14 Şubat 2020 Cuma 18:33

GÜNDEM

Stranger Things 4 | “Rusya’Dan Sevgilerle...”


34volt » 34Volt

Stranger Things 4 Hopper sürprizi ile geri dönüyor! Kamçatka'nın karlı dağlarında hapiste olan Hopper'ı hem insan hem de diğer varlıklar tarafından karşılaşacağı pek çok tehlike bekliyor. Bu sırada Amerika'da uzun süredir gömülü olan ve her şeyi birbirine bağlayan bir korku yükseliyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

4. sezon şimdiye kadarki en büyük ve en korkutucu sezon olacak, beklemede kalın!

Rusya’dan sevgilerle...

The Duffer Brothers

Stranger Things hakkında:

The Duffer Brothers tarafından hayata geçirilen Netflix orijinal yapımı Stranger Things’in yapımcılığında Monkey Massacre Productions & 21 Laps Entertainment yer alıyor. Dizinin yürütücü yapımcıları ise The Duffer Brothers ile birlikte Shawn Levy ve 21 Laps Entertainment’dan Dan Cohen ve Iain Paterson.

Stranger Things’i sosyal medyada takip edin:

Netflix Hakkında:

Netflix, 190'dan fazla ülkede 167 milyonu aşkın ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.İlginizi Çekebilir

Boyner’Den Keyifli Seyahatler İçin Zengin Valiz Koleksiyonu

BOYNER’DEN KEYİFLİ SEYAHATLER İÇİN ZENGİN VALİZ KOLEKSİYONU


Türkiye’Nin En Büyük Müzik Çarpışması Red Bull Soundclash 17 Nisan'da

Sayın basın mensubu,


Axessleyenler Alışverişlerinde Kazançlı Çıkıyor!

Türkiye’nin “kullanıcılarının harcama alışkanlıklarına özel” kampanyalar sunan ilk ödeme sistemleri uygulaması “Axess Mobil” Ramazan ayı ve bayram döneminde de Axess, Wings ve Neo sahiplerine özel yüzlerce lira chip-para’dan yüz binlerce Mil Puan’a, yüzlerce liraindirimden, taksit fırsatlarına birçok kampanya sunuyor.


Kimseyi Geride Bırakmamak İçin Koruma Ve Dönüşüm Şart

22 Mart Dünya Su Günü nedeni ile bir açıklama yapan GF Hakan Plastik Türkiye ve Ortadoğu Bölge Başkanı Batuhan Besler, 2019 yılının teması olan “Kimseyi geride bırakmamak” için mevcut temiz su kaynaklarının korunmasının ve kullanılmış suların sağlıklı şekilde dönüştürülmesinin şart olduğunu söyledi.


Gebelerde Koronavirüse Yakalanma Endişesi Farklı Sorunlar Doğurabiliyor

Geçmişte yaşanan SARS, MERS salgınlarından elde edilen deneyime dayanarak COVID-19’un da gebelerde daha ağır seyredebileceğine dikkat çeken Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Erkut Attar, asıl önemli noktanın gebelerdeki endişeye bağlı olarak yaşanabilecek sorunlar olduğunu söyledi.


Etiketler: Duffer, Brothers, Stranger, Things, NetflixYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img