14 Kasım 2016 Pazartesi 12:53

KÜLTÜR SANAT

Shirley MOİ Sahne'de!

Shirley MOİ Sahne'de!

34VOLT

İstanbul’un en renkli sahnesi MOİ Sahne, Willy Russell'ın klasikleşmiş tek kişilik müzikli komedi oyunu Shirley Valentine'in türkçe uyarlaması 'Shirley'i 19 Kasım'da tiyatroseverlerle buluşturuyor. Dünyanın en iyi oyunları arasında yer alan Shirley, ekranların ve tiyatronun sevilen ve başarılı sanatçısı Sumru Yavrucuk ile hayat buluyor

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Mall of İstanbul'da yer alan MOİ Sahne, Sumru Yavrucuk'un ses getiren oyunu 'Shirley'i seyirciyle buluşturuyor.Willy Russell'in Shirley Valentine adlı oyunundan 'Shirley' adıyla türkçeye uyarlanan oyun, tüm komedi unsurlarının, müziklerinin, seyirciye yansıttığı keyifli atmosferin yanı sıra potansiyelini mutfağa hapsetmiş bir kadının kendini keşfediş ve hayatının iplerini yeniden ele alışının hayranlık uyandıran öyküsünü anlatıyor.

Ekranların ve tiyatro sahnesinin başarılı,sevilen, bol ödüllü sanatçısı Yavrucuk, Shirley’nin yönetmenliğini de üstlenirken, aynı zamanda oyundaki tüm karakterleri sahnede tek başına canlandırıyor. Tebdil-i Mekân Prodüksiyon Tiyatrosu tarafından sahneye taşınan oyun 19 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.30'da MOİ Sahne'de izlenebilir.

İlginizi Çekebilir

Audioban İle Müzik Aralık Boyunca Devam Ediyor & Görseller

Sanatçıları ve müzik sahnesinin farklı alanlarında çalışan isimleri, çeşitli mekanlarda kurguladığı etkinliklerde dinleyiciyle ve birbirleriyle buluşturacak yepyeni müzik platformu Audioban çalışmalarına Aralık ayında da devam ediyor. Aralık’ın ikinci ve üçüncü haftasında da etkinliklerine devam edecek olan Audioban 12 Aralık’ta “Ses ve Sanatın Kesişim Noktasında”, 14 Aralık’ta her ay farklı irtifaların ziyaret edildiği “Cabin Crew”, 15 Aralık’ta Partapart ile birlikte hayata geçirilen “Label Night” ve 16 Aralık’ta İkinci El Enstrüman Takas Pazarı ile müzikseverlere müzik dolu bir hafta sunuyor.


Avivasa'dan "Eğitim Gündemi Araştırması" Anneler Ve Birikim Yapmayan Kesimler Daha Endişeli

AvivaSA Hakkında:


Boyner İle Bu Bayram İyiliğin Tam Zamanı…

BU BAYRAM İYİLİĞİN TAM ZAMANI...


Başkan Kesimoğlu İle 4 Yılda Kırklareli’Nde Çok Şey Değişti

Kırklareli Belediyesi, son 4 yılda yaptığı fiziki ve sosyal yatırımlarla Kırklareli’nin çehresini değiştirdi. Son 4 yılda fiziki, kültürel, sağlık ve sosyal yardım alanında yatırımlar yapıldı.


Oyun Severlere Müjde!

OYUN SEVERLERE MÜJDE!


Etiketler: Shirley, Sahne, Yavrucuk, oyun, MallYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img