5 Ağustos 2019 Pazartesi 10:06

GÜNDEM

Sports Internatıonal Yaz Ligi Şampiyonları Belli Oldu

Sports Internatıonal Yaz Ligi Şampiyonları Belli Oldu
Sports Internatıonal Yaz Ligi Şampiyonları Belli Oldu
Sports Internatıonal Yaz Ligi Şampiyonları Belli Oldu
Sports Internatıonal Yaz Ligi Şampiyonları Belli Oldu
Sports Internatıonal Yaz Ligi Şampiyonları Belli Oldu

34volt » 34Volt

Bilkent Sports International tarafından düzenlenen Yaz Ligi, 15-21 Temmuz tarihlerinde oynanan final maçlarının ardından son buldu.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

15 Nisan’da başlayan SI/Topspin Yaz Ligi, 15-21 Temmuz tarihlerinde oynanan final maçlarının ardından sona erdi. Kadınlar 1. Lig finalinde Nurdan Işıtman'ın kaptanlığını yaptığı Tennis Forever takımı ile Hacer Çataloğlu'nun kaptanlığını yaptığı Kortların Kraliçeleri takımı karşı karşıya geldi. Tennis Forever takımı, Kortların Kraliçeleri takımını 5-1'lik skorla geçti. Tennis Forever Takımı ligi şampiyon, Kortların Kraliçeleri Takımı ise ligi ikinci olarak tamamladı.

Üçüncülük maçında ise kaptanlığını Rabia Nurhan Dündar'ın yaptığı Legends And Themises takımı, Bahar Akgün'ün kaptanlığını yaptığı Tennis Lovers Takımını 4-2'lik skorla geçerek Kadınlar 1. Ligini üçüncü olarak tamamladı.

Erkekler 1. Liginde Sadrettin Uzun kaptanlığındaki Keyif takımı, Serdar Abacı'nın kaptanlığındaki Strikers takımı, Ahmet Güven kaptanlığındaki A takımı ve Birol Başlar kaptanlığındaki Şahin Gözü takımı play-offlardan çıkmayı başardı. Yarı final maçlarında A takımı ile Strikers takımı, Keyif takımı ile Şahin Gözü Takımı karşılaştı. Finale kalmayı başaran takımlar Keyif ve Strikers takımları oldu. Final mücadelesinde Keyif takımı, Strikers takımını 4-0'lık skorla geçti. Erkekler 1. Liginde Keyif takımı şampiyon olurken, Strikers takımı ikinci oldu. Üçüncülük maçında ise Şahin Gözü takımı, A takımını 5-1'lik skorla geçerek Erkekler 1. Ligini üçüncülükle tamamladı.

İkinci Lig’de Kıyasıya Mücadele

Kadınlar 2. Liginde Esin Özbilgin kaptanlığındaki Wonder Women takımı ile Aylin Şenköylü kaptanlığındaki Piu Belli takımı finale kalmayı başardı. Wonder Women takımı, Piu Belli takımını 5-1'lik skorla geçmeyi başararak; Kadınlar 2. Ligini şampiyonlukla tamamladı. Bu sonucun ardından Piu Belli takımı Kadınlar 2. Ligini ikinci olarak tamamlarken, Aydan Göl kaptanlığındaki Ladybugs takımı üçüncülük koltuğuna oturdu.

Erkekler 2. Liginde ise Murat Çankırı kaptanlığındaki Horrorz takımı, Ömer Faruk Kulakoğlu kaptanlığındaki Punisher takımı, Emin Şengil kaptanlığındaki Tennis Team Forever takımı ve Özgür Esen'in kaptanlığındaki Ehli Keyif Takımı play-offlardan çıkmayı başardı. Oynanan maçların ardından Tennis Team Forever takımı ile Ehli Keyif takımı finalde mücadele etti. Tennis Team Forever takımı, Ehli Keyif takımını 4-2'lik skorla geçti. Tennis Team Forever takımı şampiyon olurken Ehli Keyif takımı Erkekler 2. Ligini ikincilikle tamamladı. Üçüncülük maçında ise Punisher takımı, Horrorz takımı karşılaştı. Horrorz takımı 4-2'lik skorla Punisher takımını geçerek ligi üçüncü olarak tamamladı.İlginizi Çekebilir

Siber Saldırganların Yeni Hedefi Akıllı Evler

Akıllı evlerdeki aydınlatmadan ısıtmaya, ev sinema sistemlerinden güvenliğe kadar birçok sistemin dahil olduğu Kompleks IoT (Nesnelerin İnterneti) Ortamları siber saldırganların tehdidi altında. Akıllı evlerin yaygınlaşması ve yeni IoT siber tehditlerinin gelişmesi önümüzdeki birkaç yıl içerisinde siber suçlular için milyarlarca dolarlık yeni bir endüstri haline geleceğini ortaya koyuyor.


Yüz Ağrısının Nedeni Diş Kaynaklı Olmayabilir

Şiddetli ağrılarla kendini gösteren; özellikle diş fırçalama, su içme, gülme ve yüze dokunma ile kişinin ağrılarını dayanılmaz noktaya getiren trigeminal nevralji, diğer adıyla “delirten hastalık” olarak biliniyor. Bu problemi yaşayan kişiler sıklıkla sorunun diş kaynaklı olduğunu düşünerek tüm dişlerini çektirmelerine bile neden olabiliyor. Memorial Antalya Hastanesi Nöroloji Bölümü’nden Uz. Dr. Yılmaz Niyazi Yazman ani yüz ağrısı yani trigeminal nevralji ve tedavi yöntemleri hakkında bilgi verdi.


En Neşeli Elma Ve Soğan Cartoon Network’Te!

Cartoon Network yepyeni çizgi filmleri çocuklarla buluşturmaya devam ediyor. Yayınlandığı ülkelerde çocukların en sevdiği çizgi filmler arasına giren Cartoon Network’ün yeni orijinal çizgi filmi Elma ve Soğan, Cartoon Network Türkiye’de başlıyor. Başlarından geçen renkli maceraları eğlenceli şarkılarla süsleyen Elma ve Soğan, 4 Kasım’dan itibaren hafta içi her gün saat 18.00, hafta sonu da 15.30’da Cartoon Network’te çocukları bekliyor.


Bültenihracatın Sorumluluğunu Herkes Paylaşmalıdır

Çimento, Cam, Seramik ve Toprak Ürünleri İhracatçıları Birliği’nin, “2018 Yılı Olağan Mali Genel Kurulu” ve “2018 İhracat Şampiyonları Ödül Töreni” gerçekleşti.


Türkiye Ekonomisinin Nabzı Sivas'ta Attı

Türkiye ekonomisinin nabzı, Cumhuriyetin kuruluş temelinin atıldığı kongrenin yapıldığı Sivas’ta attı. Kongrenin 100’ncü yılında gerçekleştirilen Orta Anadolu Ekonomi Forumu’nda tarımdan savunma sanayine, turizmden yazılıma onlarca alanda mevcut durum değerlendirilirken hedefler belirlendi.


Etiketler: takımı, kaptanlığındaki, Keyif, Tennis, ForeverYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img