31 Mayıs 2019 Cuma 12:16

GÜNDEM

Sanofi Türkiye’Den Sektörde Bir İlk!

Sanofi Türkiye’Den Sektörde Bir İlk!

34volt » 34Volt

Sanofi Türkiye’den Sektörde Bir İlk!

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Sanofi Türkiye’nin dijital dönüşüm stratejisi çerçevesinde kullanılan WhatsApp Business uygulaması, sağlık sektörü ile ilgili yenilik ve gelişmelerden haberdar olmak isteyen hekimler için bilgiye ulaşmayı kolaylaştıran bir platform olacak. Sanofi Türkiye Diyabet İş birimi, dahiliye uzmanları ve endokrinologlar ile bu uygulama üzerinden profesyonel gelişimlerine destek olacak bilgi ve yenilikleri paylaşacak. Hekimler bu platform ile önemli güncel bilgilere, kongrelerden çıktılara ve medikal güncellemelere kısa, özet ve kolay bir şekilde ulaşacak.

Sanofi WhatsApp Business’ın hekimler için ilk paylaşımları Haziran ayında küresel çapta önem taşıyan bir kongreden yapılmaya başlanacaktır.

Sanofi Hakkında

Sağlıkta global bir lider olan Sanofi, hastaların ve tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda tedavi çözümleri keşfeder, geliştirir ve hizmete sunar. Sanofi’nin güç kaynağı olan alanlar şunlardır: Diyabet çözümleri, beşeri aşılar, yenilikçi ilaçlar, tüketici sağlığı, gelişen pazarlar ve Sanofi Genzyme. Sanofi, Paris (EURONEXT: SAN) ve New York (NYSE: SNY) borsalarında işlem görmektedir. Detaylı bilgi için: www.sanofi.com.tr

Medya İlişkileri

Ahmet Çeltikçi

Bige Kurtcebeİlginizi Çekebilir

İş Bankası’Ndan Ülke Ekonomisine 351,6 Milyar Tl’Lik Destek

İş Bankası’ndan ülke ekonomisine 351,6 milyar TL’lik destek


Prof. Dr. Cihat Ünlü’Ye Uluslararası “Endometriozis Kahramanı” Ödülü

Çok yaygın bir kadın hastalığı olan endometriozis alanındaki çalışmaları, Acıbadem Bakırköy Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı ve Doğum Kliniği Direktörü Prof. Dr. Cihat Ünlü’ye önemli bir ödül daha kazandırdı. ABD Endometriozis Vakfı, bu alanda yetiştirdiği hekim, toplum bilincini yükselten çalışmaları ve tedavi ettiği hastaları değerlendirerek Prof. Dr. Cihat Ünlü’yü “endohero” ödülüne layık buldu.


Çocukların En Sevdiği Çizgi Karakterler Yarı Yıl Tatilinde Vadistanbul’A Geliyor.

Çocukların en sevdiği çizgi karakterler yarı yıl tatilinde Vadistanbul’a geliyor. Cap Canavarlarla eğlence zirveye tırmanacak.


Baharda Varis Alarmı

Varis hastalığının şikayetleri, en çok bahar döneminde kendini gösteriyor.


Fütüristler 1 Mart Gelecek Günü’Nde 2040’Ta Mutlu İnsan Olmayı Konuşacak!

Fütüristler, 1 Mart Gelecek Günü’nde toplanıyor, 2040’ta mutlu insan olmayı konuşuyor


Etiketler: Sanofi, Türkiye, WhatsApp, Business, hekimlerYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img