14 Şubat 2019 Perşembe 11:47

GÜNDEM

Sevgililer Günü’Ne 1 Dakikada Hazır Olun!

Sevgililer Günü’Ne 1 Dakikada Hazır Olun!
Sevgililer Günü’Ne 1 Dakikada Hazır Olun!
Sevgililer Günü’Ne 1 Dakikada Hazır Olun!

34volt » 34Volt

Gür1 ve Güçlü2 Görünen Saçlar için Yeni Pantene Superfood 1 Dakikada Mucize Yoğun Bakım Ampülü

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yılın en romantik günü geldi çattı! Heyecanın doruğa ulaştığı bu özel günde saçlarınıza yapacağınız yoğun bakım ritüelini sadece 1 dakikaya indirebilirsiniz. Saç tipiniz nasıl olursa olsun, özenle hazırladığınız kıyafetinize ve makyajınıza yakışacak romantik saç modelini en iyi haliyle göstermek için öncelikle saçlarınızın gür, güçlü ve sağlıklı gözükmesine özen göstermelisiniz.

Sevgililer Günü’nde en iyi haline dönüşmek isteyen tüm kadınlar için Pantene Superfood Serisi’nin besin takviyeleri açısından en zengin yeni formülü sağlıklı besinlerle kendilerini güçlendirdikleri gibi saçlarını da güçlendirmelerini sağlıyor.

Gür ve güçlü saçlar için dönüşüme hazır mısın?

Yeni Pantene Superfood 1 Dakikada Mucize Yoğun Bakım Ampülü çok yoğun ve güçlü bakım sağladığı için haftada bir uygulama ile saçınızdaki yıpranma etkilerini silerek sadece 1 dakikada saçlarınızın en iyi halini ortaya çıkarmaya yardımcı olur.

Yılın en romantik gününü en iyi halinizle karşılamak için yeni Pantene Superfood 1 Dakikada Mucize Yoğun Bakım Ampülü’nün formülünde yer alan anti-oksidanlar, saçınızda kirlenmeden, şekillendirmeden ve sudan kaynaklanan hasarı azaltarak kırılmaya karşı en dayanıklı hale gelmesini sağlıyor. Zengin lipitler ise yaşla ve dış etkenlerin etkisiyle zaman içerisinde doğal yağını kaybeden saçınızdaki kırılma ve yıpranmanın izlerini silerek saçların yapısal bütünlüğünü koruyor. Çok yoğun ve güçlü bakım sağladığı için haftada bir uygulama ile saçınızdaki yıpranma etkilerini silerek sadece 1 dakikada saçlarınızın en iyi halini ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor.

1 -Yıkanmamış saça göre

2 - Şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmaya karşı güç, kremsiz şampuana göre

3 -Kremsiz şampuana göre

Basın bilgi:İlginizi Çekebilir

Yeni Yılda Lr Classıcs Deluxe Yolculuğunun Son Durağı New York

LR’dan Yılbaşına Özel Yeni Koku


Dünya Şampiyonu Milli Güreşçi Yasemin Adar ‘2018 Mustafa V. Koç Spor Ödülü’Nün Sahibi Oldu

Sporcu, yönetici ve destekçi olarak spora büyük katkılarda bulunmuş Mustafa V. Koç adına Koç Holding ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi işbirliğiyle ikinci kez düzenlenen “Mustafa V. Koç Spor Ödülü” sahibini buldu. 2017 yılında Dünya Şampiyonu, 2016-2017-2018 yıllarında ise üst üste 3 kez Avrupa Şampiyonu olan ilk Türk kadın güreşçimiz Yasemin Adar, üniversiteler, gençlik – spor kulüpleri ve sporla ilgili pek çok kişi ve kurumdan gelen öneriler arasından, Seçici Kurul ve Jüri değerlendirmesi sonucunda “2018 Mustafa V. Koç Spor Ödülü”ne layık görüldü.


Adidas Originals P.O.D. System Modelini “Great Alone Better Together” Sergisi İle Kutluyor

adidas Originals P.O.D. SYSTEM Modelini


Kuşadası Zeytin Festivali’Nden Görkemli Açılış

Kuşadası Belediyesi tarafından “Bolluğa, Sağlığa, Barışa!” temasıyla düzenlenen Kuşadası Zeytin Festivali muhteşem bir açılışla başladı. Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı’nın önderliğinde geleneksel zeytin hasadını canlandıran geniş katılımlı renkli bir kortej yürüyüşüyle açılan Kuşadası Zeytin Festivali’nin ilk gününde ünlü şefler Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu “Zeytine Güzelleme” diyerek Kuşadalılarla buluştu.


Kenan Doğulu Şov

BURSA'DA KENAN DOĞULU RÜZGARI


Etiketler: için, güçlü, romantik, yoğun, bakımYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img