12 Ekim 2019 Cumartesi 13:34

GÜNDEM

Sports International Pembeye Boyandı

Sports International Pembeye Boyandı

34volt » 34Volt

SPORTS INTERNATİONAL PEMBEYE BOYANDI

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sports International Şubeleri düzenleyeceği etkinlikler kapsamında Meme Kanseri’ne dikkat çekecek.

Meme Kanseri Farkındalık Ayı kapsamında düzenleyeceği etkinliklerle farkındalık yaratmayı amaçlayan Sports Internatıonal, tüm eğitmenlerini pembeye boyayacak. Özel Medsentez Polikliniği iş birliğinde gerçekleşecek derslere üyeler yanlarında bir misafirini de davet edebilecek. 13 Ekim Pazar günü saat 18.00'de Altınoran’da Indoor Cyclig’in eğlence ritmine kapılacak olan üyeler, 14 Ekim günü 20.30'da Bilkent Sports’da pembe konseptli yoganın huzuru ve dinginliği ile haftaya başlama olanağı yakalayacak.İlginizi Çekebilir

Demirdöküm Ceo’Su Alper Avdel “Hedefimiz Açık Ara Liderliğimizi Sürdürmek”

DemirDöküm’ün yetkili satıcıları için geleneksel olarak düzenlediği "Liderler Zirvesi" Kıbrıs'ta gerçekleşti. Bu yıl "Açık Ara" temasıyla düzenlenen zirveye 200 iş ortağı katılırken, 4 gün süren etkinlikte 2019 yılı iş sonuçları ile 2020 yılı hedefleri paylaşıldı.


Ayşegül Aldinç İle Yeni Yıl Gecesi Müzik Ziyafeti

Fairmont Quasar İstanbul, pop müziğinin en sevilen isimlerinden Ayşegül Aldinç ile misafirlerine müzik dolu bir yeni yıl gecesi yaşatmaya hazırlanıyor.


Atalarımızın Mezarını Ziyaret Edemeyeceğiz

“ATALARIMIZIN MEZARINI ZİYARET EDEMEYECEĞİZ”


Pandemi Sonrası Tarım Alanları Değerlenecek Kısa Dönemli Kiralamalar Öne Çıkacak

Dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgını insan sağlığının yanı sıra ekonominin aktörleri olan sektörleri de farklı açılardan etkilemeye devam ediyor. Gelişmeleri, gayrimenkul perspektifinden ele alarak çeşitli sektörlerde yaşanan değişim ve dönüşümü anlatan TSKB Gayrimenkul Değerleme Özel Projeler Departmanı Yöneticisi Berk Ünsal, salgın sonrasında yatırımcılar için de yeni fırsatlara işaret ediyor.


Samsung Marka Beyaz Eşya Alanlara, Migros’Ta Geçerli 250 Tl Değerinde Alışveriş Çeki Hediye!

Samsung marka seçili buzdolabı, çamaşır makinesi veya bulaşık makinesi satın alanlara Migros Mağazaları’nda geçerli KDV dâhil 250 TL değerinde alışveriş çeki hediye edilecek. Hediye edilen çekler 31 Aralık’a kadar kullanılabilecek.


Etiketler: Sports, düzenleyeceği, kapsamında, Meme, KanseriYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img