14 Kasım 2019 Perşembe 10:55

GÜNDEM

Sherpa’Dan İnovatif Danışmanlık Hizmeti Ux Strategy Call

Sherpa’Dan İnovatif Danışmanlık Hizmeti  Ux Strategy Call

34volt » 34Volt

Türkiye’nin önde gelen ve global ölçekte hizmet veren dijital deneyim tasarım stüdyosu SHERPA, markaların dijital ürün ve servislerinin kullanıcı deneyimi stratejilerine yön vermelerini mümkün kılacak yeni danışmanlık hizmetini lanse etti: UX Strategy Call.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

SHERPA’nın “UX Strategy Call” danışmanlık hizmeti, SHERPA’nın müşteri ihtiyaçlarından yola çıkarak tasarladığı 60 dakikalık özel bir video görüşme formatıyla sunulacak. Türkiye’de deneyim tasarımı alanında ilk defa SHERPA tarafından sunulan bu video danışmanlık formatı, markaların uzun vadeli planlamalara girişmeden önce kullanıcı deneyimi stratejilerini belirlemeleri için, SHERPA’nın 100’ün üzerinde ülkede kullanılmakta olan dijital ürün ve servisleri tasarlamış uzman ekibinden destek ve görüş almalarını sağlayacak. Proje yönetiminde zaman ve bütçe verimliliğini artırmayı hedefleyen “UX Strategy Call” markalara dijital yatırımlarından nasıl yüksek geri dönüş alabilecekleri konusunda yatırıma geri dönüşü yüksek içgörülerin sunulmasını mümkün kılacak.

Markalar ürün ya da hizmetlerinin müşteriyle buluşma sürecinde, bu deneyimi müşteriye nasıl yaşatacaklarına dair stratejilerini oluştururken takımları oluşturmadan teknoloji tercihlerine, sürüm planlamasından kullanıcı için en önemli ürün özelliklerinin belirlenmesine kadar pek çok önemli karar ve karmaşık soruyla baş başa kalıyorlar.

SHERPA, “UX Strategy Call” hizmetiyle, bu soruları en doğru ve anlaşılır biçimde yanıtlayabilecek deneyimli uzmanlarını markaların hizmetine sunuyor. Hem de müşterilerinin ofislerinden dahi çıkmasına gerek olmaksızın… 60 dakikalık bu video görüşmede SHERPA’nın uzman kadrosuyla bir araya gelen proje sahipleri, projelerini SHERPA uzmanlarının desteğiyle bu kez farklı bir perspektiften mercek altına alıyor, tüm sorularına yanıtlar buluyor ve birçok içgörü elde ediyor.

UX Strategy Call hizmetini ilk deneyimleyen markalardan olan Hayat Varlık Dijital Müşteriler Yöneticisi Burcu Şakır aldıkları bu inovatif hizmetle ilgili şunları söyledi; “SHERPA ile yaptığımız UX Strategy Call sayesinde, sadece 1 saatte son derece faydalı içgörüler elde ettik. Hayat Varlık web sitesi müşteri deneyimini ana hatlarıyla ve profesyonel çıktılarla analiz etmek bize oldukça hız ve para kazandırdı.”

H.I.S Travel Bölgesel Pazarlama Müdürü Çağdaş Polat ise, SHERPA vasıtasıyla ilk defa deneyimledikleri UX Strategy Call hizmetiyle ilgili şunları ekledi; “Ürünümüzü, ekip dışında ilk kez anlattığımız SHERPA uzmanları, 5 soruyla ürününün can damarını bulacak kadar üst düzey donanıma sahipler. Görüşmemiz sonrasında oluşturduğumuz çıktıları hala kullanıyoruz.”İlginizi Çekebilir

Odeabank Müşterileri Marsh Güvencesiyle Sigortalanacak Bb 30.11.2019

Türkiye’nin genç ve dinamik bankası Odeabank, müşterilerinin sektör kaynaklı risklerini etkin bir şekilde yönetmeleri için sigorta ve risk danışmanlığı çözümleri sunan Marsh Türkiye ile iş birliği sözleşmesi imzaladı.


Lg Test Grubuna Katıl, Lg Q60 Sahibi Ol

LG Electronics Hakkında:


Bülten Nuxe Men İle Erkekler Baharı Kucaklıyor

NUXE, erkek cildinin özel ihtiyaçlarına yönelik geliştirilen Nuxe Men serisiyle kapsamlı bir bakım deneyimi sunuyor.


E Tebligatlar Ptt Güvencesinde Saklanacak

PTT’DEN E-TEBLİGATTA BÜYÜK YENİLİK


Müşteri Memnuniyeti 'App'ten Geçiyor

Müşteri memnuniyeti iyi 'app'ten geçiyor


Etiketler: SHERPA, Strategy, Call, video, ürünYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img