17 Nisan 2019 Çarşamba 11:15

GÜNDEM

Sıcağa Takılma Lg, Yeni Klima Çeşitleriyle Mea Bölgesi’Ni Serinletiyor

Sıcağa Takılma  Lg, Yeni Klima Çeşitleriyle Mea Bölgesi’Ni Serinletiyor
Sıcağa Takılma  Lg, Yeni Klima Çeşitleriyle Mea Bölgesi’Ni Serinletiyor
Sıcağa Takılma  Lg, Yeni Klima Çeşitleriyle Mea Bölgesi’Ni Serinletiyor
Sıcağa Takılma  Lg, Yeni Klima Çeşitleriyle Mea Bölgesi’Ni Serinletiyor
Sıcağa Takılma  Lg, Yeni Klima Çeşitleriyle Mea Bölgesi’Ni Serinletiyor
Sıcağa Takılma  Lg, Yeni Klima Çeşitleriyle Mea Bölgesi’Ni Serinletiyor
Sıcağa Takılma  Lg, Yeni Klima Çeşitleriyle Mea Bölgesi’Ni Serinletiyor
Sıcağa Takılma  Lg, Yeni Klima Çeşitleriyle Mea Bölgesi’Ni Serinletiyor

34volt » 34Volt

LG Electronics Hakkında:

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

LG Electronics (LG), 2019 yılı içerisinde piyasaya süreceği yeni Split Duvar ve Salon Tipi DUALCOOL klimalarla InnoFest MEA’ya gelen ziyaretçileri kendisine hayran bıraktı. Devrim yaratan ikisi bir arada DUALCOOL Split Klimalar evleri serinletirken sahip olduğu geniş çaplı hava temizleme özelliğiyle havayı da verimli bir şekilde temizleyerek rakiplerinden farklılaşıyor.

DUALCOOL Split Klima’daki LG Hava Temizleme Sistemi, üç aşamalı bir süreç sonucunda mikro partikülleri ya da tanecikli maddeleri (PM) ortadan kaldırıyor. İlk olarak sensor, PM 1.0’a kadar olan toz parçacıklarını havadaki diğer zararlı maddelerle birlikte belirliyor. Ardından İyon Difüzör, parçacıklara yapışan 5 milyondan fazla negatif iyon oluşturuyor. Son olarak da pozitif şarj edilmiş Micro Dust (Mikro Toz) filtresi mikro partikülleri kolaylıkla filtreliyor. Elektro statik şarj ilkelerini kullanan LG’nin sistemi ayrıca solunum problemlerine yol açabilecek PM 0,3 boyutuna kadar çok küçük solunabilir partikülleri de filtreliyor.

Tek bir bakışla her türlü bilgiye ulaşılabilen Kapak İçi Hava Kalitesi (IAQ) Ekranı, ortamdaki havanın temizliğini yansıtan değişen renklere sahip ikonlarla mevcut durumu ve hava temizleme sürecindeki ilerlemeyi gösteriyor. DUALCOOL’un ön panelindeki basit ve renkli ekran da, temizleme sisteminin çalışmasına bağlı olmaksızın, gerçek zamanlı olarak ortamdaki hava kalitesini bildiriyor.

Ek olarak LG DUALCOOL Split Klima, LG’nin gelişmiş DUAL Inverter Kompresörlerini kullanarak yüksek performanslı serinletme sağlarken bilinen tüm modellerden çok daha hızlı serinletiyor ve enerjiden tasarruf ediyor. Bu arada Comfort Air modu ile kullanıcılar çok daha konforlu bir ortamda bulunurken kanatların en uygun açıya getirilmesi ile hava tüm odaya yayılıyor, doğrudan kullanıcıların üstüne gelmesinin de önüne geçiliyor.

