14 Kasım 2016 Pazartesi 12:53

KÜLTÜR SANAT

Shirley MOİ Sahne'de!

Shirley MOİ Sahne'de!

34VOLT

İstanbul’un en renkli sahnesi MOİ Sahne, Willy Russell'ın klasikleşmiş tek kişilik müzikli komedi oyunu Shirley Valentine'in türkçe uyarlaması 'Shirley'i 19 Kasım'da tiyatroseverlerle buluşturuyor. Dünyanın en iyi oyunları arasında yer alan Shirley, ekranların ve tiyatronun sevilen ve başarılı sanatçısı Sumru Yavrucuk ile hayat buluyor

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Mall of İstanbul'da yer alan MOİ Sahne, Sumru Yavrucuk'un ses getiren oyunu 'Shirley'i seyirciyle buluşturuyor.Willy Russell'in Shirley Valentine adlı oyunundan 'Shirley' adıyla türkçeye uyarlanan oyun, tüm komedi unsurlarının, müziklerinin, seyirciye yansıttığı keyifli atmosferin yanı sıra potansiyelini mutfağa hapsetmiş bir kadının kendini keşfediş ve hayatının iplerini yeniden ele alışının hayranlık uyandıran öyküsünü anlatıyor.

Ekranların ve tiyatro sahnesinin başarılı,sevilen, bol ödüllü sanatçısı Yavrucuk, Shirley’nin yönetmenliğini de üstlenirken, aynı zamanda oyundaki tüm karakterleri sahnede tek başına canlandırıyor. Tebdil-i Mekân Prodüksiyon Tiyatrosu tarafından sahneye taşınan oyun 19 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.30'da MOİ Sahne'de izlenebilir.

İlginizi Çekebilir

Brisa Otopratik’Ten Bayram Seyahatinde Yola Çıkacaklara Tüyolar Ve Görselleri

Brisa’nın 360 derece hizmet sunan araç bakım mağaza zinciri Otopratik, bayram döneminde uzun yola çıkacak olan sürücüleri araç bakımı konusunda uyarıyor. Otopratik, yolda kalmamak için alınacak basit önlemler ve araç bakımı ile keyifli ve güvenli bir sürüşün mümkün olduğunu belirtiyor.


Kığılı Babalar Günü Her Yaştan Babalar İçin 2 Adet Tişört 59,98Tl, 2 Adet Gömlek 99,98 Tl!

Babaları gülümsetecek hediyeler Kiğılı’da!


Ters Yöne Giren Alkollü Sürücü Kazaya Neden Oldu

– KARABÜK'te alkollü sürücünün kullandığı otomobil, kavşakta ters yöne girip karşı yönden gelen otomobille çarpıştı. Sıkıştığı yerden itfaiye tarafından kurtarılan sürücünün 2.88 promil alkollü olduğu belirlendi.


Bayram Sonrası Diş Bakımınızı İhmal Etmeyin

Bayram sonrası diş bakımınızı ihmal etmeyin


Taş Mektep Mezunlarından Korkut Özal'a Başsağlığı Mesajı

Taş Mektep  Kayseri Lisesi Mezunları Derneği, yaşamını yitiren, Kayseri Lisesi 1945-46 yılı mezunu Korkut Özal için başsağlığı mesajı yayınladı.


Etiketler: Shirley, Sahne, Yavrucuk, oyun, MallYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img