12 Ekim 2019 Cumartesi 12:02

GÜNDEM

Stresli Ortamdan Hemen Kaçarım

Stresli Ortamdan Hemen Kaçarım

34volt » 34Volt

“Huzurlu bir yaşam adına yaptığım en önemli şey stresli ortamdan hemen kaçarım.”

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“Özel bir beslenme düzenim yok. Her şeyi yiyorum, yemek ayırt etmem. Tatlıdan da vazgeçemem ama düzenli spor yapıp yediklerimi dengeliyorum.”

Cemiyet hayatının tanınmış simalarından Burcu Şendir MAG Ekim sayısına verdiği özel röportajında güzellik sırlarını paylaştı. Hayatımda hiç diyet ya da detox programı uygulamadığını söyleyen Şendir, hangi sporları tercih ettiğini ise şu sözlerle anlattı: “Ben personal trainer ila çalışıyorum. Haftalık planla ilerliyoruz. Genellikle fonksiyonel çalışıyoruz. Haftada dört gün yapmaya özen gösteriyorum.”

Güzel ve başarılı oyuncu Songül Öden’in kapak yıldızı olduğu MAG Ekim sayısı, özel röportajları İtalyan Şef Danilo Zanna sayfaları, dopdolu içeriği ve yazarları ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.İlginizi Çekebilir

Kerevitaş 2019 Yılında 2,5 Milyar Tl Ciroya Ulaştı

Kerevitaş 2019 yılında 2,5 milyar TL ciroya ulaştı


Babalara Özel Hediye Seçenekleri Brooks Brothers’Ta

Dünyanın önde gelen isimlerinin tercihi olan 200 yılı aşan tarihe sahip, perakende devi Brooks Brothers, Babalar Günü’nde stil sahibi babaları unutmuyor. İlkbahar-Yaz Erkek Koleksiyonu ile “Babalar Günü” alışverişinizi keyifli bir deneyime dönüştürüyor.


Koronavirüs Hakkında Çıkan Haber Sayısı 20 Milyona Yaklaştı

BASIN BİLDİRİSİ


Adjust'ın Yeni Verileri Mobil Alışveriş Uygulamalarının Covıd Durgunluğundan Kurtulduğunu Gösteriyor

Istanbul, 29 Mayıs, 2020 - COVID-19 salgını yeni bir evreye girerken ve gündelik hayattaki kısıtlamaların gevşemesiyle tüketici alışkanlıkları eski haline dönerken, bu trendi en iyi e-ticaret ve internet alışverişi yansıtıyor. Global app pazarlaması platformu Adjust'ın verileri, tüketiciler COVID öncesi tüketim alışkanlıklarına geri dönerken pazarlamacıların kullanıcı edinimi için dondurdukları reklam harcamasına yeniden başladıklarını gösteriyor.


Siber Saldırganlar 724 Çalışıyor! Ddos Saldırıları 2019’Un Son Çeyreğinde 2 Kat Arttı

Analizler, Kaspersky DDoS Protection tarafından 2018'in dördüncü çeyreğinde engellenen saldırı sayısının 2019'un dördüncü çeyreğinde tespit edilen saldırıların sadece %56'sına denk geldiğini ortaya koydu. Botnet aktivitelerine daha detaylı bakıldığında saldırıların yüzde 28’inin hafta sonu gerçekleştiği, Pazar günü yapılan saldırıların yüzde 2,5 oranında arttığı tespit edildi. Sonuçlar Kaspersky Q4 2019 DDoS saldırı raporundan derlendi.


Etiketler: Şendir, Ekim, özel, Özel, beslenmeYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img