11 Eylül 2019 Çarşamba 09:33

GÜNDEM

Socar Türkiye’Nin Kurumsal Finansman Ve Yatırımcı İlişkileri Direktörü Mehmet Sezgin Oldu

Socar Türkiye’Nin Kurumsal Finansman Ve Yatırımcı İlişkileri Direktörü Mehmet Sezgin Oldu

34volt » 34Volt

SOCAR Türkiye’nin Kurumsal Finansman ve Yatırımcı İlişkileri Direktörlüğü görevine Mehmet Sezgin getirildi. Boğaziçi Üniversitesi mezunu olan ve Fransa’da MBA eğitimi alan Sezgin’in 20 yıldan fazla profesyonel tecrübesi bulunuyor

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Petkim, STAR Rafineri, Trans Anadolu Doğalgaz Boru Hattı (TANAP), Petkim Rüzgar Enerji Santrali (RES), Bursagaz, Kayserigaz gibi dev şirketleriyle Türkiye’nin en büyük doğrudan dış yatırımcısı olan SOCAR Türkiye’nin Kurumsal Finansman ve Yatırımcı İlişkileri Direktörü Mehmet Sezgin oldu.

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu olan Sezgin, MBA eğitimini Fransa’da bulunan ve dünyanın önde gelen işletme okullarından biri olan INSEAD’de tamamladı. 20 yıldan fazla profesyonel tecrübesi bulunan Sezgin, bankacılık sektöründe analist olarak başladığı kariyer hayatına, Turkcell’de yatırımcı ilişkileri ve daha sonra iş geliştirme bölümlerinde devam etti. Garanti Yatırım’da başkan yardımcısı olarak görev alan Sezgin, ardından ABN Amro Bank’ta başkan yardımcılığı görevini üstlendi. 2010 yılında direktör olarak başladığı ÜNLÜ & Co.’da yaklaşık 9 yıl çalışan Sezgin bu şirkette son olarak yönetici direktör pozisyonunu üstlendi. Sezgin 2 Eylül itibarıyla Azerbaycan ve Türkiye arasındaki iş birliğinin ekonomi alanındaki simgesi olan SOCAR Türkiye’de Kurumsal Finansman ve Yatırımcı İlişkileri Direktörü olarak kariyer hayatına devam edecek.İlginizi Çekebilir

İdrar Kaçırma Sosyal Yaşamı Etkiliyor

İDRAR KAÇIRMA SOSYAL YAŞAMI ETKİLİYOR


Şok Marketler Uygun Fiyatlı Birbirinden Cazip Okul Ürünleriyle Yeni Eğitim Öğretim Dönemine Hazır

ŞOK Marketler yeni eğitim ve öğretim yılında, öğrencilere birbirinden cazip seçenekler sunarken 0,85 TL’den başlayan bütçe dostu fiyatlarla velilerin de yüzünü güldürmeyi hedefliyor.


Tegv’İn Eğitime Destek Sertifikalarını Seçin Annenize Sevginiz Eğitime Destek Olsun!

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Anneler Günü Sertifikası ile annenizi bu özel günde mutlu ederken, çocuklarımızın eğitimine destek olabilirsiniz.


Generali Sigorta İlk Çeyrekte 67 Milyon Tl Prim Üretti.

Generali Sigorta


Legoland Discovery Centre İstanbul’Da Babalar Günü’Nde Kıyasıya Yarış, Doyasıya Eğlence Var!

LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul, Babalar Günü’nde birbirinden keyifli ve heyecanlı etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Bu yıl karne sevincinin de aynı döneme denk geldiği Babalar Günü’nde LEGO® sever babalar ve çocuklarını, Master Model Builder ile MINILAND turundan, LEGO® Yarışçıları ve Krallık Macerası’nda sürpriz ödüllü yarışmalara kadar çok sayıda aktivite ile unutulmaz bir gün bekliyor.


Etiketler: Sezgin, olarak, Türkiye, olan, PetkimYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img