14 Şubat 2019 Perşembe 11:47

GÜNDEM

Sevgililer Günü’Ne 1 Dakikada Hazır Olun!

Sevgililer Günü’Ne 1 Dakikada Hazır Olun!
Sevgililer Günü’Ne 1 Dakikada Hazır Olun!
Sevgililer Günü’Ne 1 Dakikada Hazır Olun!

34volt » 34Volt

Gür1 ve Güçlü2 Görünen Saçlar için Yeni Pantene Superfood 1 Dakikada Mucize Yoğun Bakım Ampülü

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yılın en romantik günü geldi çattı! Heyecanın doruğa ulaştığı bu özel günde saçlarınıza yapacağınız yoğun bakım ritüelini sadece 1 dakikaya indirebilirsiniz. Saç tipiniz nasıl olursa olsun, özenle hazırladığınız kıyafetinize ve makyajınıza yakışacak romantik saç modelini en iyi haliyle göstermek için öncelikle saçlarınızın gür, güçlü ve sağlıklı gözükmesine özen göstermelisiniz.

Sevgililer Günü’nde en iyi haline dönüşmek isteyen tüm kadınlar için Pantene Superfood Serisi’nin besin takviyeleri açısından en zengin yeni formülü sağlıklı besinlerle kendilerini güçlendirdikleri gibi saçlarını da güçlendirmelerini sağlıyor.

Gür ve güçlü saçlar için dönüşüme hazır mısın?

Yeni Pantene Superfood 1 Dakikada Mucize Yoğun Bakım Ampülü çok yoğun ve güçlü bakım sağladığı için haftada bir uygulama ile saçınızdaki yıpranma etkilerini silerek sadece 1 dakikada saçlarınızın en iyi halini ortaya çıkarmaya yardımcı olur.

Yılın en romantik gününü en iyi halinizle karşılamak için yeni Pantene Superfood 1 Dakikada Mucize Yoğun Bakım Ampülü’nün formülünde yer alan anti-oksidanlar, saçınızda kirlenmeden, şekillendirmeden ve sudan kaynaklanan hasarı azaltarak kırılmaya karşı en dayanıklı hale gelmesini sağlıyor. Zengin lipitler ise yaşla ve dış etkenlerin etkisiyle zaman içerisinde doğal yağını kaybeden saçınızdaki kırılma ve yıpranmanın izlerini silerek saçların yapısal bütünlüğünü koruyor. Çok yoğun ve güçlü bakım sağladığı için haftada bir uygulama ile saçınızdaki yıpranma etkilerini silerek sadece 1 dakikada saçlarınızın en iyi halini ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor.

1 -Yıkanmamış saça göre

2 - Şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmaya karşı güç, kremsiz şampuana göre

3 -Kremsiz şampuana göre

Basın bilgi:İlginizi Çekebilir

Yılda 35 Kilo Et Tüketiyoruz

BASIN BİLDİRİSİ


Elektrik Tüketici Sayısında Rekor Kırıldı!

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) güncel elektrik piyasası raporunu yayınladı. Bu rapora göre ülkemizdeki elektrik tüketicisi sayısı rekor seviyeye ulaşırken, elektrik üretiminde doğal gaz kaynaklı elektrik santrallerinin üretimindeki düşüş ve yerli yenilenebilir kaynakların kullanımındaki artış dikkat çekti.


Koton Lingerie İlkbahar – Yaz Koleksiyonu’Ndan Göz Alıcı Renkler Ve Detaylar

Koton Lingerie 2019 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu, yazın doğal ve aynı zamanda ışıltılı renklerinden ilham alıyor. Hafif ve zarif parçalardan oluşan koleksiyon, yazı baştan aşağı şık karşılamak isteyen kadınlara özel tasarımlarıyla dikkat çekiyor.


Türk Organik Sektörü Organik Tüketiminde Dünya Lideri Almanya, Abd Ve Japonya’Da Tanıtılıyor

Organik tüketiminde dünya lideri Almanya, ABD ve Japonya’da Türk organik sektörü tanıtılıyor.Tanıtım atağı dünyanın en büyük fuarı olan BioFach Organik Ürünler Fuarı kapsamında Almanya’da start altı. Bundan sonraki duraklar Japonya ve Amerika Birleşik Devletleri olacak.


Akbank Sanat’Tan Çocuklara Özel Atölyeler

Çocukları sanatın büyülü dünyasıyla buluşturan Akbank Sanat, eğlenceli ve yaratıcı atölye çalışmalarına ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Yıllardır sürdürdüğü çocuk atölyeleriyle bu konuda öncü kurumların başında gelen Akbank Sanat, Nisan ayında da dopdolu bir programla minikleri sanat yapmaya davet ediyor.


Etiketler: için, güçlü, romantik, yoğun, bakımYorum Yazın

420

Üye olmadan yazmak istiyorum

Yorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img