22 Ağustos 2019 Perşembe 13:52

GÜNDEM

Sap, 2019 Magic Quadrant’Ta Satış Gücü Otomasyonu Alanında Lider Seçildi

Sap, 2019 Magic Quadrant’Ta Satış Gücü Otomasyonu Alanında Lider Seçildi
Sap, 2019 Magic Quadrant’Ta Satış Gücü Otomasyonu Alanında Lider Seçildi
Sap, 2019 Magic Quadrant’Ta Satış Gücü Otomasyonu Alanında Lider Seçildi
Sap, 2019 Magic Quadrant’Ta Satış Gücü Otomasyonu Alanında Lider Seçildi

34volt » 34Volt

Gartner Inc.’a göre satış gücü otomasyonu, “Satış faaliyetlerinin, süreçlerin ve satış profesyonellerinin idari sorumluluklarının otomasyonunu destekleyen sistemler” şeklinde tanımlanıyor. Rapora göre SAP, uygulamadaki başarısı ve vizyonundaki bütünlük sayesinde bu alanda lider olarak seçildi.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

SAP Bulut Satış Genel Müdürü Giles House, sonuçla ilgili şunları söyledi: “Günümüzde başarılı olabilmek için, satış ekiplerinin kurum ile müşteri arasındaki tüm etkileşimlerden sorumlu olması gerekiyor. Satış temsilcileri, manuel veri girişi ve yönetimi işleriyle uğraşmak yerine, tüm verileri tek noktada toplayarak daha iyi bir satış deneyimi sunmaya ve , satın alma süreçlerini hızlandırmaya odaklanabiliyor. Satış Gücü Otomasyonu alanında Gartner Magic Quadrant lideri seçilmemiz, gelir hedeflerini aşmaya ve yeni müşteriler kazanmaya odaklanan yüksek performanslı satış ekipleri oluşturma yaklaşımımızın doğruluğunu kanıtlıyor.”

2019 Gartner Magic Quadrant raporunda Satış Performans Yönetimi kategorisinde de lider olan SAP, 2018 Gartner Magic Quadrant raporunda ise Yapılandırma, Fiyatlandırma ve Teklif Uygulama Paketleri alanında lider seçilmişti.

Satış Gücü Otomasyonu için Gartner Magic Quadrant'ın ücretsiz bir kopyasına erişin.

SAP Hakkındaİlginizi Çekebilir

Mediamarkt’Ta Uygun Fiyata Alman Teknolojisi Ve Görselleri

MediaMarkt, en yeni teknolojileri en iyi fiyatlarla tüketicilere sunmaya devam ediyor. Teknolojiseverler, Alman teknolojisi markası PEAQ televizyonlara, Türkiye’de sadece MediaMarkt mağazalarından uygun fiyatlarla ulaşılabiliyor.


Çukurova’Nın En Büyük Fuarı, Uluslararası Tarım Ve Sera Bahçe Fuarları Büyük İlgi İle Sona Erdi

TÜYAP Adana Uluslararası Tarım ve Sera-Bahçe Fuarları, ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile sona erdi. 10 bin 800 m² kapalı 15 bin 200 m²’si açık olmak üzere toplamda 25 bin m²’lik alanda açılan Fuar, tüm Türkiye’den tarım profesyonellerini bir araya getirdi. Katılımcı firmalar ile alım heyetleri arasında iş bağlantılarının kurduğu Fuarı;16 ülkeden 300 kişilik yurt dışı alım heyeti ziyaret etti. Tarım ekonomisinin can bulduğu Fuar’da, katılımcılar ve ziyaretçiler memnun olarak ayrıldı.


Accor Otel Grubu’Ndan İlk 6 Ayda Çarpıcı Büyüme

Accor Otel Grubu’nun gelirleri 2019’un ilk yarısında, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 27.8 artarak 1.926 milyon euroya ulaştı. Aynı dönemde 18.589 odanın (149 otel) eklenmesinden sonra da Accor, 30 Haziran itibariyle 717.314 odadan (4.892 otel) oluşan bir portföye sahip hale geldi.


Teb Cetelem Ve Psa Finans “Otomobil Finansmanı İş Ortaklığı” Sözleşmesini Yeniledi

TEB Cetelem ve PSA Finans başarıyla sürdürdükleri iş birliğini devam ettirmek üzere anlaşmalarını yeniledi. TEB Cetelem yenilenen sözleşme ile PSA Finans’ın finansal çözüm ortağı olarak Peugeot, Citroën, DS Automobiles ve Opel yetkili satıcılarında PSA Finans markası altında finansman hizmeti sağlamaya devam edecek.


Türk Eğitim Vakfı’Ndan Üniversite Öğrencileri İçin Anlamlı Kurban Bayramı Bağışı Çağrısı Kazandığı Üniversiteyi Kaybetmesin

Türk Eğitim Vakfı’ndan üniversite öğrencileri için anlamlı Kurban Bayramı bağışı çağrısı:


Etiketler: Satış, Gartner, Magic, Quadrant, satışYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img