16 Ekim 2019 Çarşamba 10:27

GÜNDEM

Spor Tutkunları Bilkent Center’Da Buluştu

Spor Tutkunları Bilkent Center’Da Buluştu
Spor Tutkunları Bilkent Center’Da Buluştu

34volt » 34Volt

Ankaralı spor tutkunları Bilkent Center’da düzenlenen Sports Weekend’de eğlenceli anlar yaşadı. 2 gün boyunca süren etkinliğe Ankaralı spor tutkunları yoğun ilgi gösterdi.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bu yıl 20. yılını kutlayan ve yenilenerek bünyesine birçok ulusal firmayı dahil eden Bilkent Center, hafta sonu spor meraklılarını ağırladı. Açık otoparkta yer alan etkinlikte yetişkinler için outdoor parkuru, çocuklar için ise tırmanma duvarının yer aldığı oyun parkının yanı sıra basketbol ve tenis workshopları ve atölyeler düzenlendi.

Etkinlikler Gün Boyu Sürdü

Sports Point Ekstrem özel ürün ve indirim satış çadırlarının yer aldığı etkinlikte Sports Internatıonal hocalarının grup dersleri de yer aldı.Sports International’ın deneyimli eğitmenleri Strong by Zumba, Extreme Fit, Hip Hop ve H.I.I.T programları özel şovlar ve sunumlarla ziyaretçilere renkli performanslar sergiledi. Doğaya ve spora tutkuyla bağlı olanların markası SPX bünyesinde yer alan Salomon, Rossignol, Burton, Babolat ürünleri de etkinliğe özel indirimli fiyatlarla satışa sunuldu.İlginizi Çekebilir

Nına Kravız İstanbul’U Ateşlemeye Geliyor

Global dans sahnelerinin en büyük isimlerinden Rus DJ ve prodüktör Nina Kraviz ‘Burn Enerji İçeceği’nin katkılarıyla 6 Eylül Cuma gecesi İstanbul’da!


Veri Merkezlerinde Güvenlik Teknolojileri

Veri Merkezlerinde Güvenlik Teknolojileri


Abdi İbrahim Otsuka'nın Katkılarıyla ‘Görmezden Gelmeyelim’ Sergisi Dördüncü Kez İstanbullularla Buluştu

Türkiye’de bir ilk olan ve şizofreni hastalığı konusunda toplumsal bilinç oluşturmayı hedefleyen ‘Görmezden Gelmeyelim - Tarih Öncesinden Günümüze Şizofreni Serüveni’ sergisi, kapılarını 8 Mayıs’ta DenizGaleri’de ziyaretçilere açtı. Ön yargılara ve damgalamalara hayır diyerek şizofreni konusunda farkındalık yaratmayı amaçlayan ‘Görmezden Gelmeyelim - Tarih Öncesinden Günümüze Şizofreni Serüveni’ sergisi, hastalığın tarihten bu yana gelişimini anlatmanın yanı sıra, ilginç görsel ve canlandırmalarla empati yapma imkanı da sunuyor.


Beykoz’Da Bisikletli Ulaşım Dönemi Başladı

İBB, İSPARK ve Beykoz Belediyesi işbirliğiyle, ISBIKE çatısı altında hayata geçen Akıllı Bisiklet Kiralama Sistemi’yle Beykoz’da bisikletler trafiğe iniyor. Beykoz’da ulaşım artık çok daha kolay hale geliyor.


Teknofesttake Off Girişim Zirvesi İçin Son Başvuru Tarihi 15 Ağustos

Take Off Uluslararası Girişim Zirvesi


Etiketler: özel, alan, etkinlikte, için, aldığıYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img