26 Haziran 2019 Çarşamba 14:47

GÜNDEM

Şişecam Düzcam Hindistan’Da “Şişecam Tentesol” Markasını Tanıttı

Şişecam Düzcam Hindistan’Da  “Şişecam Tentesol” Markasını Tanıttı

34volt » 34Volt

Şişecam Düzcam Hindistan’da “Şişecam Tentesol” Markasını Tanıttı

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Avrupa’nın en büyük düzcam üreticisi Şişecam Düzcam, reflektif güneş kontrol camlarını “Şişecam Tentesol” markası ile Hindistan pazarına sundu. Şişecam Düzcam, “Şişecam Tentesol” markasıyla pazara sunduğu gümüş, füme, yeşil, bronz ve mavi reflektif güneş kontrol camlarını Yeni Delhi, Ahmetabad ve Jaipur’daki müşterileriyle bir araya gelerek tanıttı.

26.06.2019 Avrupa’nın lider düzcam üreticisi Şişecam Düzcam, Şişecam Tentesol markasıyla satışa sunduğu reflektif güneş kontrol camlarını Hindistan’da tanıttı. Yeni Delhi, Ahmetabad ve Jaipur’da müşterileriyle bir araya gelerek, “Şişecam Tentesol” markasıyla pazara sunduğu gümüş, füme, yeşil, bronz ve mavi reflektif güneş kontrol camlarının lansmanını yapan Şişecam Düzcam, ürünleriyle müşterilerden tam not aldı.

Geçtiğimiz yıl Hindistan’da yüzde 50 ortak olduğu iştirakin tamamını satın alarak, ülkedeki varlığını güçlendiren Şişecam Düzcam, Hindistan pazarında Şişecam Flat Glass India ismiyle faaliyet gösteriyor. Şişecam Düzcam, ürün gamını Hindistan yerel pazarının talep ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirip çeşitlendirerek yenilikçi çözümler geliştirmeye devam ediyor.

Şişecam Düzcam Hakkında

Cam sektörünün küresel oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren Şişecam Düzcam, Türkiye düzcam pazarının lideri ve üretim kapasitesi açısından Avrupa’nın en büyük üreticisi konumundadır. Bugün Türkiye’de Kırklareli, Mersin, Bursa, Ankara yurt dışında ise İtalya, Bulgaristan, Romanya, Almanya, Slovakya, Macaristan, Rusya, Hindistan ve Mısır olmak üzere toplam 10 farklı ülkede üretim yapan Şişecam Düzcam, dünyanın büyük beş düzcam üreticisi arasında yer almaktadır.

“Mimari camlar” (düzcam, buzlu cam, ayna, lamine cam, kaplamalı cam, mimari projelere yönelik camlar), “otomotiv camları”, “güneş enerjisi camları” ve “beyaz eşya camları” olmak üzere dört ana ürün grubunda faaliyet gösteren Şişecam Düzcam inşaat, otomotiv, enerji, beyaz eşya, mobilya ve tarım gibi birçok sektöre girdi sağlamaktadır.

Şişecam Düzcam hedeflediği pazarlarda müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan nitelikli ve kaliteli ürünleri, sürekli gelişen teknolojisi ve çevrenin korunması bağlamında enerji tasarrufuna yönelik çalışmalarıyla rekabet gücünü artırarak faaliyetlerini sürdürmektedir.İlginizi Çekebilir

Vakıfbank Yurt Dışından 1,1 Milyar Dolar Kaynak Temin Etti

9 yeni banka daha VakıfBank’a güvendi;


Benzersiz 3D+ Deneyimi İkizler Projesi Filminde!

11 Ekim 2019’da vizyona girecek olan İkizler Projesi filmi, izleyicilere daha önce beyaz perdede hiç görmedikleri yepyeni bir sinema deneyimi sunuyor. 3D+ HFR (Yüksek Kare Hızı) teknolojisiyle gerçeklik algısını en üst seviyede yaşatacak olan filmin başrolünde ise Will Smith yer alıyor. Özel bir teknikle hem şimdiki hem de 23 yaşındaki genç halini canlandırdan Will Smith ile aksiyonun tam ortasında kalacaksınız!


Aile Boyu Cilt Kremleri Serisi Thalia Natural Beauty Bb

Aile boyu doğallık


Bülten Nuxe Nuxuriance® Gold Serisi İle Mutlak Anti Aging

Fransa'nın lider dermokozmetik markası NUXE'ün anti-aging konusundaki uzmanlığı Nuxuriance® Gold serisinde hayat buluyor. Olgun ciltlerin sorunlarını hedef alan Nuxuriance® Gold serisi, hücre yenilenmesinin zamanla yavaşlamasının, lipid üretiminin düşmesinin ve cilt mikro-dolaşımının azalmasının etkileriyle mücadele ediyor. İncelmiş, nemini ve elastikiyetini yitirmiş olgun ciltlere etkin bir beslenme ve ışıltı sağlıyor.


Veganlık Trendi Twitter’I Sardı!

Özellikle son dönemlerde adını sürekli duyduğumuz bir beslenme ve aslında yaşam biçimi olan veganlık, Twitter’da da ses getiriyor.


Etiketler: Şişecam, Düzcam, Hindistan, düzcam, güneşYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img