16 Ağustos 2019 Cuma 15:34

GÜNDEM

Seda Bakan’In Annelik Sevinci


34volt » 34Volt

Ünlü oyuncu Seda Bakan ile müzisyen eşi Ali Erel çiftinin kız bebeği dünyaya geldi. Acıbadem Maslak Hastanesi’nde 16 Ağustos 2019 Cuma günü saat 08.32’de dünyaya gelen bebeğe çift Leyla adını verdi. Acıbadem Maslak Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Dr. Öğr.Ü. Esra Özbaşlı Leyla bebek ve annenin sağlık durumlarının iyi olduğunu belirtti.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com


İlginizi Çekebilir

Türkiye İngilizce Konuşmak Konusunda Sınıfta Kalıyor!

Herkese İngilizce konuşturma hedefiyle yola çıkan ve dünyanın birçok ülkesinden kullanıcılara anadili İngilizce olan eğitmenler ile canlı, sesli ve görüntülü konuşma pratiği sağlayan English Ninjas, Türkiye’de 12 yıl İngilizce öğrenmemize rağmen İngilizceyi iyi konuşamadığımıza dikkat çekiyor!


Sahura Kalkmadan, Oruca Geceden Niyet Etmeyin

İftarda hızlı yemek yemekten kaçının!


Çocuklarla Keyifli Ve Güvenli Bir Tatil İçin Gereken Her Şey N11.Com’Da

Yaz aylarında heyecan ve mutlulukla beklenen tatiller, çocuklu aileler için ekstra bir özen ve hazırlık gerektiriyor. n11.com; ailelerin tatil keyfi hiç bitmesin, her anları mutlulukla geçsin diye, gereken tüm ürünleri bir arada bulmalarını sağlıyor.


Küçük Esnafın Sorunlarını Çözeceğiz

CHP Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Alper Taş’ın dernek ziyaretleri sürüyor. Beyoğlu Turizm İşletmeleri Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nin (BeyTurDer) daveti üzerine dernek üyesi işletme sahipleriyle bir araya gelen Alper Taş, işletmecilerin sorunlarını dinledi.


Mezuniyet Şıklığı Boyner'de

MEZUNİYET ŞIKLIĞI BOYNER’DE


Etiketler: Seda, Bakan, Annelik, SevinciYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img