1 Kasım 2016 Salı 17:31

DÜNYA

Sırbistan Kosovalı Emniyet Müdürünü Serbest Bıraktı


DHA » DIŞ HABERLER

– Sırbistan makamları, mahkeme'nin verdiği bir aylık gözaltı süresinin dolması üzerinde, Kosova'nın Mitroviçe Emniyet Müdürü Nehat Thaçi'yi serbest bıraktı.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sırbistan makamları, mahkeme'nin verdiği bir aylık gözaltı süresinin dolması üzerinde, Kosova'nın Mitroviçe Emniyet Müdürü Nehat Thaçi'yi serbest bıraktı.

Kosova Dışişleri Bakanı Enver Hocay, DHA'ya Thaçi'nin serbest bırakıldığını ve en kısa sürede evine döneceğini söyledi.

Mitroviça Polis Müdürü Nehat Thaçi'nin, Eylül ayında Dheui Bardhe sınır kapısında Sırbistan polisi tarafından gözaltına alınmasıyla ilgili Sırbistan İçişleri Bakanlığı'ndan açıklama gelmiş, açıklamada Thaçi'nin, terör suçu işlediği iddiasıyla Niş Yüksek Mahkemesi’ne çıkarıldığı belirtilmişti.

Nehat Thaçi, 29 Eylül tarihinde Sırbistan Sınır Polisi tarafından gözaltına alınmış ve Niş kentindeki duruşmada mahkeme Polis Müdürü'nde 30 gün gözaltı kararı vermişti.İlginizi Çekebilir

'Kız-Erkek Yan Yana Oturamaz' Diyen Müdür Açığa Alındı

Mersin'de geçen cuma günü yaptığı toplantıda 'Kız ve erkek öğrenciler yan yana oturamaz' kararı aldığını açıklayan İleri Ortaokulu Müdürü Hüseyin Aygül, açığa alındı.


Kardeş Elektrik, Iso 27001 Bilgi Güvenliği Sertifikasıyla Uluslararası Standartlarda Hizmet Sunuyor

Ürünlerini 27 ülkeye ihraç eden Kardeş Elektrik ve SKC Karbon, ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikalarını almaya hak kazandı. Türkiye’deki yatırımlarıyla öne çıkan Kardeş Elektrik ve SKC Karbon, alınan sertifikalar ile bilgi güvenliğine verdiği öneme dikkat çekiyor.


Base'ten 2018 Mezunu Sanatçı Adaylarına Açık Çağrı Son Başvuru Tarihi 1 Temmuz!

BASE'ten yeni mezun sanatçı adaylarına açık çağrı: Son başvuru tarihi 1 Temmuz!


“Efsane Tadın İzinde Fıstık Ve Çikolata ”Mayıs Ayı Boyunca İz Tv’De

Nestlé DAMAK ile belgesel yapımcısı Coşkun Aral bir araya gelerek “Efsane Tadın İzinde: Fıstık ve Çikolata” belgesel filmine imza attı. Dünyanın ilk Antep fıstıklı çikolatası DAMAK’ın iki eşsiz tadı fıstık ve kakaonun anlatıldığı belgesel filmi Mayıs ayı boyunca Türkiye’nin belgesel kanalı İZ TV’de olacak.


Bülten Erdem For Nars Strange Flowers Koleksiyonu

ERDEM FOR NARS STRANGE FLOWERS KOLEKSİYONU


Etiketler: Sırbistan, Thaçi, Müdürü, Emniyet, mahkemeYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img