13 Şubat 2020 Perşembe 14:37

GÜNDEM

Şeker Portakalı 15 Şubat Cumartesi Trump Sahne’De Miniklerle Buluşuyor

Şeker Portakalı 15 Şubat Cumartesi Trump Sahne’De Miniklerle Buluşuyor

34volt » 34Volt

Jose Mauro De Vasconcelos unutulmaz eseri dünyanın en iyi çocuk klasiklerinden biri olan 'Şeker Portakalı', Trump Sahne’de 15 Şubat Cumartesi günü saat 14.00’da minik tiyatro severlerle buluşuyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Brazilyalı yazar George Orwell'in Jose Mauro De Vasconcelos yazdığı, Filiz Bozok'un uyarlayıp yönettiği oyunda; Gökhan Soykök, Sevilay Bal, Erdem Öner, Büşra Kübra Pişkin ve Eray İlhan rol alıyor.

Zeze’nin hayal gücünü, güçlü zekasını ve keşfetmeye meraklı olan kişiliğini, okuldaki başarısını ve sevginin kıymetinin nasıl farkına vardığını anlatan oyun, çocukları hem eğlendirecek hem de eğitecek.İlginizi Çekebilir

Kaspersky Edr Ve Kaspersky Anti Targeted Attack Çözümleri Soruşturma Sürecini Güçlendirip Sadeleştiriyor

Kaspersky EDR ve Kaspersky Anti Targeted Attack çözümlerinin yeni sürümleri, soruşturma sürecini sadeleştiren ve tehdit avı becerilerini iyileştiren yeni özellikler sunuyor. Kaspersky Lab’ın kendi uzman tehdit avcıları tarafından oluşturulan yeni Saldırı Belirtileri veri tabanı, siber suçlu faaliyetlerine ilişkin soruşturmalara yeni bağlamlar kazandırıyor. Ayrıca bu saldırı belirtileri MITRE ATT&CK bilgi merkezine de işlendi. Böylece suçluların taktik, teknik ve prosedürleri üzerinde daha fazla analiz yapılabiliyor. Bu önemli gelişmeler sayesinde kurumlar karmaşık vakaları daha hızlı inceleyebiliyor.


‘Yılın Havalimanı’ Ödülü İstanbul Havalimanı’Nın…

International Airport Review dergisinin düzenlediği “Reader’s Choice 2019’’ (Okuyucuların Seçimi) ödüllerinde İstanbul Havalimanı “Airport of the Year” (Yılın Havalimanı) kategorisinde ödüle layık görüldü.


Sercair’Den Temiz Hava Teknoloji Pazarına, 25 Milyonluk Dev Yatırım!

Türk Girişimciler Tarafından Geliştirilen, Temiz Hava Teknolojisi Sercair, Şimdi ABD ve Avrupa Pazarında!


Alzheimer Günü’Nde Sahne Aldılar

Kadıköy Belediyesi Alzheimer Merkezi ve Sosyal Yaşam Evi, 21 Eylül Dünya Alzheimer Gününde Alzheimer hastaları ve yakınları ile dayanışmak için bir etkinlik düzenledi.


2018’De 556 Milyon Adet Ülker Bayram Çikolatası Tüketildi

Hediyelik ve ikramlık çikolatada yüzde 33 pazar payıyla açık ara liderliğini sürdüren Ülker, bu sene de çikolata ve şekerlemedeki 47 çeşit ürünüyle bayrama hazır.


Etiketler: Brazilyalı, yazar, George, Orwell, JoseYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img