4 Aralık 2019 Çarşamba 14:22

GÜNDEM

Sodexo’Lu İşletmeler Gift Pass İle Yeni Yıla Kazançlı Giriyor!

  Sodexo’Lu İşletmeler Gift Pass İle Yeni Yıla Kazançlı Giriyor!

34volt » 34Volt

Bu yılbaşında çalışanlarını ve iş ortaklarını Sodexo Gift Pass hediye çekleriyle ödüllendiren Sodexo müşterileri kazanıyor!

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yaşam kalitesi hizmetlerinde dünya lideri Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, bu yılbaşında da kazandırıyor.

İşinin odağına insanı koyarak bireylerin yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen Sodexo, 1 milyondan fazla tüketicisi, 20 binden fazla müşterisi ve 45 binden fazla üye iş yeri ile sektördeki lider konumunu güçlendirmeye ve kampanyaları ile Sodexo’lulara avantajlar sağlamaya devam ediyor.

Sodexo Gift Pass Yılbaşı kampanyasına katılan Sodexo müşterileri, 31 Aralık 2019 tarihine kadar verecekleri her 1.000 TL’lik Gift Pass siparişi için 40 TL Gift Pass hediye çeki kazanma fırsatı yakalıyor ve Sodexo’yu tercih etmenin ayrıcalığını yaşıyor.

Bu yılbaşında, Gift Pass yılbaşı kampanyasına katılarak çalışanlarını Sodexo Gift Pass çekleriyle ödüllendirmeyi tercih eden Sodexo Gift Pass müşterileri, hediye çek kazanmanın yanı sıra yüksek çalışan motivasyonu ile şirket performansını artırıyor ve yüzde 39’a varan vergi avantajından da faydalanmanın keyfini çıkarıyor. Üstelik, çalışanlar birçok marka ve kategoride alışveriş yapma özgürlüğü ile dilediği gibi alışveriş yapabilmenin mutluluğunu yaşıyor.İlginizi Çekebilir

Kosgeb’İn Sanayinin Dijital Dönüşümüne Destek Hedefli Proje Çağrısına Başvurular İçin Son Gün 2 Mayıs 2019!

KOSGEB’in sanayinin dijital dönüşümüne destek hedefli proje çağrısına başvurular için son gün 2 Mayıs 2019!


Prontotour’Dan Tl Avantajlı Kurban Bayramı Turları

Turizm sektörünün lider tur operatörü Prontotour, Kurban Bayramı tatilini yurt içi ve yurt dışında geçirmek isteyenlere birbirinden güzel rotalar hazırladı. Prontotour’un Türk Lirası avantajlı paket turları, tatilcilerin keşif ruhunu teşvik edip, deneyim yaşatacak özelliklerle zenginleştirildi.


Adana'da Rock Rüzgarı

ADANA'DA ROCK RÜZGARI


‘Küçük Bir Dokunuş’ Platformu Yenilendi!

Medikal estetik uygulamaları hakkında merak edilen tüm konularla ilgili gündem oluşturan Küçük Bir Dokunuş platformunun web sitesi yenilendi. Yeni yüzüyle çok daha heyecan verici hale gelen www.kucukbirdokunus.com, zenginleşen içerikleriyle estetik uygulamalar konusunda artık çok daha interaktif bir platform deneyimi sunuyor.


Yataş’In Yeni Reklam Yüzleri Seda Bakan, Selçuk Yöntem Ve Metin Tekin Oldu

Türkiye’nin yenilikçi yatak markası Yataş’ın “Yatak Alırken Tam Aradığım Şeyler” sloganıyla yola çıkan reklam kampanyasında oyuncu Seda Bakan, Selçuk Yöntem ile eski futbolcu Metin Tekin rol alıyor


Etiketler: Sodexo, Gift, Pass, fazla, yılbaşındaYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img