8 Nisan 2019 Pazartesi 10:40

GÜNDEM

Standard Profil Grubu Çin’Deki Operasyonlarını Genişletiyor

Standard Profil Grubu Çin’Deki Operasyonlarını Genişletiyor
Standard Profil Grubu Çin’Deki Operasyonlarını Genişletiyor

34volt » 34Volt

7 ülkede faaliyet gösteren Standard Profil Grubu yeni yatırımını Çin’de gerçekleştirdi

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

2011 yılından bu yana Çin’de faaliyet gösteren Standard Profil Grubu, 6 milyon avro yatırımla Jingzhou şehrinde gerçekleştirdiği yeni fabrika yatırımıyla operasyonlarını genişletirken otomotiv devlerine yılda 2 milyon adet sızdırmazlık profili tedarik etmeye hazırlanıyor.

DÜNYA çapındaki otomotiv markalarına sızdırmazlık profili üretimi yapan Standard Profil Grubu, 5 kıtada 7 ülkede gösterdiği faaliyetlerini tüm hızıyla sürdürürken yeni fabrika yatırımını Çin’in Jingzhou şehrinde gerçekleştirdi. 2011 yılından bu yana Çin’de faaliyet gösteren Standard Profil Grubu, 6 milyon avro tutarındaki yeni yatırımıyla Çin’deki operasyonlarını genişletirken, Belediye Parti Komitesi Sekreteri Guangzhong He, Belediye Başkan Yardımcısı Zhiqing Zhong, Şangay Başkonsolosu Sabri Tunç Angılı, Pekin Ticaret Müşaviri Sezgin Taşkın ve Standard Profil Grubu CEO’su Turhan Semizer’in katılımıyla açılışını gerçekleştirdiği Standard Profil Jingzhou Fabrikası’nı Çin’deki operasyonlarını yöneteceği lider fabrika olarak konumlamayı planlıyor.

Toplam 66 bin metrekare alanda, oldukça stratejik bir konuma sahip olan fabrika yılda 2 milyon adet sızdırmazlık sistemi tedarik kapasitesiyle Geely, Volvo, Audi, SGM, Renault, Saleen gibi otomotivin en büyük üreticilerine üretim yapmaya hazırlanıyor. Halihazırda 2011 yılından bu yana Çin’de faaliyetlerini sürdüren Standard Profil Grubu’nun yeni yatırımı kapsamında yıl sonuna dek yaklaşık 300 kişiye istihdam yaratılması planlanıyor.

Standard Profil Jingzhou Fabrikası açılışında konuşan Standard Profil Grubu CEO’su Turhan Semizer, “5 kıtada 7 ülkede 8 binden fazla çalışanı ile dünya çapında faaliyet gösteren Standard Profil Grubu olarak Çin’de oldukça stratejik bir konuma sahip olan yeni yatırımımızı hayata geçirmiş olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. 42 yıl önce yerel bir tedarikçi olarak başladığımız yolculukta; kendi alanında Avrupa’da üçüncü, dünyada ise altıncı konumda bulunan global bir marka olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bugün ise bizim için en önemli pazarlardan biri olan Çin’in Jingzhou şehrinde 6 milyon avro ile gerçekleştirdiğimiz bu yatırımla birlikte hem portföyümüzdeki dünya devi otomotiv müşterilerimize yakın olmayı hem de Çin pazarındaki etkinliğimizi artırmayı hedefliyoruz. Yıl sonuna dek 300 kişilik istihdam yaratmayı öngördüğümüz Standard Profil Jingzhou Fabrikası’nda son teknoloji üretim yeteneğimizi, ürün geliştirme ve kalıp tasarımı çalışmalarımızla birleştirdik. Sürekli gelişim ve kalite odağımız doğrultusunda, Jingzhou Fabrikası ile Çin pazarındaki ve Asya-Pasifik bölgesindeki konumumuzu daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Standard Profil Hakkında:1977 yılında kurulan Standard Profil Otomotiv San. ve Tic. A.Ş.’nin bünyesinde faaliyet gösteren Standard Profil, dünya çapında otomobil sızdırmazları üretimi gerçekleştiriyor. Merkez üssü İstanbul’da olmak üzere Düzce’de ve Manisa’da yer alan toplam 3 fabrikasının yanı sıra Standard Profil, İspanya, Fas, Çin, Güney Afrika, Bulgaristan ve Meksika’da faaliyet gösteriyor.İlginizi Çekebilir

600 Milyon İnsana Ayakkabı

Dünyanın 2. büyük Uluslararası Ayakkabı Moda Fuarı kapılarını açıyor


Küresel Online Sağlık Platformu Lideri Docplanner, Crm Sağlayıcısı Tuotempo’Yu Bünyesine Kattı

Alanında önde gelen online sağlık hizmetleri kuruluşu DocPlanner, büyük sağlık kurumları için Avrupa’da lider CRM çözümleri sunan İtalya merkezli Tuotempo’yu bünyesine kattığını açıkladı. Bu satın alma, hizmetini kliniklere, özel hastanelere ve sağlık gruplarına yaymayı hedefleyen DocPlanner ve Türkiye iştiraki DoktorTakvimi’nin sağlık hizmeti alanında daha üst noktalara gelmesi anlamında önemli bir adım olarak değerlendirildi.


Babanız, Babalar Gününde Tarzını Baştan Ayağa Philips İle Yaratsın

Her zaman bizi karşılıksız sevgi ile seven babalarımıza, sevgimizi anlatmaya kelimeler yetmez. Ancak bazen tek bir dokunuş, kelimelerden daha fazlasını anlatır. Yoğun iş temposunda kendisine zaman ayıramayan babalara Philips, birbirinden nitelikli yüz şekillendirme ve bakım setleri ile kendilerini baştan ayağa yenileme imkanı sunuyor.


Cargill Bülten Turyağ’Dan Yağ Sektörüne 6 Milyon Türk Lirası Değerinde Yatırım

Türkiye’de endüstriyel yağ ve ev dışı tüketim sektörlerinin önde gelen markalarından Turyağ, Balıkesir’deki üretim tesisine 6 milyon Türk Lirası değerinde yatırım yaparak pilot tesis projesini devreye aldı. Bu yatırımla Turyağ müşterilerine özel geliştirdiği yüksek kalitede inovatif çözümleri daha hızlı bir şekilde pazara sunmayı hedefliyor.


Head&Shoulders Ve Elle’Den Ferahlatan Yaz Partisi

Head&Shoulders ve Elle’den Ferahlatan Yaz Partisi


Etiketler: Standard, Profil, Grubu, Jingzhou, faaliyetYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img