14 Şubat 2020 Cuma 15:16

GÜNDEM

Sevgililer Günü'nde Alışverişin Kalbi İstmarina Avm’De Atıyor

Sevgililer Günü'nde Alışverişin Kalbi  İstmarina Avm’De Atıyor
Sevgililer Günü'nde Alışverişin Kalbi  İstmarina Avm’De Atıyor
Sevgililer Günü'nde Alışverişin Kalbi  İstmarina Avm’De Atıyor

34volt » 34Volt

“Deniz üstü alışveriş” konseptiyle perakende sektörüne yeni bir soluk getiren İstMarina AVM, düzenlediği etkinlikler ve konserlerin yanı sıra özel günlerde ziyaretçilerine sunduğu kazançlı alışveriş fırsatlarıyla da öne çıkıyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da birbirinden eğlenceli ve kazançlı alışveriş kurguları hazırlayan İstMarina AVM hediyenin en güzelini, en eğlenceli şekilde almak isteyen sevgilileri bekliyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Erkek Giyimde Büyük Kampanya

16 Şubat tarihine kadar İstMarina AVM’deki mağazalardan toplamda 500 TL alışveriş yapan tüm ziyaretçiler; Bisse, Kiğılı, Sarar, Altınyıldız mağazalarında kullanabilecekleri 200 TL hediye çeki şansı yakalıyor. Sevgililer Günü’ne özel olarak sunulan hediye çekine sahip olanlar, aynı mağazalardan diledikleri zaman alışveriş deneyimi yaşayabilecek.

Hediye Fabrikası

14-15-16 Şubat tarihlerinde saat 12:00 - 20:00 arası İstMarina AVM’deki mağazalardan 250 TL tutarında alışveriş yapan ziyaretçiler, Hediye Fabrikası etkinliğinde keyif dolu anlar yaşıyor. Danışmadan katılım kuponunu alan ziyaretçiler etkinlik alanına gelerek, Hediye Fabrikası mekanizmasından sürpriz hediyeler kazanıyor. Ayrıca Hediye Fabrikası etkinliğine katılan ziyaretçiler Photobooth ile fotoğraflarını çektirerek aşkını ölümsüzleştirirken, profesyonel opera sanatçılarının seslendirdiği aşk şarkılarına tango, vals gibi danslar eşlik ediyor.

200 TL alışverişe Audı Q2 kazanma şansını kaçırmayın

Kazançlı alışveriş fırsatını bu yıl da Audi Q2 ile taçlandıran İstMarina AVM’de yer alan mağazalardan 200 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, çekilişle son model Audi Q2 marka otomobil kazanma şansı yakalıyor. 15 Mart 2020 tarihine kadar devam edecek olan kampanya süresince belirtilen tutarda alışveriş yapıp fiş ve faturalarını AVM içerisindeki kampanya stantlarına ibraz ederek onaylatan ziyaretçilerden, çekiliş sonunda bir talihli Audi Q2 otomobilin sahibi olurken, üçer kişi iPhone XS ve Samsung 4K UHD TV kazanma şansı yakalayacak.

İstMarina Alışveriş Merkezi Hakkında

Bağdat Caddesi ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nın ortasında değeri her gün artan Kabileceği Kartal sahilinde konumlanıyor. Türkiye’nin içinden hızlı tren geçecek ilk Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstMarina, restoranları ve Türkiye’nin önde gelen markalarını da içerisinde barındırıyor. 70 bin metrekare kiralanabilir alana sahip, 3 kattan oluşan İstmarina Alışveriş Merkezi’nde 2 bin araç kapasitesine sahip otopark alanı, çocuk oyun alanları ve daha birçok sosyal alan da yer alıyor. 250 Milyon Euro yatırımla, 200 bin metrekare alanda inşa edilen alışveriş merkezinde yaklaşık 200 ticari alan bulunuyor.İlginizi Çekebilir

Acer, Yeni Nesil E Spor Platformu Planet9’U Tanıttı

Acer IFA 2019’da gerçekleştirdiği next@acer global basın konferansında yeni nesil e-spor platformu Planet9’u tanıttı. Planet9, oyunculara kendi takımlarını kurup mükemmelliğe erişmek için antrenman yaparak zafere ulaşmalarına yardımcı olacak açık bir topluluk sunuyor. Henüz kapalı beta sürümünde olan platform 30 Ocak 2020’de açık beta sürümüne geçecek.


Akfen Holding 2 Yılda 10 Milyar Tl Yatırım Yapacak

Türkiye’nin önde gelen yatırım gruplarından Akfen Holding, Türkiye'deki yatırımlarına 2019 ve 2020'de ara vermeden devam edecek. Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, "Bu yıl 4,9 milyar lira olmak üzere 2 yılın sonunda yaklaşık 10 milyar liralık yatırım yapmayı planlıyoruz. Bu süreçte 2 bin 600 kişi de direkt istihdam edilecek." dedi.


Çocuklara Bee'o Up'tan Propolis Arı Sütü Polen Tableti

Çocuklara BEE'O UP'tan Propolis Arı Sütü Polen Tableti


Çocuklara Çevreci Bilgi Oyunu; “Dünyanın Geleceği”

ÇOCUKLARA ÇEVRECİ BİLGİ OYUNU; “DÜNYANIN GELECEĞİ”


Türkiye Liman İşletmecileri Derneği Türklim 4. Ekonomi Ve Lojistik Zirvesi’Nde Yerini Aldı

TÜRKLİM Yönetim Kurulu Başkanı M. Hakan Genç’in konuşmacı olarak yer aldığı “4. Ekonomi ve Lojistik Zirvesi”, ekonomi, kamu ve lojistik sektörüne ilişkin önemli konuları gündeme taşıdı.


Etiketler: alışveriş, İstMarina, ziyaretçiler, mağazalardan, HediyeYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img