29 Temmuz 2019 Pazartesi 09:57

GÜNDEM

Samsung Televizyon Sahibi Olmayı Düşünenlere Müjde

Samsung Televizyon Sahibi Olmayı Düşünenlere Müjde

34volt » 34Volt

Samsung, televizyon satın almak isteyen kullanıcıların ilgisini çekecek bir kampanyaya imza atıyor. 31 Ağustos 2019 tarihine kadar seçili televizyon modellerini satın alan müşterileri 5.000 TL’ye varan geri ödeme fırsatı bekliyor.

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

29.07.2019 – Samsung televizyon satın almayı düşünen kişiler için güzel bir kampanya haberimiz var. 19 Temmuz-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya[1] kapsamında, 2019 model seçili Samsung TV satın alanlar[2] 5.000 TL’ye varan geri ödeme fırsatından yararlanacak. Dileyen müşteriler geri ödeme imkanı yerine, geri ödeme tutarından %40 daha değerli, televizyonun satın alındığı satış noktasında geçerli olacak hediye çekine sahip olma fırsatı yakalayabilecek. Kampanyaya 2019 model UHD, QLED, QLED 8K ve Frame TV’ler dahil olacaktır.

QLED 8K TV’ler sunduğu en üst düzey görüntü kalitesiyle fark yaratıyor

Sonsuz derinlikte bir gerçeklikle görüntü kalitesinde sınırları aşan bir performans sunan yeni Samsung QLED 8K TV’ler 8K AI yükseltme özelliğiyle 8K çözünürlükte olmayan standart çözünürlükteki görüntüleri de 8K çözünürlüğe dönüştürebiliyor. Yapay zeka teknolojisinden destek alan bu özellik, izleyicilerin tüm içeriklerden en üst görüntü kalitesi yaşamasına imkan tanıyor. QLED, görüntülerdeki paraziti azaltmak, kaybolan ayrıntıları geri getirmek ve hatta nesnelerin ve metinlerin etrafındaki köşeleri keskinleştirmek için yapay zeka destekli makine öğrenimi teknolojisinden faydalanıyor. UHD (4K)’den 4 kat ve FHD’den 16 kat daha yüksek olağanüstü bir çözünürlük seviyesi olan Samsung 8K QLED televizyonlar 33 milyondan fazla pikselle nefes kesici bir izleme deneyimi vaat ediyor. Her sahnede en küçük ayrıntıları görüntüleyerek daha fazla derinlik sunan modeller Quantum HDR 32X özelliğine de destek veriyor. Quantum HDR 32X, her sahneye uyum sağlayan ve yönetmenlerin hayal ettiklerini görmenizi sağlayan dinamik bir HDR ifadesi sunuyor.

Türkiye’de satışta olan Samsung QLED 8K TV’nin tavsiye edilen başlangıç fiyatı 35.999 TL.[3]

Kampanya ile ilgili tüm bilgileri Samsung mağazalarından öğrenebilirsiniz.

Samsung Electronics Hakkında

Samsung Electronics Co. Ltd. dünyaya dönüştürücü fikirler ve teknolojiler sayesinde ilham veriyor ve geleceği şekillendiriyor. Samsung Electronics, televizyon, akıllı telefon, giyilebilir cihazlar, tabletler, kameralar, dijital gereçler, ağ sistemleri, hafıza, yarı iletken ve LED çözümleri dünyasını yeniden tanımlıyor. Samsung hakkında güncel haberler için http://news.samsung.comadresinden “Samsung Newsoom” sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

[1] Kampanya tüm kanallarda geçerli olacak.

[2] Kampanya seçili modellerde geçerli olacak.

[3] KDV dahil fiyatıdır.İlginizi Çekebilir

Finans Sektöründe Değişim Zorunlu

İstanbul Fintech Week’te 30 ülkeden 100’ün üzerinde üst düzey konuşmacı yer aldı.Singapur Bilişim Bakanı S. Iswaran’ın da katıldığı etkinlikte yerli ve yabancı uzmanları finans sektörünün geleceğine ışık tuttu.


Hep İstanbul ‘En İyi Sürdürülebilir Konut’ Projesi Seçildi

Tekfen Gayrimenkul tarafından çevre dostu bir proje olarak hayata geçirilen HEP İstanbul, bu yıl Amerika’da düzenlenen ISBS2019 Sustainability Award - En İyi Sürdürülebilir Uygulamalar Yarışması’nda “ Sürdürülebilir Yapı – Konut Kategorisinde” birinci seçildi.


Türkiye'nin İlk Süper Besin İçeren “Superfoods” Çorba Serisi Bizim Mutfak’Tan Geliyor!

Bizim Mutfak’tan yine bir ilk


Beloyarsk Ngs Personeli, En İyi Uluslararası Uygulamalara Uygun Olarak Güvenlik Kültüründeki Yetkinliğini Artırıyor

Türkiye’nin ilk nükleer güç santali Akkuyu NGS’yi inşa eden Rosatom’un alt şirketi Rosenergoatom’a bağlı Beloyarsk NGS’de, Dünya Nükleer Santraller Birliği (DNSB) temsilcileri, “Güvenlik Durumunun Değerlendirme ve Güvenlik Kültürünün Geliştirilmesi” alanını destekleme görevini tamamladı.


Çocuklar ‘Çoraptan Kardan Adam’ Yapacak, 30 Kasım 1Aralık

Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katında bu hafta sonu yine birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. Çocuklar bu hafta sonu ‘Çoraptan Kardan Adam’ yapacaklar, birbirinden eğlenceli tiyatro oyunları izleyerek keyifli bir hafta sonu geçirecekler.


Etiketler: Samsung, QLED, geçerli, olacak, geriYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img