1 Nisan 2019 Pazartesi 12:01

GÜNDEM

Sevimli Ejderha Kokonat Yepyeni Maceralarıyla Geri Dönüyor

Sevimli Ejderha Kokonat Yepyeni Maceralarıyla Geri Dönüyor
Sevimli Ejderha Kokonat Yepyeni Maceralarıyla Geri Dönüyor
Sevimli Ejderha Kokonat Yepyeni Maceralarıyla Geri Dönüyor

34volt » 34Volt

ARKADAŞLIĞIN VE CESARETİN ÖNEMİ ÜZERİNE

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

HEYECAN DOLU BİR ANİMASYON

SEVİMLİ EJDERHA KOKONAT

YEPYENİ MACERALARIYLA GERİ DÖNÜYOR

abm Yayınevi’nin yayımladığı Küçük Ejderha Kokosnuss’un 17 kitaplık macera serisinden uyarlanan Sevimli Ejderha Kokonat, yepyeni maceralarıyla geri döndü. Arkadaşlığın ve cesaretin önemi üzerine heyecan dolu bir serüven olan Sevimli Ejderha Kokonat: Ormanda Şenlik animasyon filmi 29 Mart 2019’da vizyona girdi.

Dünyanın pek çok ülkesinde büyük ün kazanan Küçük Ejderha Kokosnuss serisi, miniklerin gönlünü bir kez daha fethetmeye geliyor. abm Yayınevi’nin yayımladığı Küçük Ejderha Kokosnuss’un 17 kitaplık macera serisinden uyarlanarak çocuklarla buluşan Sevimli Ejderha: Kokonat, yepyeni maceralarıyla geri döndü.

Arkadaşlığın ve cesaretin önemi üzerine heyecan dolu bir serüven olan Sevimli Ejderha Kokonat: Ormanda Şenlik, 29 Mart 2019’da vizyona girdi. Küçük ateş ejderhası Kokonat, bu kez en yakın arkadaşları Oscar ve Matilda ile birlikte eğlence dolu bir tatile çıkmaya karar veriyor. Başlarına geleceklerden habersiz bir şekilde gizemli bir yaz kampına gitmek için vapurla yolculuğa çıkan ekip, kaybolmuş bir ejderha, korkutucu su ejderhaları, etobur bitkilerle dolu olan kamp alanıyla karşılaşıyor. Kamp alanında kendilerine yeni dostlar edinen Kokonat ve arkadaşları, etobur bitkileri yenmek için birlikte hareket etmeye karar vererek güçlerini birleştiriyor. Bu yeni maceralarında bakalım kahramanlarımız tatillerini yeniden güzel bir hale getirmeyi başarabilecekler mi?

abm Yayınevi Hakkında:

Acar Group bünyesinde kurulan abm Yayınevi yayıncılık hayatına 2011 yılında başladı. Adını Acar Bilgi Merkezi’nden alan abm Yayınevi; edebiyat, tarih, sanat, araştırma, akademik, ekonomi, çocuk, gençlik ve popüler kitaplar kategorilerinde faaliyetlerini sürdürüyor. abm Yayınevi bünyesinde kurulmuş olan abm Çocuk ve İlk Gençlik Yayınları ise; yabancı ve Türk yazarların kitaplarını yayımlayarak, çocuk ve ilk gençlik kategorilerinde seçkin yayınları bünyesine katmayı amaçlıyor.

Çocukların hayal gücünü geliştirmeye öncelik veren yayınevi; yaratıcı, evrensel, ahlaki değerlere uygun, bağımsız ve tarafsız, kaliteli yayınları çocuklar ve gençlerle buluşturmayı amaçlıyor. Kurulduğu günden beri “Her kitapta yeni bir sen!” diyerek, onlara sevecekleri ve keyifli vakit geçirebilecekleri kitaplar sunuyor.İlginizi Çekebilir

Fibabanka, 109,3 Milyon Tl Net Kâr Elde Etti

Fibabanka, 2019 ilk yarıyıl finansal sonuçlarını açıkladı


Bülten Bobbi Brown Luxe Shine Intense Lipstick

Ruj renklerine yeni bir boyut katacak olan Luxe Shine Intense Lipstick’i keşfedin!


Bisiklet Sezonu Başladı! Farklı Bisiklet Modelleri Ve Aksesuarları Decathlon Mağazalarında!

Bisiklet sezonu başlıyor: Renk renk, çeşit çeşit bisiklet modelleri ve aksesuarları Decathlon mağazalarında!


Erka’Dan Kurumsal Seyahate Yeni Bir Boyut Bızıgo.Com

ERKA’DAN KURUMSAL SEYAHATE


İnce Bel Ve Düşük Kilo İçin Yüzde 100 Meyve Suyu

İNCE BEL ve DÜŞÜK KİLO için YÜZDE 100 MEYVE SUYU


Etiketler: Yayınevi, Ejderha, Küçük, Sevimli, KokonatYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img