9 Nisan 2019 Salı 09:52

GÜNDEM

Samsung Space Monitör İle Kendine Alan Yarat...

Samsung Space Monitör İle Kendine Alan Yarat...
Samsung Space Monitör İle Kendine Alan Yarat...
Samsung Space Monitör İle Kendine Alan Yarat...
Samsung Space Monitör İle Kendine Alan Yarat...

34volt » 34Volt

SAMSUNG SPACE MONİTÖR İLE KENDİNE ALAN YARAT

Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Çerçevesiz tasarımı ve sunduğu görüntü kalitesiyle sınırları zorlayan Samsung Space monitör Nisan ayı itibariyle Türkiye’de…

Samsung, tüketicilerin işlerini daha rahat halletmelerine yardımcı olmak için tasarım ve fonksiyonelliği bir araya getiren Space monitörünü tanıttı. Samsung Space Monitor, kullanıcıların etrafındakiler yerine ekrandakilere odaklanması için şık tasarım ve işlevsellikten yararlanıyor. Üründe alandan tasarruf sağlayan, tamamen entegre edilmiş kelepçe tipi stant masaya kenetleniyor ve ayarlanabilir yüksekliği ve duvara sıfır tasarımıyla üretkenliği artırmak için masada boş yer kalmasını sağlıyor. Çerçevesiz tasarımıyla geleceği günümüze taşıyan Samsung Space Monitor estetik görünümünün yanı sıra özellik bakımından zengin ve yüksek performanslı bir monitör. 27 inç boyutundaki model QHD çözünürlükle inanılmaz derecede ayrıntılı, keskin görüntüler veriyor. 32 inç model ise 4K UHD içerikler sunuyor.

Samsung Space Monitor’ü kurmak ve kullanmadığınız zaman ayarlamak çok kolay. Yalnızca geri itip duvara karşı düz bir şekilde saklamak mümkün. Kolay ergonomik ayarlar, girişlere erişim ve gizli kablo yönetim sistemi sayesinde Space Monitor, tüm iş istasyonları ve ev ofislerinde tasarım ve işlevi daha iyi hale getiriyor.

Space Monitor’de bulunan benzersiz stant, ince çerçevenin arkasına saklanabiliyor. Standı kullanırken Space Monitor'ü kolayca çekip duvardan uzaklaştırmak mümkün. Ayrıca masa yüzeyine kadar da alçaltılabilen ürün, Samsung’un Zero Height Adjustable Stand özelliği sayesinde her tür izleme tercihine uygun çok yönlü bir kullanım sağlıyor. Stant yalnızca rahat kullanım sağlamakla kalmıyor, güç ve HDMI kablolarını kolun içinden geçirerek temiz ve esnek bir görünümle kablo yönetimi sorununu da ortadan kaldırıyor. Minimalize edilmiş stand tasarımı, mevcut monitörlerin işgal ettiği ölü alanı yüzde 93 oranında azaltıyor ve çalışma alanını da yüzde 40 oranında artırıyor.

Samsung Space Monitörün Türkiye satış fiyatı

Space monitörün 27 inçlik modeli 2.699 TL, 32 inçlik modeli ise 3.349 TL tavsiye edilen satış fiyatıyla Nisan ayında satışa sunulacak.

Samsung Space monitör hakkında daha detaylı bilgi için:https://displaysolutions.samsung.com/monitor/high-resolution/space-monitoradresini ziyaret edebilirsiniz.İlginizi Çekebilir

Ck Enerji Bülten Ck Enerji ‘Boğaziçi’Nin ‘Enerjisi’ Oldu

07 Mayıs 2019


Mıchelın, Avrupa’Nın En Büyük Telematik Sağlayıcılarından Masternaut’U Satın Aldı

Dünyanın en büyük lastik üreticisi Michelin, Fleet Solutions alanındaki gelişim stratejisi doğrultusunda, Avrupa’nın en büyük telematik (arıza tespit cihazı) sağlayıcılarından Masternaut’un hisse sermayesinin tamamını satın aldığını duyurdu. Ağırlıklı olarak Fransa ve Birleşik Krallık’ta faaliyet gösteren Masternaut, son teknolojiyle donatılmış teknik bir platform sunuyor. Araç filo yönetimi ve takibini optimize edecek bütünleşik telematik çözümleriyle öne çıkan Masternaut’un yönetiminde çoğunluğu hafif ticari araçlardan oluşan 220 binin üzerinde sözleşmeli araç bulunuyor.


Türkiye Tekstil Sektörü Rekabette Çin’İn Önüne Geçiyor

McKinsey Global Enstitüsü’nden (MGI) küresel tekstil sektörü araştırması:


The Bodrum Edıtıon’Dan Unutulmaz Bir Açılış!

Ian Schrager ve Marriott International iş birliğinde 2018 senesinde kapılarını açan The Bodrum EDITION’ın imza restoranı BRAVA keyifli bir etkinlikle sezonu açtı. 2018 yılının en merak edilen restoranlarından biri olan BRAVA, açık hava konsepti ve Latin ve Akdeniz mutfağı ile sofistike bir deneyim sunuyor.


Dyson’Dan Yeni Nesil Ev Temizliği

BİLGİ NOTU 9 EYLÜL 2019


Etiketler: Space, Samsung, Monitor, monitör, dahaYorumlar 0 adet

Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.

img