimi dengeliyorum.”

Cemiyet hayatının tanınmış simalarından Burcu Şendir MAG Ekim sayısına verdiği özel röportajında güzellik sırlarını paylaştı. Hayatımda hiç diyet ya da detox programı uygulamadığını söyleyen Şendir, hangi sporları tercih ettiğini ise şu sözlerle anlattı: “Ben personal trainer ila çalışıyorum. Haftalık planla ilerliyoruz. Genellikle fonksiyonel çalışıyoruz. Haftada dört gün yapmaya özen gösteriyorum.”

Güzel ve başarılı oyuncu Songül Öden’in kapak yıldızı olduğu MAG Ekim sayısı, özel röportajları İtalyan Şef Danilo Zanna sayfaları, dopdolu içeriği ve yazarları ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.İlginizi Çekebilir

Glorıa Jean’S Coffees’E Gitmeden Kahveniz Hazır Olsun

Gloria Jean’s Coffees, Türkiye’de bir ilk olan “hızlı sipariş” seçeneğini hizmete sundu. Mobil uygulama üzerinden vereceğiniz sipariş ile kahveniz, daha mağazaya gitmeden sizler için özel olarak hazırlanıyor.


Türk Denizcilik Sektörünün Uluslararası Buluşması 15. Exposhipping Expomaritt İstanbul, Ziyarete Açıldı…

2-5 Nisan tarihleri arasında Viaport Marina Tuzla’da yapılan Uluslararası Exposhipping Expomaritt İstanbul 15. Uluslararası Denizcilik Fuar ve Konferansı ziyarete açıldı. DTO Başkanı Tamer Kıran, Fuarın 41 ülkeden 200’ün üzerinde firma ve 700 marka ile 6 binin üzerinde denizcilik profesyonelini ağırlayacağını söyledi ve Exppomaritt Exposhipping İstanbul’un, sektördeki en güçlü ticaret ve pazarlama platformu olduğuna dikkat çekti. Gemi Yat ve Hizmetleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Cem Seven de Gemi Yat ve Hizmetleri sektörünün 2019 yılına oldukça hızlı bir giriş yaptığına belirtti ve yılın ilk çeyreğinde yüz milyon dolar seviyesinde ihracat rakamlarına ulaşıldığını açıkladı.


Otizm Belirtileri Tamamen Düzelebiliyor!

Her yıl 2 Nisan, tüm dünyada “Otizm Farkındalık Günü” olarak anılıyor.


Penınsula Parıs Art In Resonance Görkemli Bir Davetle Açıldı Olivia Palermo, Kerby Jean Raymond, Selby Drummond

PENINSULA PARIS ART IN RESONANCE GÖRKEMLİ BİR DAVETLE AÇILDI


Ramazan’In Tadı, Kalamış’In Huzuru İle Sentezlendi

EŞSİZ İFTAR SOFRALARININ TADINA


Etiketler: Şendir, Ekim, özel, Özel, beslenmeYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img