10 Eylül 2019 Salı 09:55

GÜNDEM

Sonbahar Temizliği Profilo Elektrikli Süpürgeler İle Çok Kolay

Sonbahar Temizliği  Profilo Elektrikli Süpürgeler İle Çok Kolay

34volt » 34Volt

Sonbahar mevsiminin gelmesiyle birlikte evlerde temizlik telaşı başlıyor. Profilo, mevsim temizliğinin vazgeçilmez yardımcılarından elektrikli süpürgeleriyle temizlik yükünüzü hafifletiyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sonbahar mevsiminin gelişi birçok ev için derin temizlik zamanı. Köşe bucak bahar temizliği için kadınların en önemli yardımcısı ise elektrikli süpürgeler. İyi bir temizliğin olmazsa olmazı, enerji verimliliği yüksek Profilo elektrikli süpürgeler hassas annelerin ve titiz ev hanımlarının en büyük yardımcısı oluyor. Yeni nesil geliştirilmiş motor teknolojileri sayesinde yüksek temizleme performansı ve tasarruflu kullanım sağlayan PSU65A231, PSU6A231 ve PSU6B11 elektrikli süpürgeler ayrıca 4 litre geniş toz alma kapasitesi ile ekstra zaman kazandırıyor. PSP4U431 toz torbasız süpürge ise 1,4 litre kapasitesi, yıkanabilir HEPA (H13) filtresi ve kompakt tasarımıyla oldukça pratik ve kolay bir kullanım sağlıyor.

Toz torbalı modellerin tümünde kullanılan özel kilit mekanizmalı toz torbaları, değişim sırasında toz ile teması minimuma indirerek oldukça konforlu ve hijyenik bir kullanıma olanak veriyor. PSU65A231, PSU6A231 ve PSP4U431 kodlu Profilo elektrikli süpürge modelleri, yıkanabilir hijyenik filtreleri sayesinde dışarıya soluduğunuz havadan daha temiz bir hava veriyor.

Profilo’nun, sonbahar temizliğinde en büyük yardımcınız olmaya aday PSU65A231, PSU6A231 ve PSU6B11 toz torbalı ve PSP4U431 toz torbasız elektrikli süpürge modelleri tüm Profilo yetkili satıcılarında sizleri bekliyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri 1995 yılından beri uluslararası BSH Grubu’nun güçlü ve köklü yerel beyaz eşya markasıdır.İlginizi Çekebilir

Bella Hadıd Mıchael Kors Collectıon Cfda Fashıon Awards

CFDA FASHION AWARDS


Sabri Ülker Bilim Ödülü Başvuruları Devam Ediyor

Genç Bilim İnsanlarına Çağrı!


Cumhuriyet Kutlamaları Adresimiz Üsküdar Meydanı

ADRESİMİZ ÜSKÜDAR MEYDANI


En Önemli Sorun Abd İle İlişkiler

“TÜRK DIŞ POLİTİKASI KAMUOYU ALGILARI ARAŞTIRMASI 2019” SONUÇLARI AÇIKLANDI


Sap Araştırmasına Göre Şirketlerin Yüzde 93'Ünden Fazlası Akıllı Teknolojinin Dijital Dönüşümün Anahtarı Olduğunu Düşünüyor

SAP’nin dünyanın önde gelen analiz şirketlerinden Forrester Consulting ile gerçekleştirdiği araştırma, akıllı teknolojilerin kurumsal dijital dönüşümü desteklemek açısından kritik öneme sahip olduğunu gösteriyor.


Etiketler: elektrikli, Profilo, süpürgeler, PSU65A231, PSU6A231Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img