13 Temmuz 2018 Cuma 17:46

GÜNDEM

Şok’Tan Patates Ve Soğanda Şok Fiyatlar

Şok’Tan Patates Ve Soğanda Şok Fiyatlar
Şok’Tan Patates Ve Soğanda Şok Fiyatlar
Şok’Tan Patates Ve Soğanda Şok Fiyatlar
Şok’Tan Patates Ve Soğanda Şok Fiyatlar
Şok’Tan Patates Ve Soğanda Şok Fiyatlar
Şok’Tan Patates Ve Soğanda Şok Fiyatlar
Şok’Tan Patates Ve Soğanda Şok Fiyatlar

34volt » 34Volt

ŞOK Marketler, doğrudan yerli çiftçiden alım yaparak yılın indirim kampanyasına imza atıyor

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

ŞOK Marketler, son aylarda Türkiye’nin gündemine oturan soğan ve patates fiyatlarında öncü bir girişimde bulunarak bu ürünleri çok özel indirimlerle satmaya başladı. ŞOK, Afyonlu ve Amasyalı üreticilerden doğrudan aldığı, böylece maliyetini düşürdüğü yeni mahsul patates ve soğanı müşterilerine indirimli fiyattan sunuyor.

Türkiye’nin mağaza sayısı ve ciro bakımından en hızlı büyüyen gıda perakende zinciri ŞOK Marketler Tic. A.Ş. son aylarda yükselen patates ve kuru soğan fiyatlarına karşı çok özel bir kampanya başlatıyor. Taze sebze meyve konusundaki uzmanlığıyla ve müşterisine her zaman en “uygun fiyatı” sunmayı amaçlayan ŞOK Marketler, 14 Temmuz’dan itibaren yeni mahsul Afyon patatesi ve Amasya kuru soğanın kilosunu 1,99 TL’den müşterilerine sunuyor.

Yerli, taze ve uygun fiyatlarla

ŞOK Marketler sebze ve meyveyi yerli çiftçilerden doğrudan alarak müşterilerine mümkün olan en kısa sürede hem yeni mahsul ve taze hem de ŞOK fiyatıyla sunmayı hedefliyor.

ŞOK Marketler, taze sebze meyve alanındaki uzmanlığı ile raflarında yer verdiği taze meyve ve sebzeyi doğrudan tarladan depolarına, oradan da mağazalarına dağıtarak müşterilerine ulaştırıyor.

ŞOK Marketler Tic. A.Ş. Hakkında:

1995 yılında kurulan ŞOK Marketler Ticaret A.Ş., 2011’in Ağustos ayında Yıldız Holding bünyesine geçmiştir. 2011 yılında 1.200 mağaza ile faaliyet gösteren şirket Mart 2018 itibarıyla Türkiye’nin 81 ilinde yaklaşık 5.500 mağazası, 24 binin üzerinde çalışanı, özgün iş modeli, modern perakendeciliğin gereklerine uygun dijital altyapısı, güçlü ve dinamik insan kaynağı ile müşterilerine hizmet vermektedir. 2016 itibarıyla mağaza konseptini tamamen yenileyen ŞOK Marketler, tüketicilerin temel ihtiyaçlarının tamamına yakınını, bilinen markalı ürünlerle ve uygun fiyatlarla, evlerinin yakınındaki mağazalarında müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca, farklı nedenlerle ekonominin dışına çıkmak durumunda kalan Mis, Piyale, Mintax, Amigo, Evin gibi köklü ve bilinirliği yüksek, kaliteli ve uygun fiyatlı, tarihi geçmişi olan özgün markalarını ekonomiye kazandırarak Türkiye’nin bu değerli markalarını müşterilerine piyasanın tanınmış markalı ürünleriyle bir arada sunmaktadır. ŞOK Marketler, mağazalarına giren her bir müşterinin rahat, kaliteli ve hesaplı alışveriş deneyiminden memnun olarak ayrılmasını sağlamak vizyonuyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Mayıs 2018’de halka arz edilen Şirket’in hisseleri SOKM koduyla BIST30’da işlem görmektedir.İlginizi Çekebilir

Müsiad 17. Expo Öncesi Faizsiz Yatırım İş Modelleri'ni Tanıttı

MÜSİAD EXPO’da bu yıl Türkiye ekonomisi için üretime dayalı çözümler konuşulacak. MÜSİAD, “Yerli Üretim, Milli Gurur Kampanyası, Toplu Sanayi İdaresi (TOSİ), Girişim Sermayesi Fonu, Biyogaz Organik ve Organomineral Gübre Tesisleri, Kooperatif Finans Sistemi, Afrika Türk Ticaret ve Kültür Merkezleri, Karz-ı Hasen Sandığı gibi faiz sistemine alternatif yaratacak, Faizsiz Yatırım İş Modelleri projeleriyle, Türkiye’nin üretkenliğini artırmayı hedefliyor.


Lg Ces 2019’Da Tanıtacağı Yeni Styler Modelleri İle Giysi Bakımının Geleceğini Gözler Önüne Seriyor!

LG Electronics Hakkında:


Brisa “Yolculuğun Öncüleri” Programıyla Girişimcileri Destekliyor Ve Görselleri

Brisa’nın, Workinlot girişimcilik platformu ile hayata geçirdiği açık inovasyon programının ikinci etabı başladı. Girişimcilerin birçok farklı alanda çözümler üretmeye davet edildiği programda Brisa; başarılı girişimcilere finansal destek, mentörlük ve girişimcilik eğitimi gibi çeşitli fırsatlar sunuyor. Büyük finalde birinci olan ekip ise 10 bin liralık ödülün yanı sıra, Brisa’dan yatırım alma şansı elde edecek.


Metro Türkiye Ve Gastronometro Sirha İstanbul’Da Gastronominin Geçmişi İle Geleceği Arasında Köprü Kuruyor Ve Görselleri

Metro Türkiye ve gastronomi keşif platformu Gastronometro, sektörün en büyük buluşmalarından Sirha İstanbul’da bu yıl da gastronominin önde gelen isimlerini yerli ve yabancı profesyonellerle bir araya getirerek, 4 bin yıllık tarifle hazırlanan Hitit ekmeğini gündeme taşıyor.


Güneşle Cildi Barıştıran Kremlerle Tanışın....

L’Occitane ile güneşle barış, cilt mucizelerini yaşa...


Etiketler: Marketler, müşterilerine, uygun, Türkiye, tazeYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img