28 Ağustos 2019 Çarşamba 09:33

GÜNDEM

Şehit Ve Gazi Çocukları İçin Kırtasiye Kardeşliği

Şehit Ve Gazi Çocukları İçin Kırtasiye Kardeşliği

34volt » 34Volt

Bilkent Center’da 15 Eylül’e kadar düzenlenecek “Kırtasiye Kardeşliği” kampanyası ile toplanan kırtasiye malzemeleri, şehit ve gazi çocuklarına ulaştırılacak.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bu yıl 20. yılını kutlayan ve yenilerek bünyesine birçok ulusal markayı dahil eden Bilkent Center, birbirinden farklı etkinliklerle ziyaretçilerine eğlenceli zamanlar yaşatıyor. 28 Ağustos –15 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek “Kırtasiye Kardeşliği” kampanyasında toplanan kırtasiye malzemeleri, Şehit ve Gazi çocuklarına hediye edilecek. Bilkent Center’da ayrıca “Okula Dönüş” etkinliği kapsamında ise çocuklar minik kuşlar için yuva yaparak soğuk kış günleri öncesi hayvanlara sıcak birer yuva hazırlayacak.

KIRTASİYE İHTİYAÇLARI BİLKENT CENTER’DAN

Bilkent Center, okulların açılmasına kısa bir süre kala “Kırtasiye Kardeşliği” teması ile düzenlenen sosyal sorumluluk kampanyası ile bağışlanan okul araç ve gereçlerini Şehit ve Gazi ailelerinin çocuklarına hediye edecek.

150 ADET YUVA KUŞLARLA BULUŞACAK

Yıl içerisinde sokak hayvanlarının barınması ve beslenmesi gibi birçok konuda farkındalık yaratan etkinliklere imza atan Bilkent Center, yine renkli bir organizasyonla bu sefer çocukları ve hayvanları bir araya getiriyor. Çocuklar, 31 Ağustos – 1 Eylül ile 7 – 8 Eylül tarihlerinde ücretsiz düzenlenecek etkinlik ile 150 adet kuş yuvası yaparak, soğuk kış günlerinde kuşlara sıcak bir yuva hazırlayacak. Hem öğrenip hem de yaratıcılığını ve el becerilerini geliştirerek kuş yuvaları hazırlayacak çocuklar, 14 Eylül Cumartesi günü yuvaları Ahlatlıbel Atatürk Parkı’nda ağaçlara asarak doğa ile kucaklaşmanın keyfini yaşayacak.İlginizi Çekebilir

Huaweı Yenilik Araştırma Programı Yeni Fikirleri Destekliyor

HUAWEI Türkiye Ar-Ge Merkezi, BT alanında yenilikçi araştırmalar yapan üniversiteler ve araştırma kurumları için HUAWEI Yenilik Araştırma Programı (HYAP) adlı yeni bir finansal destek programı başlattı. Araştırmacılar, programa www.huaweiyeniilikarastirma.com web sitesi üzerinden kolayca başvurabiliyor.


İmamoğlu Haydarpaşa Gerekçesi Komik!..

İMAMOĞLU: "HAYDARPAŞA GEREKÇESİ KOMİK!.."


Yüzünüz Kaç Yaşında

Zamanın izlerini taşıyan yüzümüz, genetik faktörlerden cilt tipine, beslenme alışkanlıklarından uyku düzenine kadar birçok faktör nedeniyle olduğundan daha yaşlı görünebiliyor.


Vans “Vanguards” Babylon’Da Risk Alabilen Kaykaycı Kadınları Kutladı!

Kaykay ve aksiyon spor dünyasının sevilen markası Vans, sınırların dışında yaşama felsefesi “OFF THE WALL” kampanyasının ilk bölümü olan, “Vanguards” etkinliğinde, Vans kaykay takımı sporcularından Lizzie Armanto, Brighton Zeuner, Yndiara Asp ve Mami Tezuka’nın kaykay yaparken çekilen adrenalin dolu fotoğraflarıyla, kadınların kaykay dünyasındaki başarılarını kutladı.


13 Nisan Cumartesi; Feyzan Alasya’Nın ‘'Biraz Cennet, Biraz Cehennem'’ Sergisi Galeri Diani’De

FEYZAN ALASYA’NIN


Etiketler: Bilkent, Center, Eylül, yuva, hazırlayacakYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img