24 Eylül 2019 Salı 11:14

GÜNDEM

Sezonun Trendi Değişik Kesimlerde Etek Ve Elbiseler

Sezonun Trendi Değişik Kesimlerde Etek Ve Elbiseler

34volt » 34Volt

Unutulmaz kadınların isimlerinden ilham alarak yarattıkları markaları “Carrie, Frida, etc.” ile sadece iş değil stil ortağı da olan Ayşe Kucuroğlu ve Deren Karaca sezon trendlerini anlatıyor...

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“Tüy ve otrişli parçalar, androjen, geniş omuzlu takımlar ve ceketler, elbise ve eteklerle giyilen pantolonlar, Boiler Room (işci) tulumlar bu sezonun trendleri” diyen Ayşe Kucuroğlu ve Deren Karaca aksesuarlarda ise Bottega Veneta clutch, şapkalar, micro çantalar, büyük zincir kolyeler, büyük taçların (puffy headbands), ön planda olduğunu belirterek, yılan derisi ayakkabıların ise yine aksesuarlarda ön plana çıkan parçalar olduğunu söyledi.

Güzel oyuncu Hande Doğandemir’in kapak yıldızı olduğu MAG Eylül sayısı, özel röportajları İtalyan Şef Danilo Zanna sayfaları, dopdolu içeriği ve yazarları ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.İlginizi Çekebilir

İbb Kültür Daire Başkanlığı Online Etkinlikler İle Mayıs Ayında Da Sizlerle

İBB Kültür Daire Başkanlığı Online Etkinlikler ile Mayıs Ayında da Sizlerle


Mcdonald’S’Tan Yeni Menü Süperkıyak Burger

McDonald’s Türkiye, müşterilerine sunduğu uygun fiyatlı ve doyurucu menülere yenisini ekledi. ‘Süperkıyak Burger’, Türk usulü baharatlı kasap köftesi, taptaze susamlı ekmeği ve iki farklı sos seçeneği ile 14 lira 99 kuruşa lezzet deneyimini bambaşka boyuta taşıyor.


Gc İle Stilinizi Özgürce Ortaya Koyun

Zengin koleksiyonunda kadın ve erkekler için birbirinden iddialı tasarımlara yer veren Gc, iddialı tarzınızı saatinize yansıtmanıza imkan sunuyor.


Koronavirüs’E Karşı Doğal Gazda Online İşlem Çağrısı

Türkiye’nin en büyük doğal gaz dağıtım şebekesine sahip olan Aksa Doğalgaz, Türkiye’nin dört bir yanındaki tüm ofislerinde güçlü ve kalıcı etkiye sahip antimikrobiyal uygulamalar yapmanın yanı sıra gerekli tüm önlemleri alıyor.


Maserati Royale Serisi Mart’Ta Türkiye’De!

Maserati, “Royale” adını verdiği ve sadece 100 adet üreteceği özel model serisini tanıttı. İlk olarak 1986 yılında 51 adet “Quattroporte Royale” üreten marka, bu kez Quattroporte’nin haricinde Levante ve Ghibli modellerinde de bu özel seriyi devreye alıyor. Türkiye pazarı için ayrılan Levante Royale dizel ve Ghibli Royale SQ4 ise Mart ayında ülkemizde olacak.


Etiketler: parçalar, aksesuarlarda, büyük, olduğunu, otrişliYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img