9 Haziran 2017 Cuma 16:21

HAYAT

Sorumsuz ve Abartılı Mezuniyet Kutlaması Beşiktaş'ta

Sorumsuz ve Abartılı Mezuniyet Kutlaması Beşiktaş'ta

34VOLT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul'da Beşiktaş'taki bir özel okulun öğrencileri, lise mezuniyetlerini kutlamak için pahalı araçlarına binip trafik güvenliği hiçe sayarak drift atmaya ve camlardan sarkarak bağırmaya başladılar. Sahilde tur atan gençlerin vatandaşların can güvenliğini tehlikeye düşürecek şekilde yolda hız yapması ve drift atması kameralara yansıdı. Bazı vatandaşlar bu davranışları görgüsüzlük olarak niteledi. O okulda verilen eğitimin kalitesinin sorgulanması gerektiğini belirtti. Vatandaşların ihbar etmesi üzerine konvoydaki araçlar polis tarafından kenara çekildi. Sokağa torpil atan gençlerin hiç bir şey olmamış gibi aynı şekilde yola devam etmeleri dikkatlerden kaçmadı. Basına yansıyan ve vatandaşları endişelendiren bu haberlerin ardından sorumsuzca ve şımarıkça trafik güvenliğini tehlikeye sokak araçlarla ilgili olarak İstanbul polisinin işlem yapabileceği belirtiliyor.

İstanbullunun can güvenliği tehlikeye düşüren gençlerle ilgili İstanbul Polisinin işlem yapıp yapmayacağı merak ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Ogilvy Türkiye, Markalara Tüketicilerin Hayatlarını İyileştirecek İletişim Stratejileri Sunacak

İyi haftalar dilerim


Basın Anneler Gününe Özel Yarışmada ”Bugün Yemekler Sizden”

ANNELER GÜNÜNE ÖZEL YARIŞMADA ”BUGÜN YEMEKLER SİZDEN”


Adanaspor'da Çabukluk Antrenmanı

Adanaspor, Pazar günü deplasmanda oynayacağı Çaykur Rizespor maçı için bugün yaptığı antrenmanda çabukluk üzerinde durdu.


Dilim Pizzayla Olduğu Kadar Atölye Alanlarıyla’Da İddialı Yeni Bir Mekan:

Gençler arasında hızlı, lezzetli ve ekonomik bir seçenek olarak popülerliği artan dilim pizza konusunda iddialı yeni bir mekan PizzaTech mart ayında açıldı. Mekanı benzerlerinden ayıran özelliği ise Free Hub Zone olarak dört katlı bir atölyeyi de gençlere sunabilmesi. Pizzanızı yerken yazılım projeniz üzerinde ekibinizle çalışabilir, sınavlara hazırlanabilir, özel olarak ayrılmış alanlarda resim ve heykel çalışmanızı yürütebilirsiniz. Hatta tüm güzel sanatlar alanında çalışanlar için sergi alanları da açılabilir. PizzaTech’in bir başka farklı yanı da pizza lezzetleriyle çay keyfini bir araya getirmesi olmuş. PizzaTech’in teknolojik konseptine uygun olarak akıllı çay demleme otomatı SwarTea IoT ile mobil sipariş verilerek, istenilen dem oranında demleme çay içilebiliyor.


Allıanz Kampüs İzmir'de Açıldı

Allianz’ın kökleri İzmir’e uzandı…


Etiketler: İstanbul, tehlikeye, Beşiktaş, trafik, güvenliğiYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img