31 Mayıs 2019 Cuma 09:34

GÜNDEM

Şık Tasarımlı Lg Artcool Klima İle Yazlar Daha Güzel

Şık Tasarımlı Lg Artcool Klima İle Yazlar Daha Güzel
Şık Tasarımlı Lg Artcool Klima İle Yazlar Daha Güzel

34volt » 34Volt

LG Electronics Hakkında:

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

LG Electronics (LG), yaz sıcakları için şimdiden önlem almak isteyen tüketicileri için LG ARTCOOL klimaları öneriyor. Minimal tarzıyla, tüm ortamlara uyum sağlayacak şekilde tasarlanan LG ARTCOOL, kesintisiz kavisli ve ince tasarımı, sezgisel ekranı ve ön panelindeki dayanıklı ayna cam ile şık bir tasarım sunuyor.

LG ARTCOOL Klima 10 Yıl Garantili

LG ARTCOOL Klimalarda bulunan LG inverter kompresör, enerji tasarrufu, hızlı soğutma ve gürültüsüz çalışma özellikleri sunarken klimaların daha uzun ömürlü olmasını da sağlıyor. LG ARTCOOL klimalarda bulunan inverter kompresörün 10 yıllık garantisi, TUV Rheinland (Uzun Süreli Hızlandırılmış Güvenirlilik Testi ve Yüksek Marjinal Test) tarafından da onaylanmış durumda.

Düşük Enerjiyle Geniş Etki

LG Inverter Kompresör, istenilen sıcaklık seviyesini korumak için kompresörün hızını sürekli olarak ayarlayarak geleneksel kompresörlere göre daha fazla enerji tasarrufu sağlıyor. Ayrıca, LG Inverter Kompresör sayesinde, hava daha uzağa ve daha hızlı yayılıyor. Optimize edilmiş hava çıkışı tasarımı, odayı daha çabuk soğutan güçlü bir hava akışı sağlıyor. 6 kademeli dikey kanatçık yönü ise, kullanıcıların havayı istedikleri yöne vermelerine imkan tanırken, 4 yöne salınma fonksiyonu havayı etkili şekilde farklı yönlere üflüyor.

LG ARTCOOL Klimalarda bulunan Aktif Enerji Kontrolü fonksiyonu, kullanıcıların duruma bağlı olarak enerji tüketim seviyesini seçebilmelerine imkan tanıyor. Böylelikle kullanıcılar, düşük enerji ile serin ortamın keyfine varabiliyorlar.

LG ARTCOOL ile Yüzde 99’luk Sterilizasyon

LG ARTCOOL’da bulunan 3 milyondan fazla iyon sadece klimadan geçen havayı değil, üniteyi saran zararlı madde ve kokuları da yok ediyor. LG ARTCOOL Klima, 60 dakikada, çalıştırıldığı ortamın yüzde 99’un üzerinde sterilizasyon sağlıyor.

LG Smart ThinQ ile Uzaktan Erişim

LG ARTCOOL Klimalar, LG’nin özel ev aletleri uygulaması LG Smart ThinQ ile uzaktan yönetilebiliyor. Kullanıcılar, Wi-Fi donanımlı bir cihaz üzerinden, diledikleri zaman, diledikleri yerden klimalarını kontrol edebiliyor. Böylelikle, LG ARTCOOL sahipleri, evlerine gitmeden önce hava koşullarına göre, ortamı soğutup ısıtabiliyorlar.İlginizi Çekebilir

Bülten Sanayici Proses Güvenliği Destek Paketi Çağrısı Yaptı

SANAYİCİ BÜYÜK KAZA RİSKLERİNİ AZALTACAK YÖNETMELİK DEĞİŞİKLİĞİNE ODAKLANDI


Tüsap Vizyon Toplantılarında Sağlık Harcamaları Konuşuldu

TÜSAP VİZYON TOPLANTISINDA SAĞLIK FİNANSMANI MASAYA YATIRILDI


Siddetli Karın Ağrısının Nedeni Pankreas Kanseri Çıktı

ŞİDDETLİ KARIN AĞRISININ NEDENİ PANKREAS KANSERİ ÇIKTI


Gençler Bu Festivalde Fikirleri İle Yarıştı

Fikirleriyle yarıştılar, konser ve oyunlarla eğlendiler


Continental Sürücüsüz Test Araçlarıyla Lastik Testlerine Öncülük Ediyor

Dünyanın en büyük lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental, ABD’nin Teksas eyaletinde bulunan test pistinin farklı zeminlerinde ilk sürücüsüz test aracını hizmete soktu. Yeni test aracında otobanlar için tasarlanan Continental’in Otomatik Sürücüsü kullanılıyor.Artık her türlü test pistinde sürücüsüz test yapılmasının mümkün olduğunu söyleyen Continental Yönetim Kurulu üyesi Nikolai Setzer,bu projenin en üst kaliteyi garanti ettiğini söyledi.


Etiketler: ARTCOOL, daha, bulunan, enerji, sağlıyorYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img