4 Kasım 2019 Pazartesi 12:06

GÜNDEM

Sıla Çok Beğenilen Oppo Kampanyasının Fotoğrafları İçin Ünlü Fotoğrafçı Emre Ünal’La Çalıştı

Sıla Çok Beğenilen Oppo Kampanyasının Fotoğrafları İçin Ünlü Fotoğrafçı Emre Ünal’La Çalıştı

34volt » 34Volt

Sıla ve OPPO iş birliği tüm hızıyla devam ediyor

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

OPPO’nun yeni reklam filminde rol gereği fotoğrafçı olan Sıla, kampanyanın çekimlerinde ise kendisini ünlü bir fotoğrafçıya emanet etti. Sıla’nın OPPO ile göründüğü, caddeleri ve sokakları süsleyen birbirinden etkileyici fotoğrafları ünlü fotoğrafçı arkadaşı Emre Ünal tarafından çekildi.

Sıla, OPPO projesinin fotoğrafları için özel ekibi ile bir araya geldi

Sıla,“Onun Yeteneği #SeninYeteneğin” projesinin fotoğraf çekimi için özel ekibi ile bir araya geldi. Kampanyanın fotoğraflarını aynı zamanda yakın arkadaşı olan Emre Ünal çekerken, makyajda Melis İlkkılıç, styling konusunda da Hande Kızıl ünlü şarkıcıya destek verdi.

Sıla ve Emre Ünal ilk olarak 2015 yılında, Sıla “GQ Woman of The Year” ödülü aldığı zaman birlikte çalışmaya başladı. O günden beri Sıla’nın fotoğraflarını sadece Emre Ünal çekiyor. Şimdiye kadar pek çok ünlü ile çalışan, dergilerin ve markaların kampanya çekimlerinde imzası bulunan Emre Ünal, OPPO’nun Sıla ile yaptığı kampanyaya da değer kattı. Kampanyanın fotoğrafları, OPPO ve Sıla hayranları tarafından büyük beğeni ile karşılandı.

Yıl boyunca çeşitli dijital mecralarda entegre bir şekilde ilerleyecek olan kampanyanın yepyeni sürprizleri, OPPO ve Sıla takipçilerini bekliyor.İlginizi Çekebilir

Ushaş Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Cevat Şengül “Sağlık Turizminde Oyunu Yeniden Kuracağız”

12. TÜSAP VİZYON TOPLANTISINDA SAĞLIK ENDÜSTRİSİNDE İHRACAT KAPASİTESİNİN GELİŞTİRİLMESİ VE GLOBALLEŞME MASAYA YATIRILDI


Türkiye İmsad “Binalarımız Gerçek Bir Testten Geçti Ancak Vatandaşlarımız Temkinli Olmalı”

TÜRKİYE İMSAD’DAN DEPREM AÇIKLAMASI:


Nars Beauty Report Özlem Süer Aw19

21 Mart, Perşembe günü gerçekleşen tasarımcı Özlem Süer’in Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonunu sunduğu defilede makyaj NARS Cosmetics imzasını taşıyordu.


Türk İş Ve İnşaat Makineleri Sektörü Çin'den İş Birliği Fırsatlarıyla Döndü

TÜRK İŞ VE İNŞAAT MAKİNELERİ SEKTÖRÜ ÇİN’DEN İŞ BİRLİĞİ FIRSATLARIYLA DÖNDÜ


Garanti Caz Yeşili Uluslararası Caz Günü’Nü ‘5 Konser Tek Akşam’ İle Kutluyor

Garanti Bankası, UNESCO tarafından 2011 yılında ilan edilen ve caz müziği için bir saygı duruşu niteliğindeki 30 Nisan Uluslararası Caz Günü’ne özel konserleriyle bir kez daha cazla dolu bir akşam sunuyor. Uluslararası Caz Günü’nü her sene olduğu gibi bu yıl da “5 Konser Tek Akşam” sloganıyla gerçekleştirdiği konserlerle kutlayan Garanti, 30 Nisan Salı akşamı, İstanbul’da 5 farklı mekanda cazın büyüsünü hissettirecek.


Etiketler: Sıla, OPPO, Emre, Ünal, ünlüYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img