24 Nisan 2019 Çarşamba 12:01

GÜNDEM

Sihirbaz Oz Bu Sefer İşitme Engelli Çocuklar İçin Sahneliyor

Sihirbaz Oz Bu Sefer İşitme Engelli Çocuklar İçin Sahneliyor

34volt » 34Volt

L. Frank Baum’un unutulmaz çocuk klasiği Sihirbaz Oz, Samsung çalışanları tarafından işitme engelli çocukların eğitimlerine destek olmak için yeniden uyarlanıyor. Beşiktaş Kültür Merkezi’nde 28 Nisan Pazar günü saat 16:00 ve 19:00’da gerçekleşecek Sihirbaz Oz tiyatro oyununun tüm gelirleri Çocuk Eğitim Derneği’ne bağışlanıyor. İstanbul Devlet Operası Sanatçısı ve Dublaj Sanatçısı Özlem Abacı ve İstanbul Devlet Operası Rejisörü Esra Tütüncü tarafından uyarlanan oyun, izleyenleri Sihirbaz Oz’un masalsı dünyasında macera dolu bir gezintiye çıkacak.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Samsung Electronics Türkiye, 0-5 yaş aralığındaki işitme engelli çocukların okul öncesi eğitimlerini desteklemek adına Çocuk Eğitim Derneği (ÇED) ile yeni bir proje hayata geçiriyor. Samsung çalışanlarının L. Frank Baum’un unutulmaz çocuk klasiği Sihirbaz Oz’u yeniden uyarladığı çocuk oyunu, 28 Nisan tarihinde iki oyun olarak BKM’de sahnede olacak. Samsung Electronics Türkiye 11 gönüllüsü ve 8 işitme engelli öğrenci oyun esnasında birlikte dans edip, şarkı söyleyeceklerdir.

Proje ile, işitme engelli çocukların erken çocukluk ve okul öncesi dönemde akranlarıyla paralel bir gelişim göstermeleri için eğitimlerine destek sağlanması ve farkındalık yaratılması hedefleniyor. Samsung ve ÇED bu ihtiyaçtan hareketle işitme engelli çocukları ve ailelerini desteklemek amacıyla hayata geçirdiği proje’nin biletlerini aşağıdaki linkten satın alabilirsiniz.

Samsung Electronics Hakkında Samsung Electronics Co. Ltd. dünyaya dönüştürücü fikirler ve teknolojiler sayesinde ilham veriyor ve geleceği şekillendiriyor. Samsung Electronics, televizyon, akıllı telefon, giyilebilir cihazlar, tabletler, kameralar, dijital gereçler, ağ sistemleri, hafıza, yarı iletken ve LED çözümleri dünyasını yeniden tanımlıyor. Samsung hakkında güncel haberler için http://news.samsung.comadresinden “Samsung Newsoom” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Çocuk Eğitim Derneği

İşitme engelli bireylerin yeterli ve kaliteli eğitim almalarını sağlamak amacı ile kurulmuş olan dernek İstanbul Ataşehir’de 0- 6 yaş arası işitme engelli çocuklara erken dönem, okul öncesi dönem eğitimleri, anaokulu bölümünde altı yıllık eğitimlerini tamamlayıp ilkokula geçen mezunlarına hafta sonu etüt saatleri eğitimleri vermekte ve sosyal aktivitelerle gelişimleri desteklemektedir. Ayrıca eğitim merkezinde çocukların ailelerine aile eğitimleri ve danışmalık hizmetleri verilmektedir. Öğretmen eğitimleri ve farkındalık seminerleri ile toplumda işitme engelli çocukların beyin gelişiminin en hızlı olduğu bu dönemde eğitim almalarının gereklilikleri üzerine çalışmalar yürütmektedir. Diğer projelerini www.cocukegitimdernegi.org.tr Adresinden takip edebilirsiniz.İlginizi Çekebilir

Çocuk Hazır Giyim Pazarı Yüzde 25 Büyüdü

İstanbul Kids Fashion, 26 Haziran’da Ziyarete Açılıyor


65. Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri’Nde Hdı Sigorta’Dan Özel Ödül

Kurulduğu günden bugüne branş ayrımı gözetmeden, birçok farklı ligde mücadele eden takımlara verdiği sponsorluk desteği ile ülke sporuna katkı sunan HDI Sigorta, Türk Milli Takım’ın başarılı kalecisi Mert Günok'u özel bir ödülle onurlandırdı.


Galataport İstanbul Video Linki

Türkiye’nin dünyaya denizden açılan kapısı Galataport İstanbul için geri sayım başladı


Yalıkavak Bodrum; “Karski Et Lokantası” Yalıkavak’Ta Yaz Sezonunu Lezzetli Tadlar İle Açıyor.

“KARSKİ ET LOKANTASI”


Köse Çiftinin Alışveriş Turu

Lüks çocuk giyim markası sahibi İpek Köse ve başarılı iş adamı eşi Berk Köse, İstanbul ve Anadolu Yakası’nın gözde yaşam alanı Emaar’ı ziyaret etti. Genç çift, dünyaca ünlü lüks mağazaları ziyaret etti. Uzun süre alışveriş yapan çift, objektiflere gülümseyerek poz verdi. Köse çifti, İpek Köse’nin lüks çocuk giyim markasının Emaar’da bulunan showroomuna uğrayıp, alışveriş merkezinden ayrıldı.


Etiketler: Samsung, engelli, işitme, Electronics, çocuklarınYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img