19 Ekim 2019 Cumartesi 09:01

GÜNDEM

Sitare Kalyoncuoğlu “Çocukluğumdan Beri Sebze Ve Lif Ağırlıklı Beslenirim”

Sitare Kalyoncuoğlu “Çocukluğumdan Beri Sebze Ve Lif Ağırlıklı Beslenirim”
Sitare Kalyoncuoğlu “Çocukluğumdan Beri Sebze Ve Lif Ağırlıklı Beslenirim”

34volt » 34Volt

Sitare Kalyoncuoğlu “Çocukluğumdan beri sebze ve lif ağırlıklı beslenirim”

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sitare Kalyoncuoğlu hem ruh hem beden sağlığı adına uyguladığı yöntemleri MAG Dergisi’ne verdiği röportajında anlattı.

“Çocukluğumdan beri sebze ve lif ağırlıklı beslenirim” diyerek sağlıklı beslenmenin önemine dikkat çeken Sitare Kalyoncuoğlu sözlerine şöyle devam etti: “Proteini mutlaka yeterli miktarda almaya çalışırım. Karbonhidrat, tatlı, şeker ve tuzdan uzak duruyorum. Bol sıvı tüketiyorum.”

Tam 15 yıldır pilates yaptığını da sözlerine ekleyen Kalyoncuoğlu “Özellikle belli bir yaşa geldiyseniz vücudunuzun esnek olması tüm olabilecek kazalardan, sakatlanmalardan koruyor. Belli bir yaşın üzerindeyken ağır sporlar yapmak sizi zorlarken pilates hem ruhuma hem de vücuduma çok daha iyi geliyor. Ama kardiyoyu da elden bırakmıyorum mutlaka haftanın 3 günü pilates 1 gününü de yürüyüşe ayırıyorum” ifadelerini kullandı.

Güzel ve başarılı oyuncu Songül Öden’in kapak yıldızı olduğu MAG Ekim sayısı, özel röportajları İtalyan Şef Danilo Zanna sayfaları, dopdolu içeriği ve yazarları ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.İlginizi Çekebilir

Dacia Duster’A Yeni Nesil Benzinli Motorlar

Dacia Duster, ürün gamına eklediği yeni nesil benzinli motorlar ile sürüş keyfini daha da artırıyor. 1.0 TCe 100bg ve 1.3 TCe 150bg benzinli motorlar, çevreci özelliklerinin yanı sıra performansları ve düşük yakıt tüketimleri ile dikkat çekiyor. Dacia Duster’ın 4x4 versiyonlarında ilk defa kullanılan 1.3 TCe 150bg benzinli motor, arazi performansını bir üst seviyeye taşıyor.


Prontotour’Dan Bir Tur Alana İkinci Tur %50 İndirimli!

Prontotour’dan bir tur alana ikinci tur %50 indirimli!


Hearthstone®’’Un Yeni Genişleme Paketi Saviors Of Uldum™ Şimdi Sizlerle!

6 Ağustos 2019, Ejderha Yılı— Blizzard Entertainment, an itibarıyla tüm dünyada milyonlarca oyuncunun severek oynadığı çevrimiçi ücretsiz kart oyunu Hearthstone®‘un bir süredir merakla beklenen genişleme paketi Saviors of Uldum™‘un yayında olduğunu duyurdu. Yıl boyunca sürecek hikâye örgüsünün ikinci bölümü olan Saviors of Uldum’la gelen 135 yeni kart sayesinde oyuncuların oluşturabileceği desteler yalnızca hayal gücü ve strateji yetenekleriyle sınırlı. Bu yeni macerada tekinsiz mezarlar, efsunlu eşyalar ve insanın kanını donduran tehlikelerle dolu kadim bir uygarlık olan Uldum’un rüzgârlı çöllerinden gelen yeni minyonlar, büyüler ve silahlar sizleri bekliyor.


Sign Of The City Awards Jurisi Kararini Verdi

SotCA’da Finale Doğru


Canada Schools, Halkla İlişkiler Ajansını Seçti

Canada Schools,


Etiketler: Kalyoncuoğlu, pilates, Sitare, sözlerine, mutlakaYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img