LG, InnoFest MEA’da ayrıca lüks ve bölgedeki evlere çok yönlü bir stil getirmeyi amaçlayan DUALCOOL Salon Tipi Klimaları’nı da tanıttı. DUALCOOL Salon Tipi Klimalar, etkili soğutma performansı ve rahat kullanımının yanında tüketicilerin benzersiz bir rahatlık ve kolaylıkla evdeki yaşamlarından keyif almalarını da sağlayacak.

Yeni DUALCOOL, çekici tasarımıyla yaşam alanlarının kalitesini de yükseltiyor. Şamdan Izgara olarak adlandırılan klimanın ön yüzündeki dikey kanatlar, uçuşan kıvrımları ve parlak su damlası benzeri vurgularıyla zarif çizgilerini güçlendiriyor. DUALCOOL’un metalik dış gövdesi de sahip olduğu altın ve beyaz renkleriyle minimalist bir dokunuş yaratmaya yardımcı oluyor.

Yeni Salon Tipi Klimalar güçlü bir soğutma performansı da sunuyor. Hareket eden havalandırma bölümü sayesinde DUALCOOL Salon Tipi Klima daha geniş bir alana erişerek odanın her köşesini eşit şekilde soğutabiliyor. Hızlı soğutma için de Ice Cool Power modu, normal modun 4 derece altına kadar soğuttuğu havayı eşit bir şekilde dağıtıyor. Ice Long Power ise kullanıcının rahatlığını daha da artırmak için güçlü hava akışı yaratıyor.

Dahası Wi-Fi’a bağlı cihaz, SmartThinQ™ aracılığıyla uzaktan kumanda edilebilirken akıllı telefon aracılığıyla ayarları yönetilebiliyor ve enerji harcaması kontrol edilebiliyor. Şirket, klimanın güvenilirliğini ve sağlamlığını vurgulamak için de Inverter Kompresör için 10 yıllık bir garantiyi kullanıcılara sunuyor.İlginizi Çekebilir

Ünsal Hukuk Bürosu Etik Ve İtibar Derneği’Ne Katıldı

Önde gelen uluslararası ve yerel özel borsa şirketlerine, yatırımcılara, girişimcilere ve devlet kurumlarına hizmet veren saygın hukuk şirketi Ünsal Hukuk Bürosu da Etik ve İtibar Derneği üyeleri arasında katıldı.


Akfen Yenilenebilir Enerji'den Van Gölü Kıyısında 37 Mw'lık Güneş Santrali Bb

80 BİN KİŞİNİN YILLIK ENERJİ İHTİYACINI KARŞILAYACAK


Deloitte 'Türkiye'nin En İyi Yönetilen Şirketleri' Programı'na Başvurular Başladı

Türkiye’nin büyük ve orta ölçekli özel şirketleri ile aile şirketleri ve girişimcilerine hizmet veren Deloitte Private Türkiye, Best Managed Companies (En İyi Yönetilen Şirketler) programını Türkiye’de ikinci kez hayata geçiriyor. Program, Türkiye’deki şirketlerin uluslararası en iyi uygulamalar çerçevesinde yönetim performanslarının değerlendirilmesini temel alıyor.


Ak Yatırım Aracılığıyla Çimsa’Dan 150 Milyon Tl Tutarında Tahvil İhracı

Çimsa, Ak Yatırım’ın danışmanlığı ve aracılığı ile 21 Mart 2019 tarihinde 2 yıl vadeli, TRLIBOR’a endeksli 150 milyon TL tutarındaki ilk tahvil ihracını gerçekleştirdi. Yatırımcılardan yoğun talep gören bu ilk tahvil ihracında, öngörülenin 4 katı talep toplandı.


Odtü’De Stem Eğitimi İçin Maker Space Alanı Ve Biltemm Laboratuvarı Açıldı

Lego Education Desteğiyle İnovasyon ve Maker Odaklı STEM Eğitimleri Verilecek


Etiketler: DUALCOOL, Salon, Tipi, hava, olarakYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